Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Супер, в очакване сме

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Въпрос към знаещите колеги!
Някой знае ли колко място ще заеме Ореото във вътрешната памет на устройствата ни?
Цитирай

Нямам си престава, но надали ще е повече от сегашния андроид нугат.
Цитирай

Колеги от скоро ми се появи проблем който не мога да отстраня....при набиране на номер в слушалката ми се чува много къс сигнал все едно е заето...два пъти последователно...но всъщност звъни....но звукът страшно ме дразни и не знам от какво стана така...
Цитирай

Мтел си смениха сигнала "Свободно", това е. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2018-04-20, 15:13:41)ronnie72 написа:  Мтел си смениха сигнала "Свободно", това е. Smile
Благодаря....бесен съм....
Цитирай

Отначало и аз мислех, че този проблем е от телефона...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз това забелязах от няколко дена, на теленор съм.
Цитирай

Има вече и Орео Европейска версия

http://www.stechguide.com/huawei-p8-lite...-firmware/
Цитирай

Довечера ще опитам да го инсталирам на моя телефон

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако някой пробва да каже дали става.
Цитирай

Здравейте!
Може ли да попитам дали има начин как да се смени звукът при отключване и заключване на екрана?
Цитирай

(2018-04-23, 08:15:56)Nikolai_777 написа:  Довечера ще опитам да го инсталирам на моя телефон

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Колега, пробва ли метода, става ли и трудна ли е цялата хамалогия.
Цитирай

(2018-04-25, 12:38:37)Slackwere12 написа:  Колега, пробва ли метода, става ли и трудна ли е цялата хамалогия.
Два дни опитвах, но безуспешно... Ще опитам отново довечера.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Нищо не става, отказвам се... Ще чакам да одобрят инсталацията във ff

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес забелязах, че B205 е одобрен и по имеи, но като го пусна за проветка за ъпдейт през ОТА ми го разпознава като L11, а не lx1.Дали може да се качи този ъпдейт или l11 е за едносимова версия?Някакви идеи какво означават тези цифри след L


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Туко що го инсталирах успешно, на мене също ми показваше l11. Вече сме с Emui 5.0.3 има някой друга нова функция пач от април 2018 и вече щом почнаха да ги одобряват, до седмица две дано одобрят и ореото.
Цитирай

Може ли принтскрийн на номера на версията която ти показва в актуализация на системата

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Попринцип L11 се води за едносимовоя модел, но нищо не се промени показва си ми 2 сим. За двусимов се води L31. А на нас LX1 мисля че означава че и L11 и L31 може да слагаме. Качвайте смело.

Попринцип L11 се води за едносимовоя модел, но нищо не се промени показва си ми 2 сим. За двусимов се води L31. А на нас LX1 мисля че означава че и L11 и L31 може да слагаме. Качвайте смело.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Photo 

На мен ми го изписа с LX1 преди и след актуализацията. Може би зависи с какъв телефон си. Аз съм с Хонор закупен не от оператор.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Eljoni, може ли да споделиш темата която ползваш

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

ще чакам отзиви за батерията преди да го инсталирам ....  Lock
Цитирай

(2018-04-28, 18:19:11)gogostiv написа:  Eljoni, може ли да споделиш темата която ползваш
Black bubble, от Huawei themes


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Благодаря

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

За батерията е още рано да кажа каквото и да е, но е факт, че проблема с 201 с падането на 10 и повече% през ноща е оправен. При мен с всичко включено падна само 4%.
Цитирай

При мен в фф орео ъпдейтите изчезнаха.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)