Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с говорителя
#1

Здравейте и за много години,от скоро имам пореден проблем с пустото сони,този път проблема е с говорителя.Проблема е,че не работи,пускам музика или клип от тубата и няма звук,след рестарт на телефона се оправя но за няколко дни и след това пак спира да работи.Другото е,че като проработи звука е различен от преди,няма чисто звучене както преди....това софтуерен или хардуерен проблем е? то че ще се кара на гаранция е ясно,но в това грипозно време не ми се ще

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-01-08, 12:20:29)koprio написа:  Здравейте и за много години,от скоро имам пореден проблем с пустото сони,този път проблема е с говорителя.Проблема е,че не работи,пускам музика или клип от тубата и няма звук,след рестарт на телефона се оправя но за няколко дни и след това пак спира да работи.Другото е,че като проработи звука е различен от преди,няма чисто звучене както преди....това софтуерен или хардуерен проблем е? то че ще се кара на гаранция е ясно,но в това грипозно време не ми се ще

Ами и на моя онзи ден нещо отказа звука,но след рестарт се оправи.
Цитирай
#3

да след рестарт се оправя,но и качеството на звука вече не е същото,поне при мен

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)