Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Аз ли съм единственият, който не може да си свали теми от приложението?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-12-20, 11:48:06)Nikolai_777 написа:  Аз ли съм единственият, който не може да си свали теми от приложението?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Пробвай да се логнеш в huawei id и виж дали ще можеш да теглиш теми.

Колеги, имам проблем с messenger, когато някой ми пише не ми издава звук и не ми излиза балончето, само на иконката ми показва че имам известие.
Цитирай

(2017-12-20, 12:14:22)Slackwere12 написа:  Колеги, имам проблем с messenger, когато някой ми пише не ми издава звук и не ми излиза балончето, само на иконката ми показва че имам известие.
Проверил ли си в настройки->лента за известия и състоянието->управление на известията,дали на желаното от теб приложение са активирани мелодия и вибрация?

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Всичко е наред, до вчера всичко работеше както трябва, днеска нещо му стана. Само когато то си пожелае тогава ми изписуква. Странна работа, може да е от самото приложение.
Цитирай

Здравейте,
Купих телефона края на месец Март. Всичко беше ОК, доволен и т.н. Включвах го към компютъра 1-2 пъти в началото, после всичко се качваше на картата памет, докато не дойде един прекрасен момент през Август, в който се опитах да го свържа отново. Имах windows 7 и HiSuite инсталиран, боднах го, започна да се чува звука от свързване и премахване на устройство няколко пъти, после изписа грешка, че не може да инсталира устройството. Така и на служебния компютър с друга антивирусна, така и под Линукс. Телефонът не се свързва, не излиза менюто за свързване или зареждане и това е. Опитах с USB Debugging,пусках и спирах HDB през HiSuite- не и не. Казах си- гаранционен е, да се оправят и го върнах на Виваком. След месец (началото на септември) го бяха изгубили, подадох жалба и след 3 дни вече имах чисто нов телефон. Вързах го вкъщи и всичко беше ОК, пробвах на служебния- също. Но...
До миналата седмица не се бях опитвал да го свържа с PC. Направих един бекъп на картата, при което излезе грешка с картата памет и телефона не я използва повече. С четец си върнах информацията от картата памет, но не може да се записва нищо на нея, в момента е на гаранционен сервиз/ замяна. Обаче и телефона започна да прави проблем- свързвам с компютър и само се зарежда- нито меню на телефона, нито компютъра го открива като устройство. Пак опитах на служебния (windows 7) и личния (windows 10) и т.н., опитах с друг кабел- мне, не го открива. Освен това понякога не исак и да се зарежда, докато не го изключа и не изчакам минутка- тогава започва и после си се зарежда, но връзка с компютър не може да се осъществи. USB bluetooth донгъла на компютъра открива и се свързва с устройстовото.
Пак ли да ходя да го сервизират гаранционно или някой се с сблъсквал с проблема- визирам невъзможност да се свърже с компютър? Не че ми е проблем да го дам отново, но ако пак чакам месец... жалби...
Мисля е излишно да споменавам, че телефна е непокътнат, с калъф, дори с оригиналното фолио, няма руут, опитах с хард ресет 2 пъти, пробвах на USB 2 и 3...
Цитирай

Понеже понякога се занимавам с ремонт на компютри и ми се е случвало да срещна юсб портове на предните панели с разменени от дъното пинове(неправилно свързани)и по тази причина или е обърнат поляритета на захранването,или се подава напрежение на дата пиновете.По тази причина на един клиент така му грееше флашката и не се свързваше с компа ...не казвам че при теб е това проблема,но няма да е зле да споделиш в предния панел ли го свързваш или в портовете на дъното.Компа ходил ли е на майстори и там каквото знаеш друго.Понякога нещо незначително поражда големи проблеми.Доста малка е вероятноста при 2 телефона да се появява един и същ проблем,освен ако не е масов.Аз моя съм го включвал няколко пъти в компа и не съм имал проблем.Някой ако има наблюдения,моля да сподели.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

