Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Той хубаво одобрен нали ff не работи с орео
Цитирай
Аксесоари

Да, точно ае чудя как да го инсталирам, без ff.
Цитирай

CivilWar80, може ли да качиш принтскрийн на това volte,аз съм с B364 и нищо не ми изписва

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Ето това е


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

моята карта е към виваком и днес питах, казаха ми, че този телефон не го поддържа, егати и компетентните хора

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Ето го менюто виж дали е отметнато аз съм на теленор


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

интересно, аз слагах карта на теленор и нищо не ми изписа, а сега виждам, че тази опцоя въобще я нямам

п. п: аз съм с В364 ъпдейт, но мисля, че и с В360 също нямах тази опция. Нека още някой който е с орео да провери

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

С B360 съм. VoLTE иконката ми се появи вчера сутринта.Четох,че за сега теленор пускат VoLte първо във големите градове.От Варна съм.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой сложил ли е 366 през ff? Одобрен е...
Цитирай

вижте дали можете през hilink да върнете от В360 към В213, аз съм с В364 и в hilinkне ми дава вече такава опция

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

VoLTE

https://hicomm.bg/produktovi-novini/mnog...lenor.html
Цитирай

Въобразявам ли си но ми се струва че Ореото е по бавно от Нуга. Забелязвам известно циклене при сърфиране, струва ми се че при Нуга този проблем го нямаше.

Някой можи ли да каже как става инсталирането на 364, през ff не го открива и през hi link...
Цитирай

И при мен 8-цата работи по-бавно.Има едно замисляне и после тръгва,усещането е като да насича.Ефекта го наблюдавам във всички приложения. Нугата работеше някак по-гладко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emkasa за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

(2018-07-29, 19:45:18)emkasa написа:  И при мен 8-цата работи по-бавно.Има едно замисляне и после тръгва,усещането е като да насича.Ефекта го наблюдавам във всички приложения. Нугата работеше някак по-гладко.

А има ли обратен път към Нуга? През ff не става...
Цитирай

Ако си с В360, през hilink на компютъра на мен ми даде при проверка за ъпдейт, че може да върнеш към В213, но аз сега съм с В364 и не ми дава такава опция вече

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2018-07-30, 06:16:48)gogostiv написа:  Ако си с В360, през hilink на компютъра на мен ми даде при проверка за ъпдейт, че може да върнеш към В213, но аз сега съм с В364 и не ми дава такава опция вече

Би ли обяснил как точно става през компютър това?
Цитирай

Като се закачиш на компютъра в hilink даваш проверка за ъпдейт, изкарва ти че си с В360,а отдолу, че може да върнеш на В213. Като му дадеш да върне към В213, програмата сваля ъпдейта на компютъра, след това го качва на телефона сама. Така беше при мен, но сега съм с В364 и това не ми го показва. Явно В360 е първи ъпдейт на орео и затова може да го върнеш, а В364 е следващ и не може

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogostiv за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

Има ли разлика 360 от 364 зада се прави тази гимнастика
Цитирай

(2018-07-30, 08:08:28)gogostiv написа:  Като се закачиш на компютъра в hilink даваш проверка за ъпдейт, изкарва ти че си с В360,а отдолу, че може да върнеш на В213. Като му дадеш да върне към В213, програмата сваля ъпдейта на компютъра, след това го качва на телефона сама. Така беше при мен, но сега съм с В364 и това не ми го показва. Явно В360 е първи ъпдейт на орео и затова може да го върнеш, а В364 е следващ и не може
Благодаря ти, искам да те попитам през hi link възможен ли е ъпдейт на още по стари версии като В205 примерно или открива само последната В213?
Цитирай

не е възможно, доколкото аз знам, разлика май няма между В360 и В364, поне не мога да открия

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogostiv за това мнение:
  • 6kpeka
Цитирай

Някой може ли да обясни точно и подробно кокточно се свързва hi link? При мен стои на disconected...Как се активира?
Цитирай

В настройки, сигурност, още ,свързване с hisuite Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на CivilWar80 за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

Ето показвам ви какво ми излиза

http://prikachi.com/images.php?images/806/9379806z.jpg


http://prikachi.com/images.php?images/807/9379807i.jpg


http://prikachi.com/images.php?images/808/9379808Y.jpg


NETGEAR е моят рутер и е свързан

П.п. Установих че синхронизацията за снимки в Гугъл снимки ако е изключена тела става доста по бърз.
Цитирай

Някой пробвал ли е с тая нова тема как се променя шрифта че при мен нещо не се получава намирам го давам приложи и до там само мисли
Цитирай

коя нова тема

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)