Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

(2018-09-10, 14:58:06)Slackwere12 написа:  Нямам идея, защо? Не ти харесва нещо или?

Колега забелязвам че телефона стана по муден, батерията пада по-бързо...До като се усетя и той сам си дръпнал актуализацията...Не успях да да я изтрия и явто се е инсталирала...8.0.0.364(С432) пише
Цитирай
Аксесоари

Варианта за който се сещам е, теглиш го на комоютъра, и чрез метода през SD картата, но не съм сигурен дали ще стане.
Цитирай

(2018-09-10, 15:53:42)Slackwere12 написа:  Варианта за който се сещам е, теглиш го на комоютъра, и чрез метода през SD картата, но не съм сигурен дали ще стане.

Нямам идея за сасво говориш и как става тжва, по рано го правех през ff без никакъв проблем..
Цитирай

Не знам защо при нас ff не работи с андроид 8.0, докато на други телефони ff работи с андроид 8.0. А иначе метода за който ти говоря е този https://androidmtk.com/flash-stock-firmw...smartphone, само не знам от къде ще намериш самия ъпдвйт. Ако стане пиши.
Цитирай

(2018-09-10, 16:25:30)Slackwere12 написа:  Не знам защо при нас ff не работи с андроид 8.0, докато на други телефони ff работи с андроид 8.0. А иначе метода за който ти говоря е този https://androidmtk.com/flash-stock-firmw...smartphone, само не знам от къде ще намериш самия ъпдвйт. Ако стане пиши.

Честно да ти кажа с този тел не бих рискувал. Имах едно HTC Desire 500 него го рутнах и съм го правил това. Но с тези тел е малко по сложно..
Цитирай

Ама то няма нужда от руут и такива работи, просто теглиш ъпдейта на компютъра слагаш го на телегона и инсталираш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

Ако някой покаже точно стъпка по стъпка как става може и да пробвам?
Цитирай

Аз мисля, че не е възможно да върнеш към по стара версия след като вече си с орео.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2018-09-11, 10:58:10)gogostiv написа:  Аз мисля, че не е възможно да върнеш към по стара версия след като вече си с орео.

Ако измислят нов ff който работи с Орео ще стане...
Цитирай

Здравейте! Искам да Ви попитам вътрешната памет на вашите телефони какъв размер е? Моят е 16 гб вътрешна с 3 гб рам. Имам и карта памет 32 гб, като съм посочила в настройките приложения, снимки и всичко да се запазва в нея, но май не всички приложения се запазват в нея. Излезе ми актуализация EMUI , за която са нужни 2,25 гб, колкото явно си имах и преди да започна изтеглянето, което беше прекъснато поради липса на памет. Та след прекъсването (актуализация няма) наличната памет е 603 мб. Къде е възможно да са изгубените гб/мб и има ли начин да се възвърнат или да изтрия и преместя и да си продължа актуализацията?
Цитирай

Влез в мениджър телефон, трябва да се намира на началния вкран, като икона е. След това влез в почистване изчакай малко след това дай почисване и пробвай пак.
Цитирай

(2018-09-17, 19:36:25)Slackwere12 написа:  Влез в мениджър телефон, трябва да се намира на началния вкран, като икона е. След това влез в почистване изчакай малко след това дай почисване и пробвай пак.

Не става, и по-рано през деня пробвах, и сега пак, не става.
Цитирай

Изтривай някое приложение, няма друг вариант.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • Paloma87
Цитирай

(2018-09-17, 22:49:38)Slackwere12 написа:  Изтривай някое приложение, няма друг вариант.

Изтрих няколко приложения, които не използвам, включително и фейсбук, който използвам, също и няколко снимки, които бяха в паметта на телефона, освободи се 1,40 гб. Продължих с актуализацията, която беше успешна, след нея се освободи много място, свалих пак фейсбука и имам свободни 4,62 гб. Въпрекиче като се замисля сега май имам повече свободна памет от преди, въпреки изтритите неща.
Цитирай

Туко що ми излезе ъпдейт b368 нищо ново не пише исвен корекция на сигурността за септември.
Цитирай

Имам проблем след ъпдейт с българското меню. Излиза ми все едно има интервали между буквите. Версията на ъпдейта е 8.0.0.368(С432). Ето как ми изглежда менюто.
http://prikachi.com/images.php?images/359/9416359z.jpg

ASUS Google Nexus 7 (2013)
Huawei Honor 8 lite 2017
Цитирай

(2018-10-10, 08:54:01)JamalKing написа:  Имам проблем след ъпдейт с българското меню. Излиза ми все едно има интервали между буквите. Версията на ъпдейта е 8.0.0.368(С432). Ето как ми изглежда менюто.
http://prikachi.com/images.php?images/359/9416359z.jpg

Върни заводските настройки.
Цитирай

Това ще е от темата. Пробвай да я смениш.
Цитирай

(2018-10-11, 08:52:15)Slackwere12 написа:  Това ще е от темата. Пробвай да я смениш.

Оправих го. Изтеглих android default font от Huawei Theme Manager.

ASUS Google Nexus 7 (2013)
Huawei Honor 8 lite 2017
Цитирай

през последните дни се заиграх и прочетох от край до край всички теми за новите телефони на Хуауей. П 20 Про ...незнам какво си . Радвайте се на нашия Хонор и знайте ,че няма нищо по-добро от него в момента на пазара . Новите бъкат от проблеми и за цената си от 1400 лева са просто някакво недоразумение. Единствено ме е яд ,че сложих Орео ,за което горчиво съжалявам. Стойте си на стария Андроид и си ползвайте телефона със кеф
Цитирай

Чак пък нищо по добро да няма..... Имам Honor 8 lite и P20 pro и разликата е огромна..... Добре е като се изказва мнение преди това да е ползван продукта. Лошото е че в България всеки чул от някъде че нещо не става и предава грешна информация. Пожелавам ти да се здобиеш един ден с флагман и сам ще се обедиш в плюсовете. А относно дефектни бройки всички модели и марки имат това е нормално.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Постоянно излизат нови модели телефони и нови неща, така че не му трябва на човека да дава сума ти пари за флагман
Цитирай

С 369 идва некво турбо що за дивотия е това по въздуха дойде
Цитирай

Това се отнася за игрите, подобрява графиката, ефективността на играта, и ти намаля консумацията на ток. Това е хубаво за тези които играят игри, влияе само на тях.
Цитирай

(2018-11-26, 18:50:33)CivilWar80 написа:  С 369 идва некво турбо що за дивотия е това по въздуха дойде

Не знам но с този турбо ъпдейт тела ми стана по муден някак....не съм доволен. Тия съвсем ни отсфириха...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)