Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Ми не, това ядро си е направено с тази версия B175, дори и да върнеш заводските настройки, ти пак ще си останеш на B175 и съответно пак ще си с това ядро. Както казах вариантите са или да преминем на b165, или да чакаме до следващ ъпдейт или да флашнем ядрото от b165, но някой трябва да ни го даде.
Цитирай
Аксесоари

Не проблема не е в ядрото. Просто отбелязвам че е променено а уж е само секюрити актуализация. Проблема най вероятно идва от Услуги на гугъл плея мисля че така се водеше. Преди година с една версия Самсунзите имаха подобен проблем. Тогава върнахме към по старата докато излезе нова и всичко се оправи. Сега смятам че е станало и невероятно съвпадение. Защото последната версия на Услуги на гугъл плей е излязлана 21.09.17 . Сега на моят телефон го направих и ще проследя . Случайно забелязах че ангажира доста RAM а до скоро не беше така. Ще пиша какво е развтието въпреки че и сега правя по 6-7 часа екран.  Но преди това стигах и до 8

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Аз си мисля че е от ядрото, защото на стария ми телефон, се занимавах с това да сменям ядра, ромове и т.н и от смяня на ядрото имах голяма разлика в батерията, и като цяло работата на телефона беше различна, но дано си прав о е от услугите на google. Кажи как се е справил, след като си върнал версията на услугите на google.
Цитирай

Сигурен съм че не е от ядрото, защото на жена ми е с b165 а от скоро и нейния прави по малко екран от преди.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2017-09-30, 17:58:50)Slackwere12 написа:  Ми не, това ядро си е направено с тази версия B175, дори и да върнеш заводските настройки, ти пак ще си останеш на B175 и съответно пак ще си с това ядро. Както казах вариантите са или да преминем на b165, или да чакаме до следващ ъпдейт или да флашнем ядрото от b165, но някой трябва да ни го даде.

Как да направя backup на ядрото? Аз съм с B165.
Цитирай

След последния ъпдейт B202 на Honor 8 Lite версия PRA-AL00 при влизане на телефона в sleep mode (изключване на дисплея) както WIFI, така и мобилните данни се дискънектват и чак при активиране на дисплея телефона се свързва отново с мрежата. Някой има ли подобен проблем? Да уточня, че съм ресетнал към фабрични, от настройките на WIFI и мобилни данни са винаги включени и проблема все още е налице.
Цитирай

аз пък се чудя как да докарам телефона си точно до това - при изключване на дисплея да спре всякаква консумация на ток ... Smile))))
Цитирай

Да не би да е в режим икономия на енергия

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-01, 20:24:08)i_minov написа:  След последния ъпдейт B202 на Honor 8 Lite версия PRA-AL00 при влизане на телефона в sleep mode (изключване на дисплея) както WIFI, така и мобилните данни се дискънектват  и чак при активиране на дисплея телефона се свързва отново с мрежата. Някой има ли подобен проблем? Да уточня, че съм ресетнал към фабрични, от настройките на WIFI и мобилни данни са винаги включени и проблема все още е налице.

Оправих се. Оказа се, че вайбъра прави някакъв проблем, понеже беше от приложенията на които бях направил бекъп. След изчистване на данните му всичко е нормално...
Цитирай

(2017-09-30, 21:41:27)viktor11 написа:  Не проблема не е в ядрото. Просто отбелязвам че е променено а уж е само секюрити актуализация. Проблема най вероятно идва от Услуги на гугъл плея мисля че така се водеше. Преди година с една версия Самсунзите имаха подобен проблем. Тогава върнахме към по старата докато излезе нова и всичко се оправи. Сега смятам че е станало и невероятно съвпадение. Защото последната версия на Услуги на гугъл плей е излязлана 21.09.17 . Сега на моят телефон го направих и ще проследя . Случайно забелязах че ангажира доста RAM а до скоро не беше така. Ще пиша какво е развтието въпреки че и сега правя по 6-7 часа екран.  Но преди това стигах и до 8
Как се държи батерията, след като върна на по стара версия на услуги на гугъл плей?
Цитирай

Ето го резултата към момента.  При работа на телефона както се вижда от 45 часа. Има подобрение. За 3 дена ще направи 7 часа екран но за ден и половина ще успее да докара 8 часа.


Прикачени файлове Миниатюри
       

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Не ми трябваше много време да реша че това ще е новия ми телефон и с интерес следях темата във форума.От няколко дена няма писано за проблема с дрейна на батерията на няколко съфорумци.Какво се оказа?Софтуера или приложението гугъл плей?

