Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерия
#26

Ето screenshot


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#27

Имаш ли някоя играя тип "ферма", която ти пуска постоянно известия за случващото? Спри и известията, ако имаш такава, и тествай пак - за друго не се сещам.
Цитирай
#28

Това не може да го деинсталираш или спреш, но може ако има опция да опиташ да изтриеш кеша му - като влезеш в приложения и цъкнеш на него, ако има такава опция.
Друг вариант е да влезеш в recovery и там да изчистиш кеша. Вече с каква комбинация се влиза на вашия модел в recovery друг да каже
Цитирай
#29

Здравейте,

Както и другите в тази тема аз също имам проблем с издръжливостта на батерията на моето P8 (GRA-L09 с B393). Батерията ми издържа около 10-12 часа при нормално ползване - 1-2 разговора и малко Viber и FB. Снощи си направих експеримент и преди лягане включих Ultra battery mode при току що заредена батерия на 100%. На сутринта се събудих с 75% батерия.
[Изображение: Screenshot_2017-04-09-10-01-04.png]

Factory reset и cache wipe вече съм правил. Някой има ли идеи какво може да се направи и това дали е гаранционно? Телефонът е купен от Виваком.

Поздрави,
Митака

HUAWEI P8 GRA-L09 + 32GB Class 10
Цитирай
#30

B393 и при мен държеше почти наполовина по-малко, в сравнение с други.
Даже си направих експеримент и върнах до Lollipop, но не ми хареса - беше малко "дървен".
После автоматични ъпдейти до B390 и сега пак си държи нормално.
Има вече и B394, може да пробваш и него.
Всичко е гаранционно, ако не е отключван буут-лоудер.
Цитирай
#31

Здравейте,

как се връща назад към стари ъпдейти?

Поздрави,

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай
#32

Здравейте,направи ми впечетление,че като съм на wi-fi батерията ми пада адски бързо.Тъй като рядко го включвам и вчера забелязох че буквално батерията се топи,а телефона не се пипа.Като отворих да видя какво има консумация,забелязох,че телефона е бул буден постоянно откакто съм включил wi-fi.
Цитирай
#33

Изключи му опцията търсена на wi-fi мрежи. Ако рядко ползваш функцията разбира се.
Цитирай
#34

Възползвам се от отворената тема вече.

ажете, нормално ли е това, защото за мен не е. 4 часа използване на WiFi и ровичкане по разни сайтчета.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#35

Не е нормално определено.Моят е на две години и спокойно си правя 3.5-4 часа дисплей на 4G като го вадя в 6.30 от зарядното и го мушкам вечер в 23.30... С В370 съм, говоря доста и синхронизирам служебни и лични мейли, слушам музика ...Нещо има при теб.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#36

Какво мога да направя с телефона? Аз изобщо не мога да го ползвам така. То точи адски бързо тази батерия... 
ето отново, за 25 мин 9%.. нямам думи просто!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#37

@johnterry7, пробвай да ползваш устройството си без антивирусна програма, която не ти трябва, фейсбук, който не ти трябва още повече, и ще бъдеш учуден колко може да изкара батерията ти без тях.

 
Цитирай
#38

Да, забравих да спомена.Не ползвам фейсбук.А антивирусна... Не знам толкова ли ти е необходима, но е възможно повече да пречи отколкото да помага.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#39

Изтрих фейса и антивирусната.. ама адски много точи батерия все още. Гледам, че Операта е приложението, което точи брутално.
Другите браузъри не са ми удобни обаче, какво да правя? Изключил съм операта от фонови приложения, затварям я, когато се сетя при заключване на екрана. Но пусна ли я, батерията почва да капе. 2 часа нон стоп ползване на телефона и 50-60 % батерия е излетяла... мисля, че не е нормално.
Цитирай
#40

Просто си ползвай стоковия браузър - той е за това.

 
Цитирай
#41

Нямам стоков, след новия ъпдейт телефона е с Google Chrome, който ми е толкова неудобен, че няма и на къде повече.

Сега гледах консумацията на батерия от различните приложения
Месинджър - 95mAh
Opera - 300mAh
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)