Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лоша свързаност
#26

(2017-03-10, 08:58:08)vinse написа:  И при мен се наблюдава лоша телефония, не винаги, но този с който говоря много често ми казва, че ме чува накъсано.

  Същото беше при мен , на 1слот ми беше интернет карта заради 4G-то , а на 2слот за телефония. Размених картите и проблема изчезна , но не мога да ползвам 4G  за internet , но не е голяма болка...

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай
Аксесоари
#27

И защо да не можеш? И двата слота поддържат 4G.
Цитирай
#28

слот 2 не поддържа 4g

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#29

Пак се радвай че поддържа и 3G,при други марки са само на 2G при втори слот
Цитирай
#30

Не поддържа, казваш...

[Изображение: 4692b27136e281a35cf42e63f7659118.jpg]

В момента пиша от място с 3G свързаност, иначе горе вдясно пише 4G

Ето екранна снимка от слънчев Пловдив[Изображение: cd1a1641cab2c06cf6e99fe1a411ab44.jpg]
Цитирай
#31

Слотът , който поддържа 4G е един , дали ще е първи или втори е софтуерно предпочитание , дано сега си разбрал !   Smile

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай
#32

Темата заприлича на малката булка... Прочети какво си написал 4-5 мнения по-нагоре! На всички е ясно, че който и да слот избереш за 4G, другия остава на 2G! Айде със здраве!
Цитирай
#33

И аз имам проблем с телефонията при Honor7 lite. Всички се оплакват че не ме чуват добре. Ползвам го само с една карта на Виваком . Местих я и на двата слота, сменях от 4G на 3G и на 2G и проблема си остава. Явно при ниския и среден клас прехвалени телефони на Хуауей има още какво да се желае.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#34

Хм, чак пък само на Хуауей, ми то и другите марки телефони в тези класове са "тото" или ще задоволят очакванията ти или не, пък и при флагмените не е по-различно!
Цитирай
#35

Здравейте, тъй като проблема ми е сходен с описания в началото ще задам въпроса си тук вместо да отварям нова тема. Наскоро купих телефона за моя близка и за жалост изпитваме доста проблеми при телефония. Качеството на разговора е меко казано "лошо", като дори не се разбира какво говори човека. По-интересното е, че чрез viber проблема почти не се забелязва, като отдавам по-скоро на качеството на връзката смущенията от колкото на нещо друго. Това ме кара да мисля, че проблема не е в микрофона, а и телефона е разпечатан преди дни, така че не вярвам да е замърсен или нещо подобно. Сим картата е на Теленор и е сменяна, но за жалост без резултат. Също така върнахме фабрични настройки на телефона, като за първия 1-2 разговора се чуваше добре, но в последствие проблема се върна. Извинявам се за дългия пост, но се надявам да има някой с идеи какво да направим, за да не се наложи да се откажем от телефона от сега.

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#36

(2017-05-24, 17:37:03)jd87 написа:  Здравейте, тъй като проблема ми е сходен с описания в началото ще задам въпроса си тук вместо да отварям нова тема. Наскоро купих телефона за моя близка и за жалост изпитваме доста проблеми при телефония. Качеството на разговора е меко казано "лошо", като дори не се разбира какво говори човека. По-интересното е, че чрез viber проблема почти не се забелязва, като отдавам по-скоро на качеството на връзката смущенията от колкото на нещо друго. Това ме кара да мисля, че проблема не е в микрофона, а и телефона е разпечатан преди дни, така че не вярвам да е замърсен или нещо подобно. Сим картата е на Теленор и е сменяна, но за жалост без резултат. Също така върнахме фабрични настройки на телефона, като за първия 1-2 разговора се чуваше добре, но в последствие проблема се върна. Извинявам се за дългия пост, но се надявам да има някой с идеи какво да направим, за да не се наложи да се откажем от телефона от сега.
Взимаш телефона и го оставяш там от където си го закупил за сервиз. Не се занимавай с други неща щом няма промяна.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#37

И аз съм на същото мнение за сервиз може да е дефектна бройка. Сега като се замисля и на мен ми се е появявал такъв проблем но явно е било рядко и не съм му обръщал внимание.
Цитирай
#38

Ясно, благодаря ви за отговорите. Ще пробвам дали няма да се оправи след ъпдейт до android 7 и ако не стане направо ще го върна и ще трябва да избера нещо друго като модел, не вярвам да се оправи със сервиз.

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#39

Някой има ли наблюденията относно качеството на връзката при разговор най вече при едносимовите и двусимовите телефони защото имам чувството че при едносимовите е по добра
Цитирай
#40

(2017-06-04, 21:11:14)esil2 написа:  Някой има ли наблюденията относно качеството на връзката при разговор най вече при едносимовите и двусимовите телефони защото имам чувството че при едносимовите е по добра

Двусимов-Виваком.Перфектно чувам и ме чуват отсреща. 4G то е супер/в зависимост от силата на сигнала разбира се /. Понеже , често съм по планините, постоянно ми се налага да тествам обхвата и да съпоставям с други марки  смартфони на хората които са с мен.Никакви проблеми.Дори , често се е случвало там, където успявам да проведа разговор , други да нямат това щастие/други марки  телефони на същият оператор/. Всичко споменато, сравнено с  LG G2-то ,което ползвах преди това ,   последният губи с много по всички показатели. С две думи , аз нямам забележки - никакви.

..

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)