Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)
#76

А какво се получава при теб? Не излиза ли това меню?


Прикачени файлове Миниатюри
   

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • eljoni
Цитирай
Аксесоари
#77

Не. Не излиза. На старият ми телефон P9 Lite ставаше. Но сега въобще не излиза това меню. Нищо не се получава.

Ето и малко резултати от батерията. Мисля, че е много добре.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#78

Здравейте, от вчера и аз съм с Honor 8 Lite. Имам проблем с местенето на приложения в sd картата,  които даже не са фабрични.  Активирах опции на програмиста,  намирам си графата,  но когато натисна включване и не става нищо.... Остава си изключена тази опция за преместването,  докато другите опции на програмиста ми позволява да ги включвам и изключвам.  Sd картата е 32 gb снимките ми от стария  телефон са си на нея и по принцип я приема и си работи.  КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА?    
Цитирай
#79

Здравейте , днес мисля да си купувам точно този телефон Smile въпроса ми е колко време трябва да се зарежда телефона първия път ?
Цитирай
#80

До full първия път, това е много важно, без да го разцъкваш.
Цитирай
#81

Моля модератора да преименува темата на "Honor 8 Lite " защото това е официалното име на телефона за България и със сегашното заглавие на темата се въвеждат в заблуждение потребителите на форума. Мои познати ми казаха,че са търсили тук тема за телефона и не са я открили. Причината е че не всеки знае как се казва телефона в Китай....
Цитирай
#82

Huawei P8Lite (2017) е официалното име с което излезе телефона, което по късно бе променено ... известен е още и като Huawei Honor 8 Lite, Huawei P9 Lite (2017), Huawei Nova Lite, Huawei GR3 (2017) ... все за него става въпрос ... И сега Honor 8 Lite или Huawei Honor 8 Lite да е, че пак заблуждение може да стане ... Подмодели в името?
Не, че се заяждам или подобно, но мисля, че това е най важното и да не всеки знае как се казва телефона в Китай и не трябва да знае как се казва телефона в Китай, НО ползваш ли интернет и да не можеш да ползваш търсачка и да не знаеш как да попиташ чичко жужъл ... причина за това?
Цитирай
#83

Относно местенето в Sd card, намерих това.


Друг въпрос към притежателите на този телефон - колко време ви кара батерията ? Вадя го от зарядното в 6 сутринта , ползвам го цял ден за разговори, екранът е работил 2часа и 30мин. ,главно чат и социални мрежи,игри и клипове не играя и не гледам, в 22 часа - 39 % .Изключвам всички приложения и интернета и на сутринта в 6 го намирам на 20% , нещо не ми се струва нормално?При вас как е ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#84

Не е нормално. Нещо продължава да работи дори при изгасен дисплей. Първите неща за които се сещам са - спряна ли е Google synchronisation и спряно ли е постоянното сканиране за WiFi мрежи?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#85

Благодаря на колегата от горния коментар. При мен беше така ...


Прикачени файлове
.jpg IMG_20170406_093809.jpg Размер: 121.75 KB  Сваляния: 122
.jpg IMG_20170406_093701.jpg Размер: 340.41 KB  Сваляния: 116
Цитирай
#86

Наблюдавай го сега дали ще се нормализират нещата. Ако отново има голям дрейн на батерията ще потърсим кое приложение тормози телефона.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#87

Ставам досаден, но какдали са следните настройки при вас ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
.jpg IMG_20170406_094518.jpg Размер: 105.61 KB  Сваляния: 113
Цитирай
#88

При мен и двете опции са на "Никога.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#89

Благодаря ти отново. А относно приложения , работещи след заключване на екрана, проблем ли е да оставя фб,месенджър и вайбър?
Цитирай
#90

Това вече е въпрос на личен избор. Ако държиш да си постоянно "във връзка", остави ги.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#91

Вчера ми излезе нова актуализация на версията. Бях със 105 , а новата е 125.  На първо четене има видимо подобрение на живота на батерията. Досега вечер ми падаше със 2-3 % , а с новата версия не падна изобщо. Другото нещо,което ми направи впечатление е ,че се освободи доста място в паметта. Около 300 мб изведнъж се освободиха от някъде. Има и промени в менюто за настройки. Тъй че смело инсталирайте актуализацията .

Между другото вчера най-после успях да променя цвета на иконките в Навигационния бар . Направих ги сини, като средната /кръгчето/ я замених с надпис honor. Сега целия ми екран е в хармония и много ме кефи. Може и син часовник да сложа , но поне засега искам часовника и иконката за заключване на екрана да са в различен цвят ,за да ми се набиват на окото по-лесно . Ето и скрийншот
 на екрана ми.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#92

И още една супер добра екстра в новия ъпдейт - вече може да изкарате на екрана бутон за заключване на екрана.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#93

Колега откъде се изкарва бутона за заключване на екрана?

И откъде смениш цвета на иконите?
Цитирай
#94

бутона е в менюто, което излиза като задържиш пръста на екрана, от там избираш "приспособления" , намираш го и го качваш на екрана. Иконите на екрана ги промених с Icon Changer Free , а иконите в навигационния бар ги промених с EMUI Theme Editor . И двете програми ги има в Гугъл Плей. 
Ето и скрийншот къде се намира бутона :


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на batekrasi за това мнение:
  • Kuzmanovv
Цитирай
#95

Моя го взех от Виваком но ъпдейт все още нямам Що така
Цитирай
#96

Въпрос към собствениците на Honor 8 Lite - телефончето има ли жироскоп? В интернет намирам противоречива информация и реших да ви попитам вас. Ако може да изтеглите приложението "Sensor Box" и просто да прикачите един скрийншот дали е активен жироскопа или не. Ще ви бъда благодарен. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#97

Мисля, че имам проблем с батерията. Направих всичко, което горе бях посъветван, но пак смятам, че много бързо пада, който може да помага. За точно 24часа падна на 25%, а дисплея е работил едва 3часа и половина. Мобилен нет и уи-фи ги изключвам...

Screens:

http://dox.bg/files/dw?a=dfe69bb99d

http://dox.bg/files/dw?a=c84224ec4c

http://dox.bg/files/dw?a=99928f7eb1
Цитирай
#98

Изтриваш всички излишни приложения като Cleaner или подобни. Телефона си ги има вградени и няма нужда от други такива "помагащи" приложения. Деактивираш всички вградени ,които не ползваш - Гугъл мюзик, игри,филми или подобни.
Влизаш в "Приложения" и ръчно спираш всичко излишно. Аз съм спрял и всички работещи когато се заключи дисплея - спират се от "Батерия" .
Снощи го заредих в 18 часа и до 6 сутринта не беше паднал и със един процент.
И на всяка цена маркирай Wi Fi да не се включва сам вечер.

(2017-04-12, 10:46:41)Anastasia123 написа:  Въпрос към собствениците на Honor 8 Lite - телефончето има ли жироскоп? В интернет намирам противоречива информация и реших да ви попитам вас. Ако може да изтеглите приложението "Sensor Box" и просто да прикачите един скрийншот дали е активен жироскопа или не. Ще ви бъда благодарен. Smile

Инсталирах тоя сензор бокс и покзава че има жироскоп - мърда се едно квадратче когато мърдам телефона .. Ако става въпрос за това де .

   
Цитирай
#99

Много благодаря за отговора @batekrasi

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

По вашите градове има ли вече аксесоари за този телефон ? - калъфчета, бъмпери ...  При мен все още няма нищо .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)