Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei P8Lite (2017)

мнение 451 от dozatora1

Аз не съм доволен от моята камера, за съжаление... Полутоновете са замазани и дори рязкоста при макрото не е читава. Имах HTC 500 Desire в пъти много по-добър е!
Цитирай

мнение 452 от esm

Не се оплаквам от камерата добре е
Цитирай

мнение 453 от hkk

Сега забелязах че във сайта на Виваком за Huawei Honor 8 Lite пише година: 2016
Нали уж е същия като P8 Lite 2017.. И съответно трябва да е 2017?
Същите ли са или не са?
Xiaomi Redmi 4x  3/32GB
Old -> Sony Xperia P  4.1.2 /6.2.А.1.100/
Old -> Globul Move(Alcatel OT-908)
Цитирай

мнение 454 от viktor11

Не гледай този сайт. Пълен е с невярна информация. Допускат грешки както за цени така и за параметри. Модела е 2017 и за различните пазари се предлага под различно име.
Galaxy А 7  :  Honor 8 lite
Цитирай

мнение 455 от rrradoslav

(08 Oct 2017, 08:54:34)Gravedigger написа: Какво стана с известията?Аз направих проба на моя тел и всичко си е ок.Като получа известие екрана светва и ми изписва инфо какво съм получил.Предполагам че това ти трябваше.

Индикатора светва. Явно проблема е бил временен. Но така или иначе не излизат никакви известия при заключен екран. 

Да попитам откъде мога да взема хубав кейс за белия вариант или стъкло?
Цитирай

мнение 456 от Gravedigger

(13 Oct 2017, 13:56:38)rrradoslav написа: Индикатора светва. Явно проблема е бил временен. Но така или иначе не излизат никакви известия при заключен екран. 

Да попитам откъде мога да взема хубав кейс за белия вариант или стъкло?

Задръж върху начален екран и от появилото се отдолуменю избираш настройки.Там имаш опция за баджове на приложения,които да си избереш да ти се показват при заключен екран.А за кейсове и протектори пиши в гугъл.Изборът е голям,цените различни,но не мога да ти дам съвет кои са добри и кои не.Някой ако е поръчвал да сподели.
Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.
Цитирай

мнение 457 от Slackwere12

Пичове някви идеи, защо екрана не ми светва когато получавам известие от някое приложение, само извибрира и лед индикатора започва да мига?
Цитирай

мнение 458 от ronnie72

Тук колега е направил тема за подобен род проблеми. Дано да ти е полезна.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90956
HUAWEI MATE 8 - 3/32GB /// XIAOMI MI MAX - 3/32GB

Цитирай

мнение 459 от rrradoslav

https://www.emag.bg/stereo-slushalki-hua...DT4VX7BBM/

Мнение за тези слушалки?
Цитирай

мнение 460 от ronnie72

rrradoslav, има тема за избор на слушалки, там може да получиш по-комплексен отговор.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...01&page=63
HUAWEI MATE 8 - 3/32GB /// XIAOMI MI MAX - 3/32GB

Цитирай

мнение 461 от rrradoslav

Колеги, видях спорове в началото на темата дали телефона е dual sim stand-by или dual sim full active. Някой, който ползва телефона с двете карти би ли ми казал, докато говориш по едната карта, другата остава ли активна. Също така, ако ползваш мобилни данни от едната какво се случва с другата карта?
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD