Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~~ Клуб на собствениците на Xiaomi Redmi Note 4
#51

Очарован съм от телефона,чакам скоро да ми пристигне силиконовия кейс и стъкления протектор
Цитирай
Аксесоари
#52

Сподели твоя как е от към батерия, от моя съм доволен.
Цитирай
#53

(2017-09-23, 16:06:04)neron81 написа:  Очарован съм от телефона,чакам скоро да ми пристигне силиконовия кейс и стъкления протектор
Nillkin ли си поръча?

 
Цитирай
#54

Батерията е супер 49% съм ползвал и съм на 6 часа дисплей,абе нямам думи красота е телефона!

(2017-09-23, 20:45:01)neron81 написа:  Батерията е супер 49% съм ползвал и съм на 6 часа дисплей,абе нямам думи красота е телефона!

(2017-09-23, 20:38:29)NoMaD написа:  Nillkin ли си поръча?

Незнам какъв е от Ebay аз съм в Англия някакви от по 2-3 паунда


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#55

В тази тема нали само се разписваме?
Цитирай
#56

+1 купен от Бг - 300 лв.
Цитирай
#57

+1 от ТП - 4х64.Около 24 ч. да ми одобрят регистрацията за отключване и допълнителни 48ч. за самото отлючване.Epic rom,много по-бърз от последния стейбъл 8580.Невероятен телефон за тези пари.
Цитирай
#58

(2017-09-23, 20:45:01)neron81 написа:  Батерията е супер 49% съм ползвал и съм на 6 часа дисплей,абе нямам думи красота е телефона!



Незнам какъв е от Ebay аз съм в Англия някакви от по 2-3 паунда
При мен:[Изображение: bd379f40d34a3e93c3f9268902c51a6a.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай
#59

Вчера поръчах от алиекспрес, очаквам с нетърпение Smile)

Xiaomi RedMI Note 4

Samsung Galaxy SIII Neo stock
Цитирай
#60

Вече сме семейство "Хiaomi"-ви Smile с трети Ноут 3/32, глобална версия, черен ,купен от БГ за 290 лв.

Acer Iconia Tab A200 , Asus Memo Tab HD 7
Цитирай
#61

Redmi Note 4X, 4GB Ram/64GB Rom, black.
Цитирай
#62

И аз да се запиша, вече една година съм с Redmi Note 4 MTK.
Всичко е ОК, малко ме дразнят подсветките на бутоните и батерията държи максимум 1 ден.
Цитирай
#63

Защо така с този процесор,батерия
Е толкова слаба?Колко часа екран правиш?
Цитирай
#64

Днес си взех моя 4X 4/64 от Виваком, незнайно защо обявен само като Note 4.
Цитирай
#65

И аз днес взех своя redmi note 4 от Виваком 4/64GB. Към колегата над мен 4х и Ноут 4 са различни модели все пак ?

Huawei Mate 20
Цитирай
#66

Имат някакви разлики, но то май има 10 модификации на базовия note 4 и всички се водят един модел. Дори на кутията на моя 4X навсякъде пишеше само 4. Иначе разликите по дизайна са в говорителите в долната час, антените и мястото на IR сензора. https://www.youtube.com/watch?v=tDDk_6K99fA в този клип добре са обяснени.
Цитирай
#67

+1 Имам го от близо година и съм много доволен.
Цитирай
#68

Note 4 4/64gb, за 15 дена пристигна от Китай /алиекспрес - HK Goldway/. За щастие не мина през митница и всичко ми излезе 350лв. с силиконов гръб, стъклен и обикновен протектор.

Дисплея е извит и стъкления протектор не залепва по краищата, но не е болка за умиране. Актуализирах до 7 версия андроид, направих ресет и съм повече от доволен като цяло Smile

Xiaomi RedMI Note 4

Samsung Galaxy SIII Neo stock
Цитирай
#69

Айде и аз съм в кюпа от миналата седмица - Redmi Note 4,  4/64gb, Snapdragon, от БГ магазин с 2 год. гаранция. Засега съм изключително доволен. Родих се с тоя телефон. Dance
Цитирай
#70

От близо месец и аз съм в тази партия. Redmi Note 4x 3/32 сив/черен. Веднага му сложих стъклен протектор и силиконов кейс.
Купен от бг търговец. Страхотен телефон!
Цитирай
#71

Страхотен телефон, само забелязах, че след по-дълъг разговор над 8-10мин започва леко да ми се стопля главата.
Подобно усещане съм имал и с LG G4.
С Huawei p10 lite, който имах преди да взема Redmi Note 4(SD) нямах такова усещане.
Някой с подобни впечатления?
Цитирай
#72

Онзи ден и аз изкочих с 1бр от технополис - 4/64 Снапдрагон сребрист.За сега бива , още не съм имал времето да го разцъкам и опозная.Металния гръб ми идва малко хлъзгав , което смятам да оправя със силиконов калъф а звукът от тонколоната не ми се чува много читав.
Цитирай
#73

Колеги, а кое е по-добрият вариант 4 със снап или 4х съсснап?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#74

Едно и също е. Което и да вземеш няма да сбъркаш

Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk
Цитирай
#75

Xiaomi Redmi Note 4X, черен

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)