Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)
#26

(2017-02-22, 18:34:57)esm написа:  В София къде мога да си намеря протектор за Huawei P8 Lite (2017)

Би ли споделил как усещаш разликата с P9 Lite?
Цитирай
Аксесоари
#27

@esm, телефона е много нов, може би има нещо за него само в магазина на Huawei - гр. София, ул. Леге 6.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#28

(2017-02-22, 18:44:18)Vi70 написа:  Би ли споделил как е усещаш разликата с P9 Lite?

По заоблен е  и на външен вид повече ми харесва До сега не съм използвал P9 Lite и немога да опиша разликите
Цитирай
#29

(2017-02-22, 20:26:30)esm написа:  По заоблен е  и на външен вид повече ми харесва До сега не съм използвал P9 Lite и немога да опиша разликите

Сигурно те бъркам с друг потребител...
Цитирай
#30

Да попитам как се включва автоматичното синхронизиране на телефона, че без да искам го изключих. ОПРАВИХ СЕ
Цитирай
#31

Има ли БГ меню или само английски и китайски  ?
Цитирай
#32

има БГ меню
Цитирай
#33

И на мен ми хвана окото този хонор 8 лайт 500 лв ли му е цената?
Цитирай
#34

Общо взето най-ниските цени без договор са около 480-500 лева.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#35

Batekrsi, откъде си взе телефона? Какъв цвят е? Остават ли отпечатъци ако е черен? Аз мисля да се пробвам от Виваком. Там излиза под 500 кинта с Виваклуб карта. Дали имат при тях калъфче в комплекта? Благодаря предварително!

И още нещо. Колко SOT прави?
Цитирай
#36

Взех го от Мтел ,за 13 лева на месец. Черен , отпечатъците са нормални. Вчера затворих задния капак на колата върху него. След половин час се усетих какво съм направил и бях сигирен, че е сплескан.  Оказа се че му няма абсолютно нищо. Калъфа беше посмачкан,  но телефона е без никакви поражения. Много здрав телефон се оказа . Звъннах на huawei да питах дали е със закалено стъкло. Казаха ми че е подсилено, но не и закалено. Все пак щом издържа тежкия натиск на заден капак на кола значи е супер здрав телефон
Цитирай
#37

Гледам че в Алито са се появили стъклени протектори за Honor 8 Lite 2017 обаче незнам кой да поръчам така че да обхваща целия екран Имам предвид и извитата част Защото сега съм с един който обхваща само гладката страна на екрана и стои много зле Ако някой е поръчвал моля да сподели
Цитирай
#38

Взех такава играчка за сина. За сега съм адски впечатлен. 
Взех го от вивата. Излезе ми 299 лв.  Angel
Цитирай
#39

Според мен перфектният избор е телефона да е без никакви протектори и кейсове. Единствено по този начин се подчертава оригиналната красота.  Вече съм казвал, че жената има Huawei P9 Lite, двете дъщери имат Samsung S 7  и Iphone 7. И трите обаче не отричат,че моя Honor 8 Lite е най-красив от всички. Дали е с по-добри параметри е съсем друг въпрос. Но чисто визуално е номер едно. 
За мое съжаление аз също го ползвам с кожен калъф ,поради простата причина,че ме е страх да не го надраскам. 
 Но ако човек просто си пази малко телефона, не го слага в джобове със стотинки и ключове, не го пуска в чанта заедно със запалки и химикалки и не го хвърля по маси и бюра , то телефона си няма нужда от никакви предпазни средства. Звъннах в Huawei България и ми казаха,че този модел е с подсилено, но не и закалено стъкло. Т.е. все пак няма да се драска от какво да е. 
А все пак по въпроса на колегата за избор на стъклен протектор - според това ,което съм чел то единствено Нано протектор ще ти свърши работа.
Цитирай
#40

(2017-03-05, 20:57:04)batekrasi написа:  Според мен перфектният избор е телефона да е без никакви протектори и кейсове. Единствено по този начин се подчертава оригиналната красота.  Вече съм казвал, че жената има Huawei P9 Lite, двете дъщери имат Samsung S 7  и Iphone 7. И трите обаче не отричат,че моя Honor 8 Lite е най-красив от всички. Дали е с по-добри параметри е съсем друг въпрос. Но чисто визуално е номер едно. 
За мое съжаление аз също го ползвам с кожен калъф ,поради простата причина,че ме е страх да не го надраскам. 
 Но ако човек просто си пази малко телефона, не го слага в джобове със стотинки и ключове, не го пуска в чанта заедно със запалки и химикалки и не го хвърля по маси и бюра , то телефона си няма нужда от никакви предпазни средства. Звъннах в Huawei България и ми казаха,че този модел е с подсилено, но не и закалено стъкло. Т.е. все пак няма да се драска от какво да е. 
А все пак по въпроса на колегата за избор на стъклен протектор - според това ,което съм чел то единствено Нано протектор ще ти свърши работа.

Smile Хахахаха извинявам се за off-a ама ако на всичките ти им купуваш телефоните какво очакваш да кажат Smile

Симпатичен е да, разгледах го и аз съм на мнение че е хубав, но от трите изброени модела е най-зле като дизайн - не случайно е най-евтиния. Не гледам цените в България тук са много големи тарикати и ще те "ушият" без проблем за нещо което е евтино другаде, например P9 lite е по скъп само защото е 2016 г., а де факто си е резната версия на P8 lite от 2015 г. и извън нашата родина са точно на същата цена, че и по стария на места е малко по скъп.

