Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Аз не съм доволен от моята камера, за съжаление... Полутоновете са замазани и дори рязкоста при макрото не е читава. Имах HTC 500 Desire в пъти много по-добър е!
Цитирай
Аксесоари

Не се оплаквам от камерата добре е
Цитирай

Сега забелязах че във сайта на Виваком за Huawei Honor 8 Lite пише година: 2016
Нали уж е същия като P8 Lite 2017.. И съответно трябва да е 2017?
Същите ли са или не са?

Xiaomi Redmi 4x  3/32GB
Old -> Sony Xperia P  4.1.2 /6.2.А.1.100/
Old -> Globul Move(Alcatel OT-908)
Цитирай

Не гледай този сайт. Пълен е с невярна информация. Допускат грешки както за цени така и за параметри. Модела е 2017 и за различните пазари се предлага под различно име.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2017-10-08, 07:54:34)Gravedigger написа:  Какво стана с известията?Аз направих проба на моя тел и всичко си е ок.Като получа известие екрана светва и ми изписва инфо какво съм получил.Предполагам че това ти трябваше.

Индикатора светва. Явно проблема е бил временен. Но така или иначе не излизат никакви известия при заключен екран. 

Да попитам откъде мога да взема хубав кейс за белия вариант или стъкло?
Цитирай

(2017-10-13, 12:56:38)rrradoslav написа:  Индикатора светва. Явно проблема е бил временен. Но така или иначе не излизат никакви известия при заключен екран. 

Да попитам откъде мога да взема хубав кейс за белия вариант или стъкло?

Задръж върху начален екран и от появилото се отдолуменю избираш настройки.Там имаш опция за баджове на приложения,които да си избереш да ти се показват при заключен екран.А за кейсове и протектори пиши в гугъл.Изборът е голям,цените различни,но не мога да ти дам съвет кои са добри и кои не.Някой ако е поръчвал да сподели.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Пичове някви идеи, защо екрана не ми светва когато получавам известие от някое приложение, само извибрира и лед индикатора започва да мига?
Цитирай

Тук колега е направил тема за подобен род проблеми. Дано да ти е полезна.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90956

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

https://www.emag.bg/stereo-slushalki-hua...DT4VX7BBM/

Мнение за тези слушалки?
Цитирай

rrradoslav, има тема за избор на слушалки, там може да получиш по-комплексен отговор.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...01&page=63

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Колеги, видях спорове в началото на темата дали телефона е dual sim stand-by или dual sim full active. Някой, който ползва телефона с двете карти би ли ми казал, докато говориш по едната карта, другата остава ли активна. Също така, ако ползваш мобилни данни от едната какво се случва с другата карта?
Цитирай

Ето кои смартфони на Huawei ще бъдат обновени до Android 8.0 Oreo https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...63415.html
Цитирай

(2017-10-20, 10:18:45)rrradoslav написа:  Колеги, видях спорове в началото на темата дали телефона е dual sim stand-by или dual sim full active. Някой, който ползва телефона с двете карти би ли ми казал, докато говориш по едната карта, другата остава ли активна. Също така, ако ползваш мобилни данни от едната какво се случва с другата карта?

не , другата карта не е активна .
Цитирай

Колеги, от няколко дни имам проблем с месинджъра. Когато си чатя с някой не ми се показват трите подскачащи точици (typing) , които излизат когато някой ми пише... Пробвах от настройките и не е от там, опитах с друг профил-пак греда... Инсталирах приложението няколко пъти, трих му данните, но нищо не помага... Някой от вас среща ли този проблем?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте!
Телефонът е чудесен за цената си, но не откривам функцията за скриване на номера.
Разполага ли с тази опция?
Благодаря!
Цитирай

Зелена слушалка - трите точки долу дясно - настройки - сим 1 или 2 допълнителни настройки - идентификация на обаждането
Цитирай

Или просто набираш #31#номера
Цитирай

Няклй да има този проблем? Падащото ми меню не може да се покаже... [Изображение: bb1068c44909a818890ff4bce7fa21b9.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Когато натиснеш символа който прилича на молив, не се ли получава?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Нещо се е бъгнало. Дай му един рестарт на телефона и ще се оправи. И на мен ми се беше случило един път.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Опитах с рестарт, но не се оправи.. Натиснах на моливчето и се наложи да ги преподредя, сега е наред

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Защо на нашия телефон я няма опцията за 2 акаунта на едно приложение както при P10 Lite? Или има вариант просто аз не го знам?
Цитирай

В xda започват да получават b181 и b182 с EMUI 5.0.1. Дано скоро и ние го получим този ъпдейт.
Цитирай

След 1 месец използване на Хонър 8 лайт,да опиша и аз моите впечатления.Какво не ми харесва:на 1-во място,слабо защитения дисплей.Като качество е добре но,много лесно се появиха следи от употреба.На две места по дисплея се забелязват две чертички,по-тънки от косъм,и се виждат само при определен ъгъл и изгасен телефон,но ги има.Като се има предвид че телефона не съм го слагал в джобове с ключове,монети и други.За сравнение посочвам предишния ми айдъл 3,който за 2 години без протектор няма и следа по стъклото,макар че 3-4 пъти пада от около 3 метра от стълбата и корпуса се пропука по ъглите.2-ро,звукът.Плътен,но тих.Това няма да го сравнявам с айдъла....3-то,липсва ми паленето с двойно почукване по екрана но,не много и малко ме е яд че пръстовия сензор е изотзадзе.А сега да споделя какво ми харесва-Фсичко останало.Телефона го ползвам основно за работа.Имам няколко инсталирани приложения,нонстоп съм онлайн за мейли,съобщения,вайбър и др.,по цял ден включени блутуут,уай-фай,мобилни-дебилни и др. данни ....около час и нещо или час без нещо разговори,браузване и около 2,5-3,5 часа екран и имам още 40-45% батерия.Заради тоя телефон започнах и игри да играя,за да му смъкна батерията под 25% за да е зареден за другия ден на 100%Имам зарядно и в колата,но предпочитам да не мушкам и дърпам кабели докато слизам и се качвам,а това става по стотина пъти на ден.Та значи,това е моят телефон.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Колеги, някой да има представа защо не ми работи бутонът - Принудително разрешение на приложения за външна па[Изображение: 9219076g.png]мет? Бутонът не се активира.

(2017-11-11, 16:22:36)dozatora1 написа:  Колеги, някой да има представа защо не ми работи бутонът - Принудително разрешение на приложения за външна па[Изображение: 9219076g.png]мет? Бутонът не се активира.

http://prikachi.com/images.php?images/76/9219076g.png
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)