Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~~ Клуб на собствениците на Xiaomi Redmi Note 4
#76

Някой да му се намира обикновен протектор...от тези дето идват с тела?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
Аксесоари
#77

Xiaomi Redmi Note 4, черен, 4/64

Xiaomi 12
Цитирай
#78

Да и аз от седмица съм с Redmi Note 4  4\64 тъмно сив.
Цитирай
#79

(2017-11-09, 19:16:00)dingila написа:  Някой да му се намира обикновен протектор...от тези дето идват с тела?

Аз имам и няма да го ползвам... също и силиконов прозрачен протектор ползван една седмица...

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#80

За много години!
От 10 дена с Нот 4 4/64 от вивата....
Забелязвам досаден може би бъг, може би проблем - в менюто key gestures на всяко подменю излиза надпис "Настройки спря" и връща стъпка назад.
Някой друг забелязал ли е този проблем?

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#81

На български го прави само, май
Цитирай
#82

Сменяш на английски, настройваш и после си връщаш български.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#83

Жива да не бях... Wink

Redmi Note 4 4/64
Цитирай
#84
Big Grin 

Здравейте,
От вчера съм с Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon 625 4GB RAM 64GB ROM Global version, черен, от Виваком. До сега ползвах Samsung GXC3. Разликата е огромна, Xiaomi-то е супер, не съм очаквал такава огромна разлика! Много съм доволен!!!
 Android  Shy

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай
#85

От 10 дни с Redmi Note 4 ,4/64,черен.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#86

Xiaomi Redmi Note 4, черен, 4/64

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#87

Xiaomi Redmi Note 4, сив, 3/32
Цитирай
#88

(2017-12-28, 18:02:47)naskoagag написа:  Аз имам и няма да го ползвам... също и силиконов прозрачен протектор ползван една седмица...

От къде си, можеш ли да ми го пратиш...пише ми на лични Angel

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#89

От Пловдив, протектора и силконов калъф ги давам подарък, само трябва да си платиш транспортните разходи.

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#90

Здравейте от една седмица съм Xiaomi Redmi Note 4, черен, 4/64 но от два дена батерията много бързо пада даже при разговор .Изключих приложенията на заден фон да не работят.Проблема остава.Моля  за помощ много не разбирам подарък от съпруга .
Цитирай
#91

@peta77  Reset до фабрични настройки. Ще го направиш като нов и запазва гаранцията. Имаш нещо закачено което не се вижда...
Цитирай
#92

Благодаря върнах до фабрични настройки намаля малко но пак има нещо да направя снимка и пак батерията пада инсталирано има само месенджър мен. календар.Да го върна ли още веднъш.
Цитирай
#93

Здравейте!
Искам да купя този апарат 4 гб рам 64 гб . Може ли да ми кажете дали в онлайн магазините ще бъде ОК? Имало някакви разлики в процесорите и т.н Може ли да ми кажете от къде сте си ги купили?

Славия София 1913
Цитирай
#94

от виваком
Цитирай
#95

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=91168
Цитирай
#96

Хайде и аз да пиша. От седмица съм с ноут 4 4рам 64ром сив. Засега съм много доволен.
Проверявайте цените в техно магазините, моя го купих за 380лв с две години гаранция.
Цитирай
#97

Здравейте!  Вчера купих въпросния телефон и ми започнаха ядовете.. Най-малкото..., не зная как да си изкарам SIM картата и да си я сложа на старата и изпитана Nokia 1600. Иначе телефона е много добър, а той е 'Xiaomi Redmi Note 4 64GB 4 RAM', черен. Изкарам ли си SIM картата се връщам на стария. Така, че няма за какво да се хваля. Нямам почти никакви асексисоари освен силикон гръб и протектор които бяха в комплекта, а телефона е доста голям и трябва задължително да има калъф, но това ще го мисля после.
Цитирай
#98

Как така не знаеш да я изкараш,нещо не те разбирам?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#99

@gipso. Оправих се.... До като купя свестен калъв ще ползвам старата класическа Nokia.
П.П.- Не мога да се оправя с него, трябва още много да чета, стария е само телефон...
Цитирай

Ама защо,какво му е на телефона?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)