Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Два са по 2 гига и нещо единият е близо 500 мегабайта
Цитирай
Аксесоари

Ааа може да, на мене са 2 защото съм отбелязъл да ми се показват само full ota.
Цитирай

Добре а каква е разликата единият има pv накрая
Цитирай

Не съм много сигурен, но мисля че тези които имат PV те могат да се инсталират с различно recovery. И вече и другите ъпдейти са ми одобрени, но само без IMEI.
Цитирай

Всички ъпдейти на Ореото ми са одобрени без imei. Ще падне голямо инсталиране ако ги одобрят всичките.
Цитирай

Да, то можеби ако инсталираш b360, ще ти се появят по ОТА другите. Очаквам още днеска дори да ги одобрят. А Rollback ъпдейтите дори са одобрени и по ИМЕИ.
Цитирай

Или аз нещо не правя как трябва или не са одобрени за мен Smile
Цитирай

За различните IMEI по различно време идват. Дори във facebook виждам хора от деуги страни с одобрен Орео по IMEI.
Цитирай

Излена ореото, аз инсталирах В360,защото беше 2 гб и нещо, а В361 е 1.7гб

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Кога го одобриха
Цитирай

Днес, снощи ги нямаше ъпдейтите, обобрени са ми само В360 и В361

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

На мене все още не са ми одобрени по IMEI.
Цитирай

Ако успеете да инсталирате В360, след това не може да се инсталира друга версия,опитвам през прокси и автоматично, но не се получава. Опитах да заредя и В212 ролбак, но при проверка показва, че няма нов ъпдейт. По добре е да почакате да видим как се държи с орео и да споделим. Днес за няколлко часа успях да стопя батерията и ми се струва, че пада малко по-бързо от В213 с който бях

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

То така или иначе не одобрен за доста от нас така че чака ме Smile
Цитирай

Ето за това ще си остана с В205, нямам и намерение да слагам Орео?
Цитирай

Аз все още чакам да го одобрят.
Цитирай

Ми аз незнам ,аз съм с бисквитка и с 213 и правя над 6 часа яркостта ми е на около 35 процента ако е повече ме болят очите телефона е на година вече батерията не е мръднала винаги слагам ново което излезе и не болка за умиране че ще изкара 30 Мин по малко примерно
Цитирай

(2018-07-05, 16:10:44)dozatora1 написа:  Ето за това ще си остана с В205, нямам и намерение да слагам Орео?

Много си прав  Storstark
Цитирай

Всички версии на орео са одобрени, аз успях да върна на нугат с hilink

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

А защо го върна
Цитирай

Как така са ви одобрени, нито едно лт орео не ми е.. Какъв може да е проблема

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е при тебе само то може да зависи да ли е хонор или п8 лайт 2017 или там както се казва още тоя телефон
Цитирай

Ами на първо място батерията започна да държи доста по-малко. Като цяло няма много нови неща освен в камерата, и по принцип го няма ефекта "уаууууу" който чакахме с нетърпение.Аз бях качил В360 2.и нещо гб. и след това не ми даваше да закача през фф нито по-нова, нито по-стара версия на ъпдейти. Успях да го върна към В213 с hilink, сега наистина и аз няма да бързам с нови ъпдейти.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Само b360 ли пробва или всички версии, защото при b360 може да е зле батерията, но при b361, 363, 364 да е добре.
А и върна ли фабрични данни, защото след холям ъпдейт на андроида е задължително да се прави, защото все нещо се омазва.
Цитирай

Да разбира се, върнах към фабрични настройки.Само В360 пробвах, защото снощи видях или днес не съм сигурен, че са одобрили и останалите,но вече бях върнал В213. Проблема е, че след като качиш В360, през фф не може да качиш друг ъпдейт,нито авто, нито през прокси, нито да даундрейднеш до нугат.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)