Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Увеличаване чувствителността на дисплея
#1

Здравейте,
При Ноут 4 има една опция, за увеличаване чувствителността на дисплея с цел да може дисплея да реагира когато човек е с ръкавици, обаче при нас май я няма? Или ?

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма или поне аз не съм я намирал. Всъщност вече може да е достатъчно чувствителен по дифолт Wink

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#3

Няма я тази опция. Имам един чифт ръкавици, уж за смартфон предназначени, които на стария ми S4 работеха перфектно без значение дали е пусната опцията за увеличена чувстиветелност, а на S7 едва хващат. Сега съм с един друг чифт, пак за смартфон, които пък си работят чудесно на S7, все едно с голи ръце го пипам.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#4

Аз смених три чифта ръкавици, уж за смартфон, като и трите чифта са почти неизползваеми на телефона. Просто не ги хваща и това си е. За това съм принуден в студеното време, като някой ми звънне, да вдигам с нос.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#5

Аз го ползвам с кожени ръкавици и хваща. Малко по трудно, но колкото да вдигна или да си провря пощата няма проблем.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#6

(2017-01-07, 21:15:35)smiley написа:  Аз смених три чифта ръкавици, уж за смартфон, като и трите чифта са почти неизползваеми на телефона. Просто не ги хваща и това си е. За това съм принуден в студеното време, като някой ми звънне, да вдигам с нос.

Има опция с Home бутона. Аз винаги си я включвам от както съм започнал да ползвам тази марка.

'g'SM-G955F
Цитирай
#7

КАква е тази опция?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#8

(2017-01-09, 21:36:49)Nikito82 написа:  КАква е тази опция?
[Изображение: 6ad3a786112125f7dc73ff5ba0c79e1c.jpg]

'g'SM-G955F
Цитирай
#9

(2017-01-09, 20:55:55)vankogotinoto написа:  Има опция с Home бутона. Аз винаги си я включвам от както съм започнал да ползвам тази марка.

Нося по-тесни дънки и докато извада телефона от джоба и съм вдигнал 100 пъти (:
Другото решение е хендс фри.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#10

Много е просто..взимаш каквито ръкавици си искаш дори тези с по един пръст...захващаш телефона с дисплея към лицето и с нос правиш всичко необходимо. Работи безотказно  Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)