Анкета: Ъпгрейд ли е за вас "индийския" Note 4? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да. Бих сменил Redmi Note
10.64%
5
10.64%
Да. Бих сменил Redmi Note 2
19.15%
9
19.15%
Да. Бих сменил Redmi note 3 MTK
12.77%
6
12.77%
Да. Бих сменил Redmi note 3 pro/SE
6.38%
3
6.38%
Да. Бих сменил Redmi note 4 MTK
10.64%
5
10.64%
Да. Ползвам Redmi (1,2,3,4) и искам по-голям екран
8.51%
4
8.51%
НЕ!
31.91%
15
31.91%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(SD) Redmi Note 4 - Power Has A New Look (19.01.2017)

Ааа, не си ме разбрал. Аз съм фен на телефоните с най-добри камери. За това си пазя 808 и е като чисто нова. Няма да сменя Г4 с редми, последният е за резерва. Big Grin Иначе съм му поръчал черен гръб на Нилкин. Ползвал съм ги и съм много доволен.

Tapatalk
Аксесоари

Резерва, резерва, ама току-виж ти станал първи избор ;-) Нека първо дойде и го хванеш в ръце, пък после пак ще говорим.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®

Е аз ще му направя настройките и отива в шкафа. Big Grin Ще видя как е камерата де.

Tapatalk

Здравейте 
Има ли двоен микрофон Note  4X
слабо се чува сравнение с старият ми телефон ,дали има допълнителни настройки микрофона 
Иначе телефона изглежда супер ,за тези пари няма какво да се коментира  Smile

(2017-07-12, 09:33:59)locke написа:  Още не мога да разбера защо си губи настройките? Не съм ъпдейтвал, но няколко дни изчезват девелопер опциите и трябва пак на тапна върху миуи версията. В месинджър пък всеки ден си губи настройките за чат хедс и трябва наново да ги правя. Някой с такъв проблем или решение?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Някой с идеи защо продължава това? Не ми се е случвало с друг телефон

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

locke on

За месинджъра може да му провериш пермишъните, да не би да му е забранено нещо и за това да си губи настройките. По другия въпрос нищо не ми идва на акъла.

На мен ми изглежда като омазан/гаражен ром и ми намирисва на ресет. Тези проблеми не идват от настройки

Уж това е стайбъл рома, но от месец сигурно няма ъпдейти. Преди това за всяка седмица имаше. В пермишъните на месинджър дадох да показва pop-ups, ще видя от това ли е било. [Изображение: 673b8363231dddd4cf62147bdc752b20.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on

Стабилните имат ъпдейти през 1-3 месеца. Другото е било по случайност. Сега излезе нуга и миуи 9 за този, рака че следващият стейбъл едва ли ще е преди септември

Miui 9 бих го пробвал

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on

Щеш, не щеш. Ще дойде

[attachment=17699 написа:locke pid='1413077' dateline='1500649694']Само при мен ли самсунг камерата е ужасна?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Самсунг може и да е по добра от мойта qtech_ov13855 , но никъде не мога да намеря сравнение между трите вида камери


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 4x Snapdragon 625, Dark Gray, 3/32 GB

Не знаех, че и трети сензор има. 😮

Tapatalk

(2017-07-28, 14:50:25)eksoldier написа:  Не знаех, че и трети сензор има. ?

Tapatalk

Ето сравнение между трите сензора :  https://telchina.pl/redmi-note-4x-sony-i...34690.html оказва се, че Самсунга е най зле!

Xiaomi Redmi Note 4x Snapdragon 625, Dark Gray, 3/32 GB

Доколкото виждам снимка номер две е от самсунг.. Не е ли тя най-светла и добра

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on

(2017-07-28, 19:36:16)locke написа:  Доколкото виждам снимка номер две е от самсунг.. Не е ли тя най-светла и добра

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Снимки 1 и 2 Sony IMX258 , 3 и 4 Samsung S5K3L8 , 5 и 6 OV13855  като четните снимки са HDR.

Xiaomi Redmi Note 4x Snapdragon 625, Dark Gray, 3/32 GB

При мен се оказват на Самсунг и двата сензора. Глобален Note 4. Важното е, че панелът не е от дефектните които получават отпечатъци като на Г4...

Tapatalk

Здравейте колеги, с Note 4x съм от 2-3 месеца и до сега не съм имал никакви проблеми.. до днес. Взех си блутут колонка и от както се свързах с нея мрежата и/или интернета постоянно се губят за момент и пак идват. От какво може да е този проблем и дали ще мога да го оправя без РС?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

С кой ром си?
Като цяло за такива проблеми се пуска нова тема

С 8.2.10.0 stable съм.
П.с. Можеш да изтриеш поста, ще направя нова.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Има и по-хуманни методи. Като се добера до компптър ще отделя мненията в нова тема

Колеги, тази тема я заключвам, защото я изчетох цялата. Има полезни неща, има спам... Опитах се по-важните неща да ги сложа в пост 1.
При проблем пускайте нова тема, ако няма съществуваща за вашето оплакване!
Ако някой намери нещо полезно в тази, което да съм пропуснал, но да си струва да е в пост 1 - да ми пише лично съобщение
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)