Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Дойде си официално по ОТА

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

И при мен дойде официално, някой да сподели впечатления.
Цитирай

И при мен дойде, апарата е хонор, закупен свободно използва се с две карти на Виваком и А1. Вече го инсталирах, но при мен дойде 360. Днес ще тествам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eljoni за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

На мен ми се инсталира 361. Може да се каже че съм доволен от батерията, останалото горе-долу е същото, като изключим настройките

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikolai_777 за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

Мисля, че зависи от оператора и / или откъде е купен. Наистина настройките ми се виждат объркани, макар и да са систематизирани. След ъпдейта ми се появиха нови приложения- една игра, която я разкарах веднага, honor което се явява пряк път до сайта им, App galery, Game Suite и Phone clone.
За батерията нищо не мога кажа все още.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eljoni за това мнение:
  • dozatora1
Цитирай

И при мен дойде официално, апарата е хонор,инсталира се 360
Цитирай

Моля, коментирайте по активно плюсове и минуси на новата система.
Цитирай

Някой може ли да сподели, дали след като е инсталирал по ОТА му работи ff finder и дали може да се закачи друг ъпдейт.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Като доста голям минус мога да кажа, че все още не е доизпипан има тук там да забие.. Има лек проблем с интернета от време на време, но батерията държи много повече. Вчера цял ден от 10 до към 7 вечерта интензивно играене не бешв паднал под 20%.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-07-21, 08:15:45)weleww написа:  Като доста голям минус мога да кажа, че все още не е доизпипан има тук там да забие.. Има лек проблем с интернета от време на време, но батерията държи много повече. Вчера цял ден от 10 до към 7 вечерта интензивно играене не бешв паднал под 20%.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Коя версия си качил
Цитирай

360[Изображение: 1c46a79af2407f040ac0405f7568a607.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Гледам че има нова икона Honor някой знае ли за какво е Не намирам и заводски настройки някой знае ли къде са
Цитирай

Здравейте колеги, аз съм още с 7.0 версията, но на двама приятеля вече излезе 8.0  от много време го чакам и почвам да се чудя дали изобщо ще достигне до мене. Някакви идеи от какво може да е и има ли нещо, което може да се направи по въпроса ?
[Изображение: Screenshot_20180722-125157rNKk71RoPYgIkn...254454.png]

Sony Ericsson Xperia Arc with Xperia Ultimate HD™ 3.0.2 ROM
Цитирай

натисни трите точки горе в дясно и би трябвало да ти покаже първо В213 ъпдейт, след това пак така, и може да дойде орео

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Ще дойде, при всеки идва различно. При мен дойде но не го искам поне са сега.
Цитирай

Натиснах 3те точки, но пише, че няма update

Sony Ericsson Xperia Arc with Xperia Ultimate HD™ 3.0.2 ROM
Цитирай

(2018-07-22, 11:52:32)esm написа:  Гледам че има нова икона  Honor някой знае ли за какво е Не намирам и заводски настройки някой знае ли къде са

Приложението honor  ти отваря официалния сайт- нищо особено.Заводските настройки се зануляват от настройки/система/нулиране
Цитирай

Иска ми някаква търсачка да инсталирам за стоковата тема


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Официално ми дойде B360, през ff има одобрени от 360 до 364 някой слагал ли е другите ъпдейти?
Цитирай

Аз съм с b360, искам да кача до b364, но все още не мога да открия начин как да го кача през ff, защото не ми го показва в актуализатора.
Цитирай

Ми ако откриеш сподели
Цитирай

Четох за един вариант който като пуснеш proxy-то или DNS на ъпдейта през ff, след това отиваш в google play и даваш деинсталиране на актуализации на System update приложението, но на мене ми дава само Отвори каъо опция.
Цитирай

При мен дойде официално 8.0.0.360(С432)
Цитирай

При мен volte се появи в левия ъгъл горе ама незнам дали има файда от тва стои само ако има 4G
Цитирай

B366 вече е одобрен за инсталация по IMEI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)