Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Моят също не работи... Доколкото разбрах на тези телефони не може да се инсталират приложения на външна памет, поне за този етап

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-11-11, 16:22:36)dozatora1 написа:  Колеги, някой да има представа защо не ми работи бутонът..
Снимките са счупени, пробвай пак.

 
Цитирай

(2017-11-14, 02:59:47)NoMaD написа:  Снимките са счупени, пробвай пак.

http://prikachi.com/images.php?images/76/9219076g.png
Цитирай

(2017-11-11, 16:22:36)dozatora1 написа:  Колеги, някой да има представа защо не ми работи бутонът - Принудително разрешение на приложения за външна па[Изображение: 9219076g.png]мет? Бутонът не се активира.


При мен в началото работеше,сигурен съм.Бях го активирал и доколкото си спомням ми беше обединило картата с вътрешната памет,след което реших да възстановя настройките на паметта.Тогава доколкото си спомням бях с В171.После ъпдейтнах на В175.Сега като пробвам и при мен не е активен бутона.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Аз съм все още със В165 и никога не ми е работел.
Цитирай

И при мене никога не е работело.
Цитирай

Би било много лошо ако се заблуждавам но,още по-лошо ако заблуждавам Вас,за което се извинявам много.Просто така си мисля че беше но,може и да греша.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Опцията никога не е работела. Още първият ден писах на Huawei  и от там ми отговориха че не е активна ако телефона не е рутнат.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Като стана въпрос за руутване, някой от вас опитвал ли е?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз още не съм.До сега всички телефони които съм имал съм ги руутвал но,този още не.Не виждам смисъл да го правя,поне за сега.Няма системни приложения които да ми пречат и да искам да махна,не ползвам апове които искат руут и така си го карам за сега.Освен това след руут остават следи и при евентуална нужда от сервиз гаранцията е невалидна.За мен ефекта от тази гимнастика е само отрицателен.Някой ако има друго виждане по въпроса,моля да сподели.Всяка информация е полезна.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Мернах на места версия с 3/4GB RAM и 32GB памет.Среща ли се в България или е нещо епизодично?
Цитирай

(2017-11-17, 22:28:47)Nikolai_777 написа:  Като стана въпрос за руутване, някой от вас опитвал ли е? 
По въпроса за root на устройството: https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=809771

 
Цитирай

Здравейте момчета !
Аз имам едно проблем че което реших да споделя, та се надявам някой да знае отговор. ?
Не мога да се логна в Huawei ID както и да било, нито с google акаунта, нито позволява регистрация. Тръгва да зарежда и ми изписва "е са получени данни.Моля, опитайте по-късно" На някой случвало ли му се е ?
Цитирай

Проблем нямям с huawei id, логвам се нормално.
Цитирай

Аз също не срещам проблем с логването

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Във фирмуер файндър ми се появи ъпдейт В181.Някой да знае подробности за това?Единият файл е 381 Мб OTA а другият е 1,9 Гб Full OTA-MF.При проверка ми изписва че са одобрени за инсталиране.Кой от двата е по-добре да инсталирам,или въобще да не инсталирам,а да изчакам да излезе в системната актуализация?

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Имам един въпрос. На P9 Lite като натисна с два пръста на екрана и ги отдалеча един от друг се показва функция скрити приложения. На Honor 8 Lite по този начин нищо не се показва, има ли как да я намеря тази функция или просто на този телефон я няма?
Цитирай

(2017-11-26, 09:59:09)Gravedigger написа:  Във фирмуер файндър ми се появи ъпдейт В181.Някой да знае подробности за това?Единият файл е 381 Мб OTA а другият е 1,9 Гб Full OTA-MF.При проверка ми изписва че са одобрени за инсталиране.Кой от двата е по-добре да инсталирам,или въобще да не инсталирам,а да изчакам да излезе в системната актуализация?

На мене също ми излезе, според мене пълния пакет ще е по добре, защото ще преминем на emui 5.0.1

Ако някон има идея как се инсталира през програмата да казва.
Цитирай

Срамота!!!Занимавам се с Андроид от самото му създаване,убивал съм и съм съживявал телефони по какви ли не знайни и незнайни методи,а сега един ъпдейт не мога да направя.Явно съм стар вече за такива упражнения Smile и сега имам нужда от помощ.Изтеглих фул ота ъпдейта през фърмуер файндър-1,9 Гб и не можах да го инсталирам.Копирах и разархивирах на картата и къде ли не,и пак греда.Как става тоя фокус,да му се не види ... нямам време да търся повече из нета,моля за помощ!Предварително благодаря!!!

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

(2017-11-26, 11:04:42)Chelios2 написа:  Имам един въпрос. На P9 Lite като натисна с два пръста на екрана и ги отдалеча един от друг се показва функция скрити приложения. На Honor 8 Lite по този начин нищо не се показва, има ли как да я намеря тази функция или просто на този телефон я няма?

Инсталирай програмата EMUI Tweaker и активирай функцията
Цитирай

Аз също не знам как става тази гимнастика с тая програма
Цитирай

Сложи и руски език да се ориентираш то си пише да активираш скриването на приложения
http://prikachi.com/images.php?images/540/9231540w.jpg
Активирането на опцията става при включен интернет
Цитирай

Как се инсталират ъпдейтите с фирмуер файндър?В момента ъпдейта е свален в телефона ми но,не мога да го инсталирам.Каква е процедурата,която трябва да изпълня,за да направя ъпдейт?Файла е в зип архив.Така ли трябва да остане,в коя папка трябва да бъде или трябва да е в главната директория на картата.В някаква тема за друг модел четох че зип-а трябвало да бъде в папка dload.Който е запознат с FF да помага,Моля,за да се случват по-лесно нещата.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

http://teamdroids.com/download-huawei-p8...11-europe/
Тук има доста подробности по темата, но аз лично не смея да го модвам засега.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Явно ще се чака докато дойде по ОТА, предполагам до седмица две ще дойде.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)