Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Lenovo P2
#1

Здравейте колеги,
Събирам мнения за  Lenovo  P2

Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Искам да си купя Леново P2 , разбрах че той е номер 1 по батерия между всички телефони в света .
батериите на телефоните са най-болната тема на всеки . Аз съм с Леново А536 вече две години , батерията половин ден издържа с постоянно включен интернет - фейс , вайбър , скайп и мн. други програми . Моля , ако някой има да споделя !
Цитирай
#3

Взимай ,няма да сбъркаш !

Samsung Z Fold 3
Цитирай
#4

(2017-04-13, 16:59:29)linkinpark79 написа:  Взимай ,няма да сбъркаш !

Ако си купил . дай подробности. 
Имали минуси къде са те. 
Благодаря ти
Цитирай
#5

(2017-04-13, 21:13:00)rg_bulgaria написа:  Ако си купил . дай подробности. 
Имали минуси къде са те. 
Благодаря ти

Аз го закупих от Виваком преди малко повече от месец и като цяло съм много доволен. Батерията издържа около 2,5 - 3 дена при интензивно използване на всички функции, а ако работиш по-пестеливо и включваш редовно функцията за пестене на енергията, когато не ползваш телефона, спокойно можеш да изкараш 5 пълни дена. Имам известни резерви към камерата, която има много настройки, но при по-слаба осветеност не се справя особено добре. За сметка на това клиповете са с кристално качество(записва и в 4К). Звукът от високоговорителя(1,5 вата) е най-силният, който съм чувал от телефон. Дисплеят е изключително ярък и с много наситени цветове. Процесорът е много пъргав и осигурява приятна работа с телефона. WiFi е изключително чувствителен и се свързва светкавично дори със слаби мрежи. 4G работи перфектно. Тъчскрийнът е една идея по-слабо чувствителен от тези на Самсунзите. Телефонът е много удобен за хващане, въпреки че е с 5.5 инчов екран, защото е тесен и тънък. Като цяло 620 лева напълно си заслужават за този телефон като се има предвид, че Самсунг с такива характеристики струва с 200 лева отгоре.
Цитирай
#6

Да добавя и че преди десетина дни дойде ъпдейт с най-новият Андроид Nougat
Цитирай
#7

Единствения минус според мен е, че ве свети хардуерния бутон долу в средата.Иначе телефона е брилянтен!

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#8

Имам два броя и отначало беше топ избор, но има доста недостатъци на фона на вече изброените по-горе предимства. Стойностен телефон е! Но! Силата на звука по време на разговор и яснотата са много по-зле от доста по-евтини модели на пазара. Интернетът е много зле, ако втората карта не е сложена на GSM. Има и други недостатъци, с които ще запозная Техномаркет, откъдето съм ги купувал. Заради изброените недостатъци ще скачам на мото.  Единствено ме притеснява батерията, заради която леноворо ми е първи избор вече 6 год. От p780, P70, P1 и два P2
Цитирай
#9

Общо взето си е добро телефонче, но в сравнение с P1, функционално е по зле. При P1 много ми беше удобно при разговор интелигентното превключване от режим "свободни ръце" в режим "с ръце". Другото е "преобръщане за изключване", плъзгането наляво/надясно върху четеца за пръстовия отпечатък за превключване на задачи също го няма. Липсват ми и физическите сензорни бутони. С интернет проблеми нямам, GPS-са още не съм го пробвал, но и това ще стане скоро.

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Нека някой от собствениците на модела да даде оценка с днешна дата защото май ще купувам P2.Благодаря предварително

Pocophone f1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)