Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G2-батерията пада бързо и бавно се зарежда-вероятен проблем-"mdnsd",?
#1

     
     Здравейте,
от 2год.и 8 месеца съм с lg g2,перфектият за мен телефон,купил съм го от Германос,все още съм с андроид 4.4.2 и не съм го ъпдейтвал защото мисля,че едно нещо когато върви добре(даже отлично),то не тябва да се пипа.Та от около 1 месец забелязвам че батетията на моменти ми пада много бързо и съответно се зарежда за много по- дълго време от преди-около 4,5 часа,като съм все още с оригиналното зарядно и не се изписва на дисплея"бавно зареждане".За сравнение зареждането преди това ставаше за около 1 час и 40 мин.Първо си мислех,че е от студа,после че е от нарушената обвивка на места по кабела на зарядното,естествено си поръчах ново зарядно,същото,но не се промени нищо.Накрая сега забрлязах,че в изтощаването на батерията ми "помага" някакъв процес "андроид mdnsd"който на моменти пише че използва батерията 60,70%...Какво е ТОВА ЖИВОТНО?Някой знае ли?Не може да се премахне с рестарт,нито със спиране на всички процеси и приложения.Понякога когато зарежда бавно,му спрам всички отворени приложения от мениджъра на приложенията,пускам приложението batery doktor да почисти,рестартирам и започва да зарежда бързо,но понякога не се оправя.Никога не съм имал качени игри,даже сега изтрих около 10 от последно качените приложения и нищо пак не става.Не ми се вярва батерията да е за смяна,макар че е стара вече все пак и това е възможно.Нов ъпдейт не ми се прави,но ако се наложи като последен вариант,то тогава ще направя.

Някой сблъсквал ли се е с това,има ли някакво решение ??? Huh Huh Huh

LG G2 , 16 GB , Vivacom
Цитирай
Аксесоари
#2

Попаднах на Това. Дано да успееш.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#3

(2017-01-10, 18:48:16)Koko1976 написа:  Попаднах на Това. Дано да успееш.

Ами благодаря ти колега,бях го чел преди това,нямам никакви самолетни програми и firefox браузър,не ми помага за съжаление...

LG G2 , 16 GB , Vivacom
Цитирай
#4

Махни тази програма batery doctor и всякакви подобни оптимизиращи програми, не ти вършат никаква работа. Може би ще имаш успех, ако го ъпдейтнеш до Лолипоп. Лично аз, бих опитал. Или да си сложиш някой РОМ.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#5

Колеги същия проблем в същия ден, деинсталирах само мозилата както бяха писали в темата от линка резултат никакъв и не мисля, че е батерията в момента тя си работи отлично след няколко рестарта, мисля си за конспираций и тем подобни в новата тема от 11.01 със същия проблем на друг колега няма логика по едно и също време да се скапят толкова батерий, като се има в предвид, че караме с телефони на по 3 години всеки с различно зарядно кабел програми и т.н. и проблема да е по едно и също време хихихи Smile

Samsung A40/Blue 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)