Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изгасна без причина
#1

Здравейте,  телефонът ми беше изключен сутринта, без видими причини за това. Имаше си батерия, слагах го да го зареждам, не тръгва. Пробвах с копчетата за звука и за включване, бутона до сим картата. И пак нищо. Включих го на убс и изписа, че се зарежда и е на 20% но това беше само за няколко секунди. Пробвах и с Xperia Compaction, стигнах до стъпката за бутоните на звука и бутона за включване, но нищо. Някакви идея какво още мога да направя или вече е умрял тотално.
Цитирай
Аксесоари
#2

@Сусу, Преди всичко, първо трябва да заредиш телефона, а след това да се правят опити за преинсталиране на софтуера.
Задръж едновременно бутона за включване и бутона за увеличаване на звука. Едновременно за няколко секунди, докато телефона не извибрита три пъти.
След това го остави за няколко часа на зарядно без през това време да правиш опити за включване.
След това го прикачи към програмата Companion и при поискване, задръж бутон за намаляване на звука и едновременно с това свързваш юсб кабела към телефона, като преди това кабела от другата му страна е свързан с компютър.

Погледни също и следните няколко мнения:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1122029

.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Зареждан е през деня близо 6 часа. Пробвах сега дали ще извибрира и го направи, но 2-ри път не иска, точно като го включих с програмата. Някаква идея защо може да го прави това? Не е падал, просто ей така се е изключил.
Цитирай
#4

Не става много ясно описанието.
Иначе ако си го прикачил/а към компютър с програматa Xperia Companion и следваш стъпките по поправка/ REPAIR на софтуера, трябва да премине през успешно и цялостно преинсталиране на софтуера, отново ще поясня, ако проблема е софтуерен.
При правилно свързване на телефона към компютъра, когато програмата те подкани да свържеш кабела и това е изпълнено както трябва, е редно да видиш сетлинна индикация в зелен цвят, което информира за режим Флашмод и готовност към инсталиране на софтуера, което дава и зелена светлина на програмата да започне с процедурата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Чак днес пожела да извибрира отново, но програмата не реагира по никакъв начин и продължи да ми изписва да натисна копчетата. Иначе да следвам всички стъпки, както пише. Не съм и аз много сигурна какъв точно е проблема, надявах се да тръгне така.
Цитирай
#6

Преди време писах в една подобна тема с почти същия проблем поне до колкото си спомням.Та има Z1 стана същото пробвах какво ли не но нищо накрая го занесох в технополис от където го взех понеже беше в гаранция,след 3 дни се свързаха с мен да ми кажат че не могат да го поправят понеже е заводски дефект "да умира" внезапно и така ми пратиха Z3 та ако е в гаранция го карай направо в магазина от където си го взел!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)