Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

С В213 батерията ми държи екран към 6 часа и нещо. Но все пак мисля да се пробвам да си върна В205.
Цитирай
Аксесоари

Ми 6 часа си е добре колко ще кара с 205 20 30 Мин евентуално не си струва пък и може нещо го бъгнеш
Цитирай

Как се чисти кеша на приложенията. Само на тази марка не успявам да открия от къде.
Цитирай

Памет ,съхранение и цъкаш върху карта памет или вътрешно хранилище
Цитирай

(2018-05-30, 15:55:25)CivilWar80 написа:  Памет ,съхранение и цъкаш върху карта памет или вътрешно хранилище

Там пише чистач на мястото за съхранение . А няма ли като на другите марки андроиди: настройки-приложения и като се кликне на всяко по отделно а се вижда и трие кеша. Напр. така е при самсунг , леново.
Цитирай

Има разбира се, точно както си го написал : Настройки, приложения
и после съхранение. По този начин си чистиш кеша на всяко приложение поотделно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • rosita2013
Цитирай

(2018-05-23, 15:58:44)dumperbg написа:  Здравейте, с Honor 8 Lite съм, купен от Виваком, но все още нямам актуализация. Текущата ми версия е 185? Някакви идеи или да чакам?

Виж на актуализации най-горе в дясно от менюто за актуализации натисни - изтегляне на най-новият пълен пакет. Успех.
Цитирай

Колеги успях да си върна В205.
Цитирай

Нашето Орео доста се забави. Преди близо 2 седмици одобриха за китайската версия PRA-AL00 ореото., ние все още чакаме.
Цитирай

Volte подържа ли телефона някой знае ли
Цитирай

Да подържа

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Попринцип поддържа, но не знам дали ни е добавена като функция защото аз не я намирам в телефона. Преди време мисля че когато беше излязъл b191 там пишеше че добавят VoLTE и VoWifi, но тозиъпдейт не можех да го инсталирам. Предполагам с идването на 8.0 ще я има тази функция. А из руския форум четох че ореото щяло да дойде на 25 юни, дали е вярно ще трябва да чакаме и да видим.
Цитирай

Проверих със Volte Chek, не поддържа...може би ако във второто гнездо има още една карта е възможно да се покаже такова подменю...не знам...Но на двусимов само с една карта не е активно.
Цитирай

Ясно ,благодаря
Цитирай

Попринцип на мене не ми трябва тази функция, но няма как нашия телефон да не може да ппддържа тази функция, просто можеби я нямаме като добавена. Както казах по горе в ъпдейт B191 от деквмври в changeloga пише че са я добавили, но в по новите я няма.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Вчера се появиха 4 нови ъпдейта на Ореото b360, b361, b363 и b364 като си мисля че тези ще са официалните версии а не бета ъпдейти, само чакаме да ги одобрят в най скоро време и да слагаме.
Цитирай

WebView това до вчера ми беше неактивно сега ми иска актуализация за какво е
Цитирай

При снимка с телефона може ли да показва на снимката дата и час Търсих но не можах да намеря такава опция
Цитирай

Здравейте колеги,

Не знам дали някой е имал следния проблем и дали е коментирано, но ако е моля да ме извините, че го повтарям.  Smile

Имам следния проблем - Когато имам входящо обаждане, не се появява веднага името на абоната който ми звънни а към 2,3 секунди седи името на човека с когото преди това съм разговарял.
Търсих в нета за решаване на проблема, гледах и в настройките но аз поне не успявам да намеря решение...
Сблъсквал ли се е някой с проблема ?

Благодаря!  Smile
Цитирай

Здравей колега. Досега не е писано за такъв проблем. Опитвал ли си с рестарт на телефона или с връщане на заводски настройки?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Този проблем го имах на моя Huawei Nova. С първата версия на нугата. Колкото и да форматирах нямаше полза. Чак на следващия ъпдейт го оправиха това.
Затова даже си взех смарт гривна, за да гледам имената на тези, които звънят Smile
Цитирай

Здравейте, 

Да телефона е рестиран, връщани са заводски настройки и т.н, но проблема си оставаше.

Вчера го ъпдейтнаг на "B213", преди това бях с доста стар.

Днес не успях да видя дали този бъг е изчезнал, но ако го видя ще пиша.

Благодаря !
Цитирай

Ореото е на прага ни колеги. B363 е одобрен но без IMEI очаква се по късно през деня или следващите 1-2 дена да го одобрят по IMEI
Цитирай

При мен не е още ,а кой от 3-те или няма значение
Цитирай

При мене са само 2 ъпдейта b363 и двата са ми одобрени без ИМЕИ.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)