Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DOWNGRADE galaxy s6
#1

Закупих си Samsung Galaxy S6 G920F.  От кутията беше с 6,0,1 Маршмелол. Тъй като не ми допада много реших да си го сменя, като изтеглих от sammobile андроид 5,1,1. В момента, в който го заредя с Один3, и натисна старт ми изписва грлешка DEVICE 4 BINARY 3, в следствие на което го включвам към смартсуич, за да го поправя. Въпроса ми е - Има ли начин да се върне по-стар андроид на този телефон? Благодаря предварително!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Модель: SM-G920F
Название модели: GALAXY S6
Страна: Россия
Версия ОС: Android 5.1.1 Lollipop
Номер списка изменений: 5816106
Дата сборки: 25.09.2015
Код региона: SER
PDA: G920FXXU3COI9
CSC: G920FOXE3COI6
MODEM: G920FXXU3COJ7

Сваляне >> https://cloud.mail.ru/public/A3J7/DJfLJGRrx

Инсталираш с Один Odin3_v3.12.4_4 за SGS6,7.zip ето тема >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Аз съм пробвал със доста софтуери и не се е получавало, с този мислите ли че ще се получи? Благодаря предварително!!! И също така от къде да изтегля Один за Samsung S6
Цитирай
#4

Долния линк води до тема която долу има прикачени файлове. Успех! Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

И аз се пробвах да слезна от андроид 6 на 5 и сега ударих на дърво. Телефона стои само на логото на самсунг с6 и това е! Свалих му една версия на водафон германия и не става! Один не го зарежда изобщо! А използвам один 3.13! Помагайте, че р много спешно, останах без телефон! Понеже нямам постоянно нет ето ви номера ми 0877672776

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#6

emilkolev85   Напиши ми точно модела G92??F или ... ? И напиши точно кой софтуер и по какъв начин го инсталира. До тук разбрах само версията на Один с коя си действал. Ако влиза в Download всичко е наред... Smile А и след инсталацията, ако е минала правилно би трябвало до 15 минути да запали.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Модела е SM G920 F андроид 6. Исках да слезна на андроид 5 и свалих този, който си дал горе на пост 2. Също така о с один работих точно по указанията, като внимавам МНОГО да не направя нещо различно от това, което си обяснил! Избрах само АР файла в один, и след това сложих отметка на phone bootloader update. Натиснах старт и след около 4-5 минути излезе зеления надпис pass! И така телефона се рестартира и остана на логото самсунг! Свалих след това водафон на Германия, но този път андроид 6! Но за жалост один не го разчита, а и е само един фаил, незнам защо не е като този, който ти си постнал! Реших да му направя ресет с трите копчета, но не влиза в режим. Не се и гаси нацяло! Постоянно стои на логото, даже цяла нощ така стоя. Единствено влиза в один режим! След неуспеха, го дадох на сервиз, но след неуспех и там, ми казаха, че утре ще го види бивш техник от самсунг! Ако ли не стане, ще иде на боклука! Телефона е на една седмица!
Но все пак, преди да го изхвърля, аз мисля, че има надежфа да се подкара! Така, че ме отказвам помощ! Да не забравяме, че в сервиза имат сметка да ми кажат, че не става и да го купят за 100 евро от мен!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#8

(2017-01-13, 00:11:27)emilkolev85 написа:  Избрах само АР файла в один, и след това сложих отметка на phone bootloader update. Натиснах старт ...

Виж сега на телефона му няма нищо просто не си инсталирал правилно. Заредил си само един файл , а е трябвало четири файла. Не си можал да влезеш в рековъри защото си нямал такова. Щом телефона влиза в Download зареди всичките четири файла. Зареди както е на снимката и ще тръгне. Чекни само RePartition защото PIT ти е вграден в CSC_OXE лично проверих, а Phone Bootloader Update не го чеквай защото имаш зареден бутлоудър в първия раздел на Один. Този майстор в сервиза те е изплашил за да ти вземе повече пари. Не го носи нищо му няма.

След PASS в Один и започне анимацията на Samsung засечи с часовник 15 мин , ако не покаже първоначалния екран за избор на език влез в рековъри вече ще можеш и направи wipe cache partition и ще тръгне до 10 мин.



[Изображение: image.png]



[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Утре след 15.00 часа ще мога да си го взема и ще пробвам и веднага пиша!
Но сега пробвах само да заредя файловвете на один, но само файла започващ с MODEM, не се зарежда... може би защото телефона не е включен кам лаптопа?! Утре ще покаже!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#10

Писах ти на Viber имам Whatsap, Telegram, Hangouts и Facebook Messenger, не ти се обадих защото живея в Испания и ми е 1.20 евро на мин до БГ иначе по интернет никакъв проблем. Пратих ти покана във Фейсбук, ако имаш проблеми пиши.

Тa този в сервиза, чак някакви допълнителни майстори щял да вика Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

(2017-01-13, 01:32:09)rado__8 написа:  Писах ти на Viber имам Whatsap, Telegram, Hangouts и Facebook Messenger, не ти се обадих защото живея в Испания и ми е 1.20 евро на мин до БГ иначе по интернет никакъв проблем. Пратих ти покана във Фейсбук, ако имаш проблеми пиши.

Тa този в сервиза, чак някакви допълнителни майстори щял да вика Big Grin

На този номер имам изброените приложения.
+49 173 4644891 Аз пък съм в Германия

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#12

Добре писах ти и на германския по whatsapp и утре ми пиши какво е станало.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13

Да, и аз мисля, че му няма нищо. На стария ми телефон беше по същия начин, чаках 15 мин след това влязох в менюто, беше малко трудно, защото първо трябваше да го рестартирам, и в момента, в който изгасна веднага влязох и стана!!! изобщо не еза боклука телефона, все пак това е S6 Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#14

Телефона си го взех и е готов! Струваше 40 евро! Ако не бях избързал да го дам , с помоща на @радо__8 щяхме да го оправим!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#15

браво ! за друг път ако има такъв ще знаеш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)