Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lnovo S90 проблем с теми и тапети
#1

Здравейте съфорумци..Имам едно малко проблемче и моля за помощ.Значи днес както си ръчках по тел.и излезе съобщение че едно от приложенията ми използва данни от трети страни и така на татък и ще бъде деактивирано или изтрито..Без да се заглеждам много му дадох ок и това е...Да но след секунда установявам че това е приложението за вградените теми на тел. и за тапетите...Сега нито мога да си сменя темата на тел.нито тапета..На практика като натисна на тема или тапет не бачка...Влизам в настройки на тел.после в приложения и там в деактивирани виждам приложението ТЕМА,влизам в него но не мога да го активирам отново...Опцията активиране е неактивна.Опитах и през опцията дисплей,тапет....и там не бачка....когато през опцията дисплей,тапет...натисна и задържа изписва:за съжаление процесът com.android.settings спря.С версия на Android 5.0.2  A_S_S203_150828_ROW от Септември 2015 год. от тогава бе са идвали никакви ъпдейти...Правил съм му и един път преди 1 година фактори ресет...Най се дразня че не може да се смени тапета при закл.екран.Та питането ми е :ако му направя фактори реает дали ще се възобнови приложението ТЕМА...тъй като то си е вградено към тел...не е сваляно допълнително...И има ли начин да се избегне ресет и да се подкара приложението по друг начин въобще???
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)