аз нямам подобни проблеми ...
Цитирай

Някой опитал ли се е да инсталира някой ъпдейт от firmware finder, днеска влизам и гледам че има няколко нови версии. Аз съм все още на B175 а гледам че има b180, b183, b190, b191
Цитирай

Пробвах преди малко да обновя през firmware finder но нищо не се получи. При проверката по IMEI ми даде като достъпна единствено версия В191 от 04.12.2017. Пробвах и от телефона и със сваляне на компа и от там местене на картата памет и нищо не става.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

Аз забелязах нещо, всички версии които са удобрени за инсталация са удобрени за pra-l31 и pra-l11 версиите, а ние сме pra-lx1 можеби затова не става. Явно ние последни получаваме ъпдейтите.
Цитирай

При проверката по IMEI на ъпдейта В191 от 04.12. дава че е достъпен за инсталиране както за PRA-L11 така и за PRA-LX1. При това положение би трябвало да се инсталира, но не става. Тегли се без проблем но след като се рестартира и влезе в рековърито дава грешка. В крайна сметка не остава нищо друго освен да чакаме по въздуха.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

Аз също пробвах b191, тегли го, тръгва да го инсталира и дава грешка. Сега ще пробвам b183 ако не стане ще пробвам b181 и така да видя какво ще стане. Друго което забелязах е че във firmware finder дава ъпдейта 1.90GB а като тръгна да го тегля ми го дава 1.69GB. Не знам мобе би затова излиза грешка при инсталацията.
Цитирай

Аз ли съм първия, който си руутна телефона? [Изображение: 06529b7e59e1299fc9084ba543d0fd90.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Май да. Сподели ако не те затруднява как го руутна.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

(2018-01-01, 15:49:31)gogo333 написа:  Май да. Сподели ако не те затруднява как го руутна.
ЧНГ на Всички! И защо го руутна ...   Smile

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

ЧНГ! Ами мислех, че така ще мога да си инсталирам приложения в SD картата, защото тия 16 гигабайта, 8 от които използваеми не стигат за никъде... Оказа се обаче, че пак не мога да ги инсталирам...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

https://youtu.be/NnyNdgmWoac
Последвах тези инструкции, не е трудно. НО след това всичко от телефона ми беше изтрито (добре че направих бекъп на датата). Нямах дори плейстор и хром... Наложи ми се да свържа телефона с компютъра и да сваля приложенията от интернет. Всичко останало е наред. Успех на всички, които ще опитат

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не знам какво толкова правят тези от huawei, но вече доста време се проточиха тези ъпдейти. Последния ъпдейт който получих беше септември. Във firmware finder има b193, а ние стоим още на B175
Цитирай

Ние с Huawei Nova също сме прецакани. От март 2017 не сме получавали нищо, а Р9 лайт(първата версия) вече е със секюрити пач декември 2017. За 3 месеца получи 4 ъпдейта.
Има нещо, но какво никой не знае. И от Хуауей България не знаят защо не получаваме никакви ъпдейти. Аз съм с b340, а според имей номера на телефона ми излиза, че вече е трябвало да съм получил b391.
Цитирай

Колеги, жена ми има такъв телефон и отскоро на дисплея й се появи вертикална оранжева черта отгоре до долу. Някой с подобен проблем ? В смисъл софтуерен или хардуерен е ? За подобни проблеми намерам инфо само за S7 edge.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Носете телефона от където е купен с гаранцията, предполагам проблема е хардуерен.
Цитирай

При наличие на гаранционно събитие не е задължително - може и директно в сервиза също.

 
Цитирай

EMUI 8.0 идва на Honor 8 Pro, Honor 8 Lite, Honor 9i и Honor 7X
https://www.gizchina.com/2018/01/13/emui...-honor-7x/
Цитирай

Моят honor 8 lite също с сдоби с такава оранжева линия,върнах го в виваком и ми смениха дисплея с нов гаранционно

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Колко време отне ремонта ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)