Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[LG V20] Много сериозен проблем след смяна на оператор
#1

Много сериозен проблем имам.... до вчера бях със сим карта на ментел, след което смених и сложих карта на виваком и батерията пада с минути! Телефона грее като за световно! Има ли някакъв шанс картата на виваком да е дефектна? Нищо не е правено по телефона преди и след смяната на картите.

Huawei P40 Pro+
Цитирай
Аксесоари
#2

Много интересно, защото повечето хора, които се оплакват от много кратък живот на батерията на G4 са също на Виваком.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

С ментелската карта батерията караше много доволно. Сега е пълна трагедия. След работа отивам в някой офис на вивата и ще поискам да ми сменят картата. Това не е сериозно. Най-много дърпа, когато ровя в нета. Чак телефона загрява...

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#4

По - рано с Huawei и теленор имаше някаква зависимост и клетките пускаха някакви тестове непрекъснато. Да не е подобен случаят?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Много благодаря за изваждането на темата. Може и така да се окаже. Вече съм с нова сим карта и ресетнат телефон. За сега няма проблеми, утре ще си покаже. Странното беше, че заграваше адски много и батерията буквално се топеше. не можа да изкара 8 часа, а преди на ментел си карах по 24-32 часа с един заряд. Ще ме е яд ако се окаже, че е от вивата. Много добра оферта хванах....но при това положение ще се наложи да се откажа от техните услуги.

За сега положението се нормализира и няма проблеми. Само ме е яд, че нямах търпението да пробвам новата сим карта преди да направя ресет.

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#6

Понеже снощи не издържах и ресетнах телефона, в същото време смених сим картата, но сега всичко си е както беше преди. Не мога да кажа на кое от двете се дължи, но днес си изкарах целия ден /в момента е на 24%/ с мноооого ровене в нета /мобилен нет/ и нямах никакви проблеми. Може и от картата да е било, може и нещо да се бъгнал апарата. Важното е, че всичко си дойде на мястото.

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#7

Брат, мерси, че сподели за решения проблем. Още утре отивам да сменям картата. Аз съм с първата 4Г карта на виваком (още преди да беше пуснат). Още тогава само при 3Г ползване усетих по-голямото греене. Все си мислех, че е от мрежата им, но явно чипа е смотан. Наистина като браузвам качва градусите към 40, дори ги минавам. Следствие на това, не след дълго се появиха дефектите по дисплея, но го смениха гаранционно...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)