Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Визуален мод на framework-res.apk

Ем значи трябва да чакам,понеже рута за моя телефон не работи.А откъде да си дръпна хубави икони,ако знаеш случайно.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
Аксесоари

Успях да си рутна телефона,някой ще помогне ли да си променя статус бара,моля.
Никъде не мога да намеря иконите от желето за да ги сложа тук,успявам да променя само батерията но другите не могат,как ли не ги пробвах.Няма ли някой да се включи тук за помощ.Моля.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Айде бе хора никой ли не чете тези теми,че ме карате да спамя и пиша по няколко поста един след друг.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

...аз лично не виждам смисъл от многото човъркане по това .apk, при положение че има далеч "по-лесни" начини да си промениш статусбара. Ако ромът ти поддържа Теми, можеш да пробваш тях. Ако не, има една камара ъпликейшъни в маркета, които правят това - виж това примерно
И все пак, ако ще се прави нещо със системен файл, не забравяй да го бекъпнеш предварително Wink
Цитирай

Това съм го пробвал,благодарско но е много дефектно.Ами чесно не знам дали подържа такива работи,все още е нов и никъде няма нищо за него.Говоря за телефона не за рома.


Колега Иваило69,можеш ли да ми кажеш как мога да променя чесовника в статус бара.Другите икони ги промених но тоя чесовник,не можах да го открия.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Здравейте!

Пробвах да сменя иконата на батерията на Xperia Ray, но винаги ми показва 100%. Изтрих старите файлове за индикацията на батерията и сложих новите в SYSTEMUI.APK, къде бъркам? Явно не иска да покаже реалната стойност.
Ако обаче сложа всичките нови икони SystemUI.apk\res\drawable-hdpi си работи, но ми се променят и другите икони за обхват, gps, интернет и т.н.

Мерси предварително! Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Благодаря! Вече работи на 6. Dance

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

stoianeminem написа:Това съм го пробвал,благодарско но е много дефектно.Ами чесно не знам дали подържа такива работи,все още е нов и никъде няма нищо за него.Говоря за телефона не за рома.


Колега Иваило69,можеш ли да ми кажеш как мога да променя чесовника в статус бара.Другите икони ги промених но тоя чесовник,не можах да го открия.

framework-res.apk/res/layout/status_bar.xml, но за всеки телефон е различно, ако искаш отвори framework-res.apk и ми прати цялата папка layout да погледна.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Ивайло69 написа:
stoianeminem написа:Това съм го пробвал,благодарско но е много дефектно.Ами чесно не знам дали подържа такива работи,все още е нов и никъде няма нищо за него.Говоря за телефона не за рома.


Колега Иваило69,можеш ли да ми кажеш как мога да променя чесовника в статус бара.Другите икони ги промених но тоя чесовник,не можах да го открия.

framework-res.apk/res/layout/status_bar.xml, но за всеки телефон е различно, ако искаш отвори framework-res.apk и ми прати цялата папка layout да погледна.

https://hotfile.com/dl/193162223/eabf4a3...s.apk.html

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Браво за темата.. толкова време търся това.. а то било пред очите ми.. :wall: трябва да си взема очила :rofl:
Отлична работа, отново благодаря за темата.


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

Има ли някой друг проблем с качването на файлове \примерно framework-res.apk\ в сайта на http://uot.dakra.lt/kitchen/ или проблема е в моя компютър?

Xiaomi Redmi 6 pro
Цитирай

:capitulation: Хайде и аз да попитам можели да се направи прозрачен навигационен бар или както се нарича лентата най от долу на sesnse 3.6 DESIRE S рома с който съм има рот достъп пробвал съм със скин получава се но самия скин беше с отврат часовник
Цитирай

vichoruse написа::capitulation: Хайде и аз да попитам можели да се направи прозрачен навигационен бар или както се нарича лентата най от долу на sesnse 3.6 DESIRE S рома с който съм има рот достъп пробвал съм със скин получава се но самия скин беше с отврат часовник

Как да постигна това от сминката http://i1075.photobucket.com/albums/w435...av_bar.png
прозрачен нав бар
Цитирай

Здравейте искам да задам един-два въпроса по тая тема.
1>Ако взема framework-res.apk от Galaxy S2 и го заменя(сложа) в Galaxy ACE 2 дали ще стане,има ли опасност да се брикне телефона
2>В тая тема гледам са качени няколко framework-res.apk за всеки телефон ли стават защото не видях никъде да пише за кой телефон и коя операционна система ги подържа

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай

Къде да намеря иконите на статусбара за Android JB(4.1.2)? :wall: :unknw: :wall:

Sony Xperia Go (ST27i)
Отключен Bootloader; Root-нат; ROM-> CM 10.2 (Android 4.3.1)
Цитирай

Здравейте! Искам да си сменя иконите на батерията да показват в проценти.Смених файла SystemUI, но след като рестартирах телефона статус бара изчезна. Някой може ли да ми помогне. Имам си бекъп, но си искам батерията в проценти Big Grin

LG G2 D802 16gb
Цитирай

stan97 написа:Здравейте! Искам да си сменя иконите на батерията да показват в проценти.Смених файла SystemUI, но след като рестартирах телефона статус бара изчезна. Някой може ли да ми помогне. Имам си бекъп, но си искам батерията в проценти Big Grin

С коя версия на Андроид си?

Sony Xperia Go (ST27i)
Отключен Bootloader; Root-нат; ROM-> CM 10.2 (Android 4.3.1)
Цитирай

Хора искам да си сменя статус бара да е прозрачен със стоков ром съм 4.0.4. В кухнята ми пише да кача SistemUI.apk само ако съм със Gingerbread rom. И нещо не мога да се оправя с тази кухня как да го направя този бар? Моля за помощ.


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

И аз искам да си направя моя статус бар прозрачен,с cm10 NIGHTLY съм.Ако се намери някой любезен колега ще съм му благодарен.
Намерих това но не разбирам нищо от него:
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1890150

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Това което си намерил ти е за Galaxy S3....


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

Лошо.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

След като си сложа framework-res.apk на картата с памет... PC-o не ми открива файла.
Какво трябва да направя за да си копирам и framework-res.apk на Pc-o?


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай

Искам да си модифицирам,Contacts.apk,от папка,SISTEM/APP.
Интересувам се от къде се променя размера на снимката зададена за даден номер,при приемане на входящо обаждане>някои MML файл ли задава стойностите или е някъде другаде?
Моля,някой ако знае как се променят тези стойности да сподели.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Има ли как някой да ми даде готови файлове за WIFI от JB 4.2-3 и 3г? Smile

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай

nasttii написа:
nasttii написа:а за wi-fi сигнала кой икони са с fully накрая или без и също да попитам за иконите на мрежата и те имат fully и без кое е точно
кажете кое точно е
И с двете. Fully и обикновеното за мрежата и за Wi-Fi

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)