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Аз не съм бутал нищо и си карам така, правя ди по 5 часа екран, за мене е от самия ъпдейт и не ми се занимава да слагам стари версии на услуга на google play, ще чакам нов ъпдейт и си мисля че всичко ще се оправи. Иначе телефона си е много добър за тези пари.
Цитирай

Телефонът си е добър . Но ако се върнат Услугите на Гугъл плей на предната версия изкарва повече. Става лесно и отнема не повече от минута.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Как става нека пробвам да видя.
Цитирай

С какъв скрийн протектор сте, залепващ от край до край включително и извитата част?
Цитирай

Приложения-Услуги Google Play-Информация за приложения ( натискаш трите точки в дясно) - Деинсталиране на актуализация - После след процедурата рестартираш телефона. Това е.
А относно протектора съм със стъклен който прилепва открай до край без да си личи че има такъв.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2017-10-05, 15:16:02)viktor11 написа:  Приложения-Услуги Google Play-Информация за приложения ( натискаш трите точки в дясно) - Деинсталиране на актуализация - После след процедурата рестартираш телефона. Това е.
А относно протектора съм със стъклен който прилепва открай до край без да си личи че има такъв.

Имаш ли линк от къде си го взел?
Цитирай

(2017-10-05, 15:16:02)viktor11 написа:  Приложения-Услуги Google Play-Информация за приложения ( натискаш трите точки в дясно) - Деинсталиране на актуализация - После след процедурата рестартираш телефона. Това е.
А относно протектора съм със стъклен който прилепва открай до край без да си личи че има такъв.

Колега след като деинсталираш актуализацията на приложението после няма ли постоянно да ти изкарва в гугъл плей стора че имаш нещо за ъпдейтване? И на мен всеки път след хард ресет примерно като си обновявам отначало приложенията ми пише, че някой приложения няма да работят докато не обновя услугите на гугъл плей.
Цитирай

(2017-10-05, 16:55:18)Chelios2 написа:  Колега след като деинсталираш актуализацията на приложението после няма ли постоянно да ти изкарва в гугъл плей стора че имаш нещо за ъпдейтване? И на мен всеки път след хард ресет примерно като си обновявам отначало приложенията ми пише, че някой приложения няма да работят докато не обновя услугите на гугъл плей.
Така е,  но аз деактевирам приложението Google и тогава го няма този проблем. Сега ще актуализирам отново Услугите на Google Play и ще сложа приложението Google . Да пробвам дали ще има проблем или просто се е било бъгнало приложението.
Ето и случайно какво открих днес за информация на незапознатите:
http://www.digital.bg/kakvo-trqbva-da-zn...94521.html

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2017-10-05, 17:20:09)viktor11 написа:  Така е,  но аз деактевирам приложението Google и тогава го няма този проблем. Сега ще актуализирам отново Услугите на Google Play и ще сложа приложението Google . Да пробвам дали ще има проблем или просто се е било бъгнало приложението.
Ето и случайно какво открих днес за информация на незапознатите:
http://www.AndroidBG.com/kakvo-trqbva-da...94521.html

Страницата не може да бъде намерена

Страницата която сте избрали не може да бъде открита.Линка нещо не работи.А да попитам дали устройството може да се ползва докато се зарежда или не е препоръчително.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Ползвай си го спокойно, просто може да загрява малко повече според зависи какво правиш на него.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,от 6 часа насам и аз съм с вас.Вече и аз съм от фамилията,та да питам за туй-онуй.Изтегли се новия ъпдейт В175.Телефона го вземах с В165 и ме интересува да го инсталирам ли или да изчакам следващ ако има.Доколкото следих темата само при един колега е проблема с батерията,ама знам ли.И накрая да кажа това,с което трябваше да започна.Телефона направо ми залепна в ръката.Те за мен са го правили.Много съм доволен от избора си,прекрасен е.E,дадох му да инсталне ъпдейта,не можах да се сдържа.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Колеги има ли реално смисъл от опцията "комфорт за очите" ? Нагласил съм го да се активира в 23:30 и да се изключва в 6 сутринта, но се чудя има ли файда от него.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имам следния проблем. Когато получа ново съобщение от поща, вайбър, снапчат и т.н светлината в десния горен ъгъл не иска да свети, знаете ли защо? Когато се зарежда всичко е ОК.

Друг проблем. Същите известия като се получат и не се показват в лентата на известията. Трябва да я натисна и тогава се появяват...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)