Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Ако е само пач - бърза актуализация.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

батерията ми взе да пада главоломно след тоя ъпдейт ... не бързайте да го слагате. Изчакайте няколко дни да направя тестове. Но поне засега съм потресен...
Цитирай

(2017-09-24, 20:14:36)batekrasi написа:  батерията ми взе да пада главоломно след тоя ъпдейт ... не бързайте да го слагате. Изчакайте няколко дни да направя тестове. Но поне засега съм потресен...

Пиши като направиш теста!
Цитирай

(2017-09-24, 20:14:36)batekrasi написа:  батерията ми взе да пада главоломно след тоя ъпдейт ... не бързайте да го слагате. Изчакайте няколко дни да направя тестове. Но поне засега съм потресен...

Два дни съм с новия ъпдейт при мен няма такова нещо. Батерията се държи както и преди ъпдейта
Цитирай

При мен в началото беше наистина зле. Но постепенно забелязвам че се подобрява положението.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2017-09-25, 18:45:46)viktor11 написа:  При мен в началото беше наистина зле. Но постепенно забелязвам че се подобрява положението.

В какъв смисъл се подобрява!?
Цитирай

Като чели една идея по бързо пада, попринцип пееди от 100% до 10% правех около 6 часа екран, сега мисля че няма да мога, имам 40% а съм направил 3:15 часа екран.
Цитирай

(2017-09-25, 21:16:03)Slackwere12 написа:  Като чели една идея по бързо пада, попринцип пееди от  100% до 10% правех около 6 часа екран, сега мисля че няма да мога, имам 40% а съм направил 3:15 часа екран.

До тук само негативни отзиви... Значи няма смисъл от този ъпдейт, очевидно е че нещо бъзика батерията.
Само едно не ми стана ясно, при тези актуализации ако се ресетне тела става ли като от завода, тоест без нищо?
Цитирай

Тъкмо се бях навил да си взема този модел след 2-3 седмици и бях изчел темата доста подробно,сега се почнаха отрицателни отзиви.За друг телефон не бях срещал толкова добри мнения и доволни потребители,като изключа 2-3,които се оплакаха от бързо изтощаване на батерията след ъпдейт.Телефона много ми хареса и сега колебанията ми са м/у Honor 8Lite или Samsung J5 2017.Ако някой има преки впечатления,моля да сподели.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

(2017-09-26, 04:01:48)dozatora1 написа:  До тук само негативни отзиви... Значи няма смисъл от този ъпдейт, очевидно е че нещо бъзика батерията.
Само едно не ми стана ясно, при тези актуализации ако се ресетне тела става ли като от завода, тоест без нищо?

Да.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Не се чувствайте длъжни да ъпдейтвате. Тези малки кръпки са пълна глупост. Ако сте доволни защо пипате. Чакайте Андроид 8. Аз се чудя дали да си взема Xiaomi, но ми е интересно какви са тези седмични ъпдейти. Малко се превземат ми се струва.

Колега телефона си заслужава-купувай!
Цитирай

Пичове, мисля че проблема идва от СистемаАндроид то ми е като най-голям консуматор 11%, преди ъпдейта беше към 5-6%, някви идеи? Дали някой е пробвал с hard reset дали се оправят нещата.
Цитирай

На Хуауей Нова СистемаАндроид е винаги около 12%. Пак зависи от ползването и процесите, но това е средната стойност.
Цитирай

Преди този ъпдейт ми беше под 10% сигурен съм. Някой пробвал ли е с връщане на фабрични данни дали ще се оправи проблема с батерията, защото в xda нищо не пишат за дрейн на батерията с този ъпдейт.
Цитирай

Аз нямам проблеми с батерията за сега.. Тоя ъпдейт, като цяло е нищо особено май, само дето е 500 мб почти

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-09-26, 06:50:33)jeff1980 написа:  Не се чувствайте длъжни да ъпдейтвате. Тези малки кръпки са пълна глупост. Ако сте доволни защо пипате. Чакайте Андроид 8. Аз се чудя дали да си взема Xiaomi, но ми е интересно какви са тези седмични ъпдейти. Малко се превземат ми се струва.

Колега телефона си заслужава-купувай!

Ъпдейтите да седмични само ако си с девелопер софтуер. Ако си с Global stable са веднъж на месец или няколко месеца, както е и при други марки.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ясно. Много благодаря за разяснението!
Цитирай

Днес разговарях с един познат и го попитах как му се държи батерията на телефона след ъпдейта. Каза че няма промяна
Цитирай

Моята след второто зареждане след ъпдейта се оправи, както преди. Пак си кара по 7 часа на дисплей.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

а бе пада си батерията след тоя безполезен ъпдейт и това си е. При сърфиране из интернет с какъвто и да е браузър се усеща най-много това падане. След всичко ,което прочетох в нета и след активиране и деактивиране на разни фабрични дивотии, мога да кажа,че според мен главния виновник за дрейна е приложението Google APP . Чиста проба шпионско безсмислено приложение. Деактивирах го и батерията осезаемо се подобри.
Цитирай

Аз също усещам как батерията ми пада по бързо.
Цитирай

Благодаря за мненията, повече без ъпдейти. Веднъж го направих в началото още и тела осезаемо взе да работи по бързо, но повече не бих дръзнал...
Цитирай

(2017-09-26, 18:51:35)batekrasi написа:  а бе пада си батерията след тоя безполезен ъпдейт и това си е. При сърфиране из интернет с какъвто и да е браузър се усеща най-много това падане. След всичко ,което прочетох в нета и след активиране и деактивиране на разни фабрични дивотии, мога да кажа,че според мен главния виновник за дрейна е приложението Google APP . Чиста проба шпионско безсмислено приложение. Деактивирах го и батерията осезаемо се подобри.

Извинявай за глупавия въпрос ама за кое по точно гугълско приложение имаш впредвид ч е шпионско.
Цитирай

Google App
Цитирай

(2017-09-26, 21:28:55)batekrasi написа:  Google App

За това приложение ли говориш?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)