Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, този за кой регион ще е: ALE-UL00 
Цитирай
Аксесоари
#2

China

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#3

Дали ще има меню на БГ
Цитирай
#4

Да ще има

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#5

Ами каква ще е разликата
Цитирай
#6

разликата е такава ,че при китайския модел са налице всички екстри с които разполага телефона докато при европейския модел половината са орязани. Друга съществена разлика според мен няма
Цитирай
#7

Благодаря за отговора
Цитирай
#8

А може ши да се сложи ALE-UL00 след последния ъпдейт ALE- L 21 /версия 588.От къде да я дръпнем?Има ли някакви особености при инсталацията или става като ъпдейт с папка dload ?

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
#9

не може
Цитирай
#10

Би ли обяснял с какво сме орязани?
Цитирай
#11

(2017-01-11, 17:10:25)Xxeon написа:  Би ли обяснял с какво сме орязани?
Например половината екстри на камерата ги нямаме ..докато китайците им е всичко налице.
Цитирай
#12

Получаваме по-рядко ъпдейти, но пък са по-стабилни. Освен по-честите актуализации за Китай, не знам за друго предимство на ALE-UL00.

(2017-01-11, 18:46:10)vanko929 написа:  Например половината екстри на камерата ги нямаме ..докато китайците им е всичко налице.

Sokkoban добавя в неговия ROM рисуване със светлина, което е екстра на по-големия брат. Имаме си професионален режим, HDR...какво по-точно липсва?
Цитирай
#13

Заинтригува ме с екстрите на камерата и само заради тях бих пробвал къстъм ром
Цитирай
#14

Ето тук съм направил сравнение по моя субективна преценка, макар и да става въпрос за Андроид 5.0 Сравнението е правено миналата година преди да излезе 6.0
Моят опит и мнение са за класа отгоре над европейската
Цитирай
#15

При отключен буутлоадер може да се сложи Custom ROM ALE-UL00 на ALE- L 21 от блога на sokkoban - [Custom ROM][TWRP][EMUI 4.0]KangVIP B564 Mod by sokoban и да има повече екстри като например k settings и повече опции на камерата Wink
Цитирай
#16

Друга разлика на стоковия китайски фърмуер е, че е наблъскан с bloatware, разни глупости и нямаш услугите на Google - Play, Services и т.н, но може ръчно да се инсталират.
А това с рисуването на светлина - влезте в професионален режим, променете S ("shutter speed" - колко е така, не се знае, все пак не е като S на S6/7, Lumia 1020). Увеличете го и снимайте - ето това е рисуване със светлина.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)