Лично на мен P9 Lite ми харесва само малко във външния дизайн и т.к. екстрата "пръстов отпечатък" не е определяща предпочитам P8 Lite.
Сравнявал съм ги и двата P9 lite отстъпва много - някой неща ги няма, други са много мудни и не ефективни и т.н.

Не съм разглеждал обстойно P8 lite 2017, но ако прилича на P8 lite 2015 е много добър избор. 

Honor моделите преди бяха с Dual Sim - Full Active (говоря преди 3-4 години, когато тук не знаехме че ги има) и масово ги поръчвахме от алиекспрес именно заради това. Не можах да разбера дали Honor 8 Lite е Full Active или е Dual Standby, много умело отклоняваха отговора с незнанието си Smile  - ако е Full Active ще е супер (т.е. не e Dual Standby бозата навлязла масово в Европа)

п.п.
много ме хвана яд на Huawei, че не дадоха на P8 lite 2015 Android 7.0 Nougat - 2 годишен телефон със спряна подръжка

Малко извън темата но ....
Има действително три вида Dual SIM телефони.
Dual SIM Stand-by - в режим на готовност (DSS): Само една SIM може да се използва в даден момент, 1 радио чип. Телефонът има единен номер IMEI.
Dual SIM Dual Stand-by - двоен режим (DSDS): Две SIM карти могат да се използват в даден момент, но ако един отваря повикване или връзка за данни, а другият е на линия. Телефонът разполага с два различни номера IMEI.
Dual SIM Active (или понякога Dual SIM Dual Active) (DSA / DSDA): Две SIM карти могат да се използват в даден момент, 2 радио чипове. Това дава възможност на двете SIM карти, за да отворите разговори и / или връзка за данни. Телефонът разполага с два различни номера IMEI.

И така да обобщим:
P10 lite, P9 Lite, P8 lite 2017, P8 lite 2015, Honor 8, Mate 9, Honor V8, Mate 9 Porshe са Dual Stand-by
което значи че ако използвате две сим карти докато говорите или използвате мобилната мрежа другата е извън обхват и няма да получавате нищо
(демек ако играете онлайн игра или се човъркате във фейса другата SIM карта все едно е извадена и е недостъпна)

Huawei P8 Lite
Apple iPhone 7 Plus 
Цитирай
#41

И аз го взех. Обаче от Технополис. Само там имаше бял. В Мтел и Виваком има само черен. Първия проблем-няма аксесоари. Поръчах от Алито но много време отнема пристигането им. Намерих само стъклен протектор. Стои изключително грозно заради извития дисплей.
Цитирай
#42

(2017-03-07, 22:59:11)Udi80 написа:   И така да обобщим... Honor 8....са Dual Stand-by
което значи че ако използвате две сим карти докато говорите или използвате мобилната мрежа другата е извън обхват и няма да получавате нищо
(демек ако играете онлайн игра или се човъркате във фейса другата SIM карта все едно е извадена и е недостъпна)

НЕистина. Honor 8 е Dual FullActive. Имам го в джоба. Така, че с обобщенията... Visslar
Надявам се за другите лично да си проверил?
Отделно всички двусимови телефони са с 2 радиомодула. Но това не ги прави FullActive. Наличието на ДВЕ антени ги прави такива.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70756
Цитирай
#43

Поради дублиране на темата,моля модератора да прехвърли темата тук.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#44

ммдаааа , телефона е с два радио модула, но с една антена. Според Хуауей това е направено с цел пестене на батерията.
Когато ползвам интернета на едната карта, то другата си работи нормално. Проверено хиляди пъти.
Телефона е с два Имея.
Цитирай
#45

@Udi80, радвам се, че и ти си доволен от P8 Lite, но какво повече има от P9 Lite? Освен по-силния звук и по-бързото зареждане.
Цитирай
#46

(2017-03-08, 19:59:40)HERUS написа:  @Udi80, радвам се, че и ти си доволен от P8 Lite, но какво повече има от P9 Lite? Освен по-силния звук и по-бързото зареждане.

лично за мен:
- по ярък дисплей 
- отключване с почукване
- по бърз е при анимациите
имаше и още но сега не ми се мисли, ако се интересуваш в детайли в събота и неделя ще ги имам и двата на разположение и ще сравня.
имаше и нещо с което бях свикнал ама много а го бяха махнали и в менюто нещо ме издразни, но тези неща май бяха заради новото EMUI или Nougat-a
Май беше бързия достъп до моя профил и нещо с диода за пропуснатите неща ама налучквам в момента така че извинявай.

@batekrasi и @skiman - Може би си прав за Honor 8 все пак е в ръцете ти, а и huawei не се славят с точни описания на моделите си - сега видях че има 6 вида Honor 8-ци. Даже си мисля че понякога ги събират от останалите им налични части на склад. Така беше и като купувах P8-цата няколко вида според желанията на различните страни - наричат го гъвкава политика Smile
P8 Lite също е с два IMEI номера, но и си е Dual Stand-by, и уви ако правя обмен пред мобилната мрежа и някой звънне на другата карта не ми отчита нищо и ми идва SMS после. Забележете казах обмен, а не да чета вече кеширани на устройството данни от мобилната мрежа.

Huawei P8 Lite
Apple iPhone 7 Plus 
Цитирай
#47

P8 lite 2017 има ли опцията за отключване на екрана с двойно почукване
Цитирай
#48

Моделът  Huawei P8 Lite (2017) в България се предлага под името Honor 8 lite.

Huawei P8 lite, HUAWEI Mate 10 lite
Цитирай
#49

Това вече всеки го знае.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#50

(2017-03-09, 14:54:26)esm написа:  P8 lite 2017 има ли опцията за отключване на екрана с двойно почукване

не, няма за съжаление
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)