Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

(2018-01-13, 22:04:23)esm написа:  EMUI 8.0 идва на Honor 8 Pro, Honor 8 Lite, Honor 9i и Honor 7X                                                                                                                                                                                              
               https://www.gizchina.com/2018/01/13/emui...-honor-7x/

Това е добра новина, не е обявена дата но дано е скоро.
Цитирай
Аксесоари

Около седмица и малко не съм сигурен

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Имам чувстово че бъркаме някъде при инсталация през firmware finder... Как само ние не успяване да инсталираме един ъпдейт през програмата.
Цитирай

До Коледа имах и хонор 7 лайт, там ъпдейтите ги правих през firmware finder, без проблем даже последния го ъпдейтнах, само като смених проксито и актуализирах системата. Тук обаче не ми се получава.
Цитирай

От самата версия е, в момемта сме на B175 следователно следващата актуализация която ще можем да сложим трябва да завършва на 5, тоест 185, 195 и т.н... Пробвах почти всички ъпдейти от firmware finder, и успешно успях да сложа само b125.. Ако някой успешно успее да сложи b172 тогава ще можем да сложим b182 от firmware finder... Но това е моя логика, може и да не е така.
Цитирай

(2018-01-18, 17:19:03)Slackwere12 написа:  От самата версия е, в момемта сме на B175 следователно следващата актуализация която ще можем да сложим трябва да завършва на 5, тоест 185, 195 и т.н... Пробвах почти всички ъпдейти от firmware finder, и успешно успях да сложа само b125.. Ако някой успешно успее да сложи b172 тогава ще можем да сложим b182 от firmware finder... Но това е моя логика, може и да не е така.

Ами като се замисля логиката е правилна. Сега разгледах моите постове в темата за 7 лайт, защото апарата вече не е при мен. Първия ъпдейт е бил на 132, а втория на 352, което доказва наличието на еднаквост в последната цифра.
Цитирай

https://hicomm.bg/produktovi-novini/huaw...honor.html хмм интересно, дано поне си спазят думата със срока, ако стане до месец най много два ще е супер.
Цитирай

Само не разбирам-тук пише че собствениците на Honor 8 lite ще получат ъпдейт до 8.0 Аз като притежавам същия телефон, но с марка и модел Huawei P9 lite 2017 да очаквам ли нов софтуер?

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Предполагам че да, просто нашия телефон се води с различни имена за различните региони.
Цитирай

И кога се очаква този ъпдейт?
Цитирай

Пишат че до месец най-късно два ще получим орео, дано е така.
Цитирай

Лично аз не бих рискувал...първо ще чакам отзиви? 
Все още съм на В165, и не съжалявам грам..
Цитирай

Здравейте колеги днеска отново реших да видя какво става с тези ходенето във firmware finder и гледам b193 удобрен за инсталация, викам я да видя дали ще се инсталира и хоп става, до някъде де.. Показва ми номер на версията b175 а ми показва че съм със security patch от януари 2018 и с EMUI 5.0.1 не знам бъг ли е какво е. С коя версия съм..
Цитирай

И при мен е така с 175, днес прибрах и с още една версия 193 ,която дава да се инсталира 111240 от 29.12.2017 ,но пак си остава 175

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Днес засякох батерията ми. При постоянно сърфиране на макс без клипчета батерията горе долу спада на час със 10-12% като беше заредена на 100% От 1.30 PM до 17.30PM От 100% спадна до 55% Това нормално ли е!?
Цитирай

И моята нещо взе да пада много рязко

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Явно пак има някой приложение което точи батерията..
Цитирай

Май откакто свалих фейсбук и месинджър взе да спада така рязко

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ооо те си точат доста ток...


П.С и между другото наскоро гледах в един сайт кога ще получим 8.0, странното е че за Honor 8 lite пишеше Q1 а по надолу в списъка имаше и p8 lite 2017 на който пишеше Q2, не знам защо така пише като е един и същ телефон, просто с различни имена за различните региони...
Цитирай

(2018-02-03, 18:04:15)Slackwere12 написа:  Явно пак има някой приложение което точи батерията..

Не няма!
Всичко е спряно! Гугъл синхронизациите са спрени както и режимът на wi fi за спящ  режим също е спрян. Всички приложения спират след заключване на екран! Други идеи!?

Значи някъде 10-11 часа сърф, и сега е на 20%....
Цитирай

Днес инсталирах новия ъпдейт В185 . Не виждам нещо фрапиращо в него ... Има промени в камерата . Друго не откривам засега. Като че ли телефона се зарежда по-бавно с новия ъпдейт. Това може да е добре за батерията, но към този момент няма как да го потвърдя.
Цитирай

На мене пък защо не ми излиза...
Цитирай

Аз не бих и пробвал...
Цитирай

Аз не виждам промени. Какво е променено в камерата.....?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

С коя версия на Firmware finder си, че на мен такъв ъпдейт изобщо не излиза?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)