Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Днес нещо се прецака батерията
#1
Sad 

Имам телефона от около 3 години.. днес пуснах да си зареждам телефона и ми направи впечатление, че телефона се зареди страшно бавно.. може би за 4-5 часа (нормално се зарежда за 1,5-2,0 часа макс). След като изключих телефона от зарядното тръгнах за работа и докато стигна до работата ми батерията беше на 85%. Направих фактори ресет, но за съжаление проблема не се оправи. Дайте някаква идея какво да правя сега. За съжаление телефона вече не е в гаранция и сигурно сериозно ще ме одрусат.. Има ли някаква програма която да покаже какво точно се случва с батерията? Всичко друго по телефона си работи нормално.
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен точно днес се случи същото. Телефона грееше като печка и вместо да се зарежда се разреждаше в USB то на компютъра.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Горе долу два часа се зарежда вече.. на 27% е батерията, а очаквано време за зареждане 10 часа и 31 минути.. разръчках го за две-три минути и батерията е на 25%

А детайлите за ползване на батерията са следните:
Екран - 26%
Система Android - 19%
OC Android - 15%
Услуги за Google Play - 9%
Google Play магазин - 6%
com.android.systemui - 3%
dex2oat - 2%
dex2oat - 2%
dex2oat - 2%
Клетъчна готовност - 2%


Някакви идеи?
Цитирай
#4

Батерията си заминава...Освен да намериш някоя нова (оригинална) (към 40-50 лв са) и да си я смениш сам, друг вариант не виждам

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#5

Колегите по горе да погледнат тук пост 31 https://forum.androidbg.com/showthread.p...784&page=2 моя също е на три години и нещо и аз скоро ще сменям батерията..

LG G7 ThinQ Cludy[b]CloudyG2 3.2G2 3.2[/b]
Цитирай
#6

На същата дата и при мен се случи това,,,, странна работа .
На следващия ден всичко си беше наред
Хммм...
Цитирай
#7

(2017-01-13, 11:57:34)demon777 написа:  На същата дата и при мен се случи това,,,, странна работа .
На следващия ден всичко  си беше наред
Хммм...

Абе как е възможно и при мен на другия ден да си се оправи самичък тоя телефон? В момента всичко е наред... тия да не пускат некви скрити ъпдейти прецакващи батерията... примерно като на гърмящия галакси ноут? Bu
Цитирай
#8

Абе може. В природата има и се срещат и други необясними неща.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)