Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Teclast X80 Power
#1

Вчера ми доставиха този бих казал доста хубав таблет който работи с две ОС Андроид и Уиндос10 хоум.Всичко беше много добре до момента в който не знам защо реших да ресетна уиндоуса при което ми застина на 81% и така два часа.Реших че нещо не е наред и го изключих.Включих го пак и от тогава нямам уиндоус.Не мога и да влезна в биоса за да си сложа.Четох някъде,че не става такъв уиндоус който съм си сложил на компа и за това си свалих точно този който е за модела на таблета ми.Проблема е че снощи влизах в биоса и там сложих някаква отметка за юсбито и сега не мога да влезна.Моля някой да ми помогне,че ще полудея.Не можах да му се порадвам и един ден.Иначе на андроид си работи,но аз го взех заради уиндоуса.Ако ми трябваше андроид,щях да си взема смартфон или фаблет.
Цитирай
Аксесоари
#2

http://4pda.ru/forum/index.php?act=searc...t+x80+plus

Изпратено от моят MI PAD 2 с помощта на Tapatalk

http://4pda.ru/forum/index.php?act=searc...+x80+power

Изпратено от моят MI PAD 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Благодаря за линковете,но аз не мога да влезна в биоса,нито да стартира уиндоус,а там всичко е описано чрез биос или уиндоус.Аз ако влезна в биос ще се справя нататък,но проблема е че не мога да влезна.

Помогнете,че не мога да се оправя.Ако има някой от Пловдив който може да ми помогне съм готов да му платя ако го оправи.
Цитирай
#4

Аз купих един пролетта един Teclast Kindow сина ми да икрае мига игра,игра и го спече така че грееше като печка, и аз реших да му махна WIN. Ипонеже за този киндов и досега няма нищо опитах с този MIREK обаче така го омазах че тотално брикна и го подарих на един мераклия от olx той си пуснала андроид и май и wina ако искаш да го питам и да Ви свържа но той виж и това все пак http://techtablets.com/2016/04/teclast-x...-released/

Изпратено от моят MI PAD 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Можеш да го преинсталираш с ToolBox https://techtablets.com/forum/forums/tec...80-series/ и също ти предлагам да се регистрираш и да попиташ как да влезнеш в bios.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Благодаря ви за съдействието.Утре ще прегледам линковете и дано се справя.Днес свалих и инсталирах flash tool и с много зор свалих от един китайски сайт baido файловете за моя модел който е ID: B2N4 Стартирах програмата ,заредих файла ,включих таблета към компютъра и натиснах старт флашка бутона.За голямо мое съжаление нищо не се получи и ми изписа flash failed.Пробвах няколко пъти и нищо.Имате ли идея защо така се получи?

Може ли да ми обясните на български как да го преинсталирам с ToolBox?

Каквото и да опитам с flashtool ми излиза ето това с червен надпис:

01/08/17 10:01:11.378 ERROR : Automatic reboot is not supported on this device, please reboot the device manually
01/08/17 10:01:11.378 ERROR : [Port 0/1/1] Failed to reboot the device
Цитирай
#7

ReBoot означава рестартиране >> ERROR :Automatic reboot is not supported on this device, please reboot the device manually >> казва, че не може да рестартира устройството автоматично и те моли ръчно да го рестартираш

01/08/17 10:01:11.378 ERROR : [Port 0/1/1] Failed to reboot the device >> Грешка при опит за рестартиране.


Ресет на bios демек му зануляваш настройки които си пипал >> https://techtablets.com/forum/topic/bios-reset/


Това видео обяснява на руски как да се справиш >>





Това видео също ще ти е от помощ и чети под коментарите на видеото и отвори скритите допълнения под видеата >>



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Гледал съм ги и съм им чел коментарите на тези клипове.Клиповете вършат работа ако можеш да влезнеш в биоса или в уиндолса,но аз не мога да влезна и в двете.На коментарите има някои с моя проблем,но нямат никакъв отговор от никой. Започвам вече да си мисля.че нещо сигурно е повредено и не може да се оправи.Явно трябва да се настройвам че ще ползвам само андроида.УЖАС!!! Sad
Цитирай
#9

Поправих си поста има линк за зануляване на Bios настройките. Не се отказвай ще се справиш... Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Не мога да разбера как да го зануля.Можеш ли да ми го опишеш тук?

Явно сме близо Smile

Не става човек.Като задържа пауър бутона и Esc се стартира андроида и нищо. Sad

Отивам и се хвърлям през терасата!!!
Цитирай
#11

Реших да го закарам в сервиз за таблети и компютри.Момчето там ми каза,че за първи път вижда такъв таблет и не обещава,че ще успее да го оправи.Това вече тотално ме депресира.Очаквам да ми се обади тези дни и да ми каже дали е успял. Sad
Цитирай
#12

Лоша работа.Не можаха и там да го оправят. Sad
Цитирай
#13

Моля ако има някой от Пловдив който може да ми го оправи да ми пише на лични.Ще си платя за услугата.
Цитирай
#14

Темата явно е брадясъла, но ще съм благодарен ако автора сподели до къде я докара..... Или някой друг с решение на проблема....
Моят случай е абсолютно идентичен.
Имам андроид и нищо повече....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)