Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло на камерата S7 edge
#1

Здравейте, счупи ми се стъклото на камерата - дори не разбрах как е станало. Имате ли идея дали го покрива гаранцията и ако не добре ли е да се дава за ремонт в друг сервиз, освен официалния, предвид запазването на защитата от вода. Някаква идея за цената на ремонта в официалния сервиз?

Sony CMD J5 ->  Nokia 3510i  -> Siemens M45 > Siemens M65 -> Samsung i600 -> HP IPAQ 614c -> Htc G1 -> Samsung GT I9000, ROM -> Samsung i9305 (SGS3 LTE) -> Iphone5 16ГБ -> LG G2 16GB (WHITE)
Цитирай
Аксесоари
#2

Как се счупи, спукано или направо я няма част от него?
Цитирай
#3

Съмнявам се гаранцията да ти покрие това. За оторизиран сервиз е, естествено: K&K сервиз, ж.к. „Гео Милев“, ул. „Коста Лулчев“ №58А, +35928848927, service.mobile@kkservice.bg
Цитирай
#4

Колега, поръчай си от алиекспрес едно стъкло, струва долар-два и https://www.youtube.com/watch?v=0X3pRxuCZ5o
Добре де, излъгах, 4.50$ е - https://www.aliexpress.com/item/1pcs-OEM...f284333b53
Цитирай
#5

Какви са условията и цена за доставка в този сайт? Искам да си взема протектор за home бутона, някой да ме посъветва?
Цитирай
#6

В този сайт търговците са различни, но най-често, както и в случая, доставката е безплатна, доставчика е български пощи. Правиш си регистрация, въвеждаш нужните данни и си готов, не е сложно. + в алиекспрес е, че има коментари и ревюта, често със снимки, от потребителите, които вече са си купили съответния продукт.
Протектора за хоум бутон, доколкото съм чел, пречи на скенера за пръстови отпечатъци, честно казано аз лично не виждам никакъв смисъл в протектор точно там. Но отново в алиекспрес има голям избор, разгледай, избери някой с по-висок рейтинг и така. Smile
Цитирай
#7

"Iordan2000 - Какви са условията и цена за доставка в този сайт? Искам да си взема протектор за home бутона, някой да ме посъветва?"
Колега, по-добре недей да слагаш протектор на home бутона. Един приятел сложи такъв протектор, взе го от Алито за някаква смешна цена, след време започна да се отлепя, той го махна заедно с част от покритието. Много грозна и дразнеща гледка. Пръстовия отпечатък работи, но сега търси да купи нов home бутон. Има и други подобни случаи. Съветвам те да не правиш тази грешка.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#8

Благодаря и на двамата! Smile
Отказах се от протектора още щом прочетох мнения, че сензорът за пръстови отпечатъци работи трудно с него (в случаите, когато изобщо работи). Което сега ме кара да се замисля как ще стоят нещата с фолиата за S8, тъй като там се очаква целият екран да служи като сензор, но както и да е, не му е тук мястото.
Цитирай
#9

Аз лично след няколко неуспешни и краткотрайни опити с обикновено фолио и стъклен протектор от типа фолио, реших проблема с един извит стъклен (пластмасов) протектор от 65 лева. Оказа се хубав и нямам проблем с натиска по дисплея. Калъфчето трябва да е съобразено с протектора, за да не го повдига и отлепя. Като си взема S8 ще купя едновременно и калъф и такъв протектор :-), но има време до тогава.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)