Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лоша свързаност
#1

Здравейте! Имам проблем с моята P9-ка,а той е следния: при разговор с който и да било,не ме чуват добре.Не мога да разбера с кой микрофон ме чуват,горе или долу? Не мога да разбера какъв е проблема,при положение,че дори нямам кейс.Имате ли някакви предложения?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

1.Замърсен отвор на микрофона = преглеждане и почистване (внимателно)
2.Дефектирал микрофон = гаранционно.
3.Софтуерен бъг = хардресет.
Цитирай
#3

И при мен е така пробвах няколко телефона има 1-2 секунди закъснение докато ме чуят купих този телефон за приятелката ми и съжалявам голямо дърво е
Цитирай
#4

Той че е дърво дърво е ама не е чак толкова зле на обхват. Да не сте сложили бета версията там има проблеми.
Цитирай
#5

Не е бета не е от софта просто са такива всички p9 lite обхвата е ок ама му куца телефонията
Цитирай
#6

(2017-02-05, 17:17:41)Kurnasko написа:  Не е бета не е от софта просто са такива всички p9 lite обхвата е ок ама му куца телефонията

Колега, кога успя да направиш такова мащабно изследване, че на  ВСИЧКИ  " p9 lite обхвата е ок ама му куца телефонията"
И кои са тези "всички" ? В коя държава ?  От кой оператор ? ...........
Цитирай
#7

Много простотии започнаха да се пишат вече хаха. Вече само чета и се забавлявам, даже не ми се и спори Big Grin Не знам целия форум ли е така или просто много нестабилни психически си взеха п9 лайта. Crazy-Boy повлече крак и стана нещо страшно. Телефона ми е с перфектен обхват на 2те карти и никога не съм имал пропуснато. Чувам и ме чуват перфектно.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Нормално е хората да изказват различни мнения и едва ли някой е седнал тук да си измисля проблеми, така че тези които са доволни и нямат проблеми не могат да дават обща оценка за телефона на базата на техния опит и тяхното мислене. Редно е да уважаваме всяко мнение и ако може да помогнем.
Цитирай
#9

Здравейте,ползвам телефона от май месец миналата година.Телефона е с перфектен обхват и отлична телефония.Никога не съм имал проблеми с обхвата.Но ако постояно не ви чуват добре,най вероятно ви е дефектирал микрофона на телефона,пробвайте и с карта на друг оператор.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#10

При мен проблема с телефонията се оправи с подмяна на сим картата.
Цитирай
#11

Понеже често пътувам извънградско ми прави впечатление че за около 1ч път батерията пада с около 5℅ в стендбай режим а когато не пътувам всичко е ок от където си правя извода че или телефона е с нестабилен обхват или оператора е виновен в моя случай аз съм на виваком.
Цитирай
#12

вивата са виновни...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#13

Слаба мрежа на оператора. Съвсем нормално е, особено ако си задал да е и на 4г и постоянно търси такава мрежа в малките села или междуселищни пътища.
Цитирай
#14

Егати и системата остава сега като пътувам да си играя да го местя на 2г и после да го връщам обратно. Дали всички оператори са така.
Цитирай
#15

При мен се наблюдава следното. Когато ми звъннат и вдигна, първите 1-2 се получава едно провлачване на гласа ми, насичане.
Това ми го прави на определени места и то с пълен обхват. Не съм си правил конкретен експеримент, но мисля че на спрян мобилен интернет не го прави. Възможно е при смяната от 4Г на 3Г за провеждането на разговора нещо да се бъгва - или е от оператора или от телефона....
Цитирай
#16

Ако на Теленор го прави този проблем.
Цитирай
#17

Да, за Теленор говоря.
Цитирай
#18

При пътуване е нормално да има по висока консумация защото сменя десетки клетки, не е от оператора, такъв е принципа на работа
Цитирай
#19

(2017-02-14, 22:36:53)Vi70 написа:  При мен се наблюдава следното. Когато ми звъннат и вдигна, първите 1-2 се получава едно провлачване на гласа ми, насичане.
Това ми го прави на определени места и то с пълен обхват. Не съм си правил конкретен експеримент, но мисля че на спрян мобилен интернет не го прави. Възможно е при смяната от 4Г на 3Г за провеждането на разговора нещо да се бъгва - или е от оператора или от телефона....

Това имах в предвид и аз но реших поблема разкарах това дърво и купих lg v20 на приятелката ми няма да коментирам разликата да не се разатроят психически стабилните хора
Цитирай
#20

(2017-03-08, 20:17:48)Kurnasko написа:  Това имах в предвид и аз но реших поблема разкарах това дърво и купих lg v20 на приятелката ми няма да коментирам разликата да не се разатроят психически стабилните хора

Не разбирам защо изобщо трябва да се сравняват тези два телефона... И по притеснителното щеше да е, ако не беше споменал, че има разлика Wink
Може би прекалено много се хвали телефона, и хората подсъзнателно имат непосилни за телефона очаквания.
Цитирай
#21

Лично аз не мога да го похваля защото го експлоатирам здраво и му виждам недостатъците, а очакванията на хората донякъде са оправдани, едно е да дадеш 200лв за телефон друго е да дадеш 400-500лв. Като цяло за мен това е телефон среден клас и не би трябвало да струва повече от 300лв.
Цитирай
#22

Ще изброиш ли недостатъците на този среден клас смартфон ? За мен този телефон е един от най- добрите в среден клас. И в днешно време среден клас телефоните струват горе долу 500-600 лева.
Не се заяждам, просто ми стана интересно какво не ти харесва ? И ще можеш ли да ни кажеш по- добър смартфон от този на същата цена.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

И при мен се наблюдава лоша телефония, не винаги, но този с който говоря много често ми казва, че ме чува накъсано.
Цитирай
#24

(2017-03-09, 19:19:12)extremee13 написа:  Ще изброиш ли недостатъците на този среден клас смартфон ? За мен този телефон е един от най- добрите в среден клас. И в днешно време среден клас телефоните струват горе долу 500-600 лева.
Не се заяждам, просто ми стана интересно какво не ти харесва ? И ще можеш ли да ни кажеш по- добър смартфон от този на същата цена.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Малко над 600лв мисля че може да се намери Samsung A5 2017, но май се отклоняваме от темата извинявам се и спирам до тук.
Цитирай
#25

(2017-02-05, 17:17:41)Kurnasko написа:  Не е бета не е от софта просто са такива всички p9 lite обхвата е ок ама му куца телефонията

На моята п9-,ка нямам никакъви проблеми чува се кристално и чисто винаги ,дефектни карти имате явно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)