Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Трите сензорни бутона не реагират
#1

Здравете, от известно време трите сензорни бутона ми правят номера и доста често не реагират. Като ги натискам телефона реагира все едно натискам по дисплея.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мокрел ли си дисплея или изобщо телефона? Да си го навлажнявал по някакъв начин, да си го изкарвал докато вали дъжд и да се е намокрил? Има ли протектор?
Цитирай
#3

(2017-01-09, 19:37:47)Stiliyan03 написа:  Мокрел ли си дисплея или изобщо телефона? Да си го навлажнявал по някакъв начин, да си го изкарвал докато вали дъжд и да се е намокрил? Има ли протектор?

Не съм го мокрил, с протектор и силиконов гръб е. Междо другото деинсталирах феса и още две програми и за сега не ми дава ядове, па ще видим.
Цитирай
#4

Хмм, малко странно заради софтуера да се получава такъв проблем и хубаво, че се е оправил, но да, ще видим.

Изпратено от моят Lenovo A6000 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Явно не се е оправил проблема, прави го от време на време. Струва ми се че телефона забива понякога, особенно като правя нещо и някой ми звънне. Преди няколко месеца имах проблем(телефона не искаше да се включва), но ми смениха модул гаранционно.
Цитирай
#6

Ами мисля че проблема е хардуерен и ще трябва да се носи на сервиз отново. Все пак ме съмнява да стане, но фабрични настройки пробвал ли си?

Изпратено от моят Lenovo A6000 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)