Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

А какво е Volte?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Voice over Long-Term Evolution (Voice over LTE) ( VoLTE ). Гласови услуги през 4G мрежата (не само трафик както е сега).

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

А как да разберем дали телефона има volte
Цитирай

То и да има е безполезно. Българските оператори не поддържат VoLTE на този етап. Както и повечето оператори в EU.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Значи не ни топли този ъпдейт много, много...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е баш така. Поне ще има подобрения от към оптимизация на андроида, подобрение на security patch трябва да от май/юни. Надявам се да има подобрение и от към батерията. Ще видим.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • Tony 72
Цитирай

Здравейте, някой използва ли скриин протектор за този телефон - вече смених два - един стъклен и един обикновен, като и двата не пасват на телефона ( отстрани не се залепват, понеже е леко извит). Ако някой е поръчвал и залепват идеално за екрана, да каже откъде го е взел ? За последно поръчах един с рамка отстрани, но още не е пристигнал.

Забележка : до 200 символа и два реда!
Цитирай

Аз ползвам обикновен стъклен, в краищата не залепна, ходих при един мой познат който се занимава с такива работи има магазин за аксесоари на телефони, и ми каза че няма да залепне, и имало някакъв протектор който е стъклен но е с някакво фолио което залепвало изцяло.
Цитирай

Аз съм с такъв мисля, понеже като ми слагаха протектора, каза че за този модел не залепвали както трябва.... Моя е за друг модел, но какъв беше точноSmile Стъклен не слагай на 99%няма да прилепне плътно

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

За да обхване и извитата част протектора трябва да е 3D моя го взех от този продавач https://www.aliexpress.com/item/3D-Full-...0.0.1oicNw
Цитирай

А какви кейсчета ползвате, аз съм с черния модел и се чудя какъв кейс да му взема, само знам че със сигурност няма да е прозрачен, че изглежда грозно.
Цитирай

(2017-07-10, 15:23:22)asto13 написа:  Здравейте, някой използва ли скриин протектор за този телефон - вече смених два - един стъклен и един обикновен, като и двата не пасват на телефона ( отстрани не се залепват, понеже е леко извит). Ако някой е поръчвал и залепват идеално за екрана, да каже откъде го е взел ? За последно поръчах един с рамка отстрани, но още не е пристигнал.

С рамката прилепва перфектно.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Благодаря за отговорите - значи ще изчакам да ми пристигне този с рамката, преди да поръчвам друг протектор Smile Иначе в момента използвам този кейс - цък - прави телефона малко големичък, но го предпазва доста добре.

Забележка : до 200 символа и два реда!
Цитирай

(2017-07-10, 17:49:00)esm написа:  За да обхване и извитата част протектора трябва да е 3D моя го взех от този продавач https://www.aliexpress.com/item/3D-Full-...0.0.1oicNw
Дай снимка да видим как е прилепнал, че цената е добра, ама ... съм се нагледал на китайски изцепки.
Цитирай

Както и да го снимам не си личи че има протектор Само на пипане се усеща
Цитирай

От вчера и аз съм с този телефон, идеален е за парите си! Искам да попитам за какво е тази иконка и мога ли да я махна ? 
http://picbg.net/img.php?file=bd681d27447f92a1.png

Цитирай

Това е NFC горе от падащите иконки го изключи. NFC е безжична технология, която позволява високоскоростно прехвърляне на данни от едно устройство на друго на близки разстояния
Цитирай

Някой знае ли дали телефонът ще се продава и в син цвят от нашите мобилни оператори. Нито те нито от  Хуайей България,, които ги снабдяват не знаят , а в някои европейски страни като Швеция, Норвегия се предлага в синьо...
Цитирай

Щом и от Huawei България не знаят едва ли някой колега от форума може да помогне. Всички производители имат варианти на телефоните си (повече памет, различен процесор, различен цвят) които предлагат само на определени пазари.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Нова актуализация 165
Цитирай

И на мене ми излезе, ако някой вече я е сложил да каже как е.
Цитирай

Качих я веднага
Цитирай

Някви промени, фабрични данни направи ли, защото аз обмислям да я сложа и да дам едни фабрични данни.
Цитирай

Нищо не съм правил Прави ми впечатление че не ми излиза съобщението за работещи приложения при заключен екран и изчистени приложения на заден план
Цитирай

Виж в Настройки/Батерия и горе в дясно на иконата за настройки. На мене ми прави впечатление че вече facebook не ми го дава като твърде голям консуматор, явно са оптимизирали системата спрямо приложенията, да не харчат толкова ток. За сега е добре, като го заредя на 100 ще видя колко часа екран ще направя, но определено в момента процентите падат по бавно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)