Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Произход на гаранционно подменен телефон
#26

Напротив! Темата благодарение на "мрън мрън" се отклони безкрайно много от основния въпрос. Това, че има полезни мнения е така, но все пак нямат нищо общо с основния въпрос, който между другото, е коментиран доста пъти и има важни теми по въпроса.
Цитирай
Аксесоари
#27

И моя е от skifon и стартира на немски, но още в началото сменяш езика и толкова. Явно на skifon немските софтуери са им фаворит Sad. Csc-то ми е немско. А имах проблем с lg g3 който беше подменен, едно че ме бавиха месец плюс още от горе, второ че го дадох с кутия всичко, но ми дадоха просто апарата без да пипат друго по комплекта.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Явно това им е начинначинът да продават с 100-150лв. надолу спрямо останалите. Редно е поне да уведомяват хората при подобни практики.
Цитирай
#29

"Нашите цени са съмнително ниски, защото внасяме телефони, които не са предназначени за европейския/българския пазар, разпечатваме ги, за да проведем 5-минутен разговор и да падне защитата, евентуално ги флашваме половинчато с друг фърмуер, след това ги запечатваме със стикери от Али Експрес и ги продаваме за чисто нови, като не гарантираме, че са Самсунг България ще ви признае гаранцията."

Ето измислих го какво да напишат в сайта си.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#30

(2017-01-07, 19:03:41)mitsarena написа:  Темата наистина се разводни малко Big Grin Big Grin Big Grin
Да първият телефон беше с BGL, а и при буут първоначалното меню си беше на бг, но  непосредствено след като го взех, бях в чужбина, където дисплеят първо стана виолетов и после напълно угасна. Та това беше първопричинта да се занимавам със сервизи, а уж заради цвета (сребърен) не могли да му намерят панел в рамките на 30-те дни и затова го подмениха с ново устройство, нещо, на което в началото се зарадвах. За сега си работи, ъпдейтва си се, поседният беше преди по-малко от седмица. Относно смяната на firmware-а, в случая не ми се занимава а и нямам никакъв bloatware. На старата с5-ца ми се занимаваше с подобни упражнения, защото беше купена от М-тел и имаше  много глупости от оператора.  
Засега просто ще му са радвам (докато все още тази бройка работи) 
п.с. ако и този се скапи минавам на айфон     Grater

Правилно Smile

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#31

Колкото да ми се скапва на iphone няма да мина. Oftopic

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Sad и аз се поблазних от цената и така стана.
Точно, имах за една две седмици iphone 7, и всичко изброено по-горе го констатирах лично. Особено и невъзможността да ползвам блутута. Въобще не е системата за мен Sad.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

adri написа:блабла


КАто ти чета мненията, искрено желаеш да ти бъде ограничен достъпа до форума. Явно си се припознал в написаното от мен. Big Grin
PS: Това ти е последния коментар с обиди към член на екипа.
Цитирай
#34

(2017-01-08, 19:01:48)Marto.g написа:  Sad и аз се поблазних от цената и така стана.
Точно, имах за една две седмици iphone 7, и всичко изброено по-горе го констатирах лично. Особено и невъзможността да ползвам блутута. Въобще не е системата за мен Sad.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Моят познат добър късмет имаше. S7 edge от магазин на теленор bgl, а по-същото време още два edge пак от там gbl, защото те тримата са си взимали и той взел точно bgl.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)