Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17
#1

[Изображение: Xiaomi-Mi-6-2.png]

Новият флагман на Xiaomi - MI6 по предварителни данни се очаква да бъде пуснат през месец март 2017 г. Очаква се да е с метален корпус и да има сензор за пръстови отпечатъци както е и при MI5S. Xiaomi Mi6 ще е с процессор Qualcomm Snapdragon 835, 4gb RAM /базова версия/ с плосък дисплей и 6gb RAM в модела с извит дисплей. MI6 ще е с памет съответно 128gb или 256gb (в зависимост от версията), акумулатор 3,000 мАч и Android 7.0 Nougat.

Източник : = = = =>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

На няколко места срещнах подобна информация, но с някои разлики - споменаваше за ultrasonic фингърпринт, както ти си написал, но за представяне на телефона се твърди, че ще бъде на 6-ти февруари, а продажбите в Китай ще започнат през месец март. Говори се за 5.2 инча 2К дисплей (IPS) и 4000 mAh батерия. А базовата версия , която ще бъде с плосък екран ще струва около 290 щатски долара.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#3

http://4pda.ru/2017/01/16/333734/
Руснаците твърдят, че един от съоснователите на Xiaomi говорил за нов телефон, който е иманно Mi6 и е разкрил спецификации и цени.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

Ако е 290 $ какво му плащаш? И горе си пише отпечатъка ще е като в ми5с

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#5

А от днес излезе информация, че е възможно да има 3 модела. Най-евтиния модел ще бъде с Helio X30 и ще струва 290 долара. А моделите със снапдрагон 835 ще започват от 350-360 долара.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#6

(2017-01-16, 17:40:28)Gosho223 написа:  Ако е 290 $ какво му плащаш?
Нищо, с тази разлика, че това е регионална цена, т. е. това ще е цената на устройството в Китай. Извън страната естествено, че цената ще е друга.

 
Цитирай
#7

(2017-01-16, 20:09:14)NoMaD написа:  Нищо, с тази разлика, че това е регионална цена, т. е. това ще е цената на устройството в Китай. Извън страната естествено, че цената ще е друга.

Но отново много по-ниска от тази на аналогичните флагмани. Видяхте ли информацията за предполагаемите му резултати от AnTuTu? Над 210 000 точки...очертава се това да е най-бързият телефон на пазара. Ако не е той, ще е S8.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

Xiaomi МИ6 3 варианта http://www.gizchina.com/2017/01/18/break...-variants/
Цитирай
#9

(2017-01-18, 21:21:28)HERUS написа:  Но отново много по-ниска от тази на аналогичните флагмани...
Не знам с кои флагмани го сравняваш, след като все още не се знае на каква точно цена ще бъде пуснат за продажба извън Китай. Но със сигурност ще е по-висока и заради долара на този етап. Ако имаш конкретна цифра за точната цена, на която ще се предлага MI6 на пазара, надявам се да я споделиш с нас.

 
Цитирай
#10

(2017-01-18, 23:14:05)NoMaD написа:  Не знам с кои флагмани го сравняваш, след като все още не се знае на каква точно цена ще бъде пуснат за продажба извън Китай. Но със сигурност ще е по-висока и заради долара на този етап. Ако имаш конкретна цифра за точната цена, на която ще се предлага MI6 на пазара, надявам се да я споделиш с нас.

С тези на Apple и Samsung, например. Не работя за Xiaomi, за да знам колко ще струва извън Китай преди официалната премиера.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#11

Не вярвам да е повече от 550-600$, което си е близо 2 пъти по-малко от 900€.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#12

4/128 Снапдрагън 835 модела ще бъде под 450 щатски долара, абсолютно сигурен съм. При самсунг от сега се знае, че цената ще тръгва от 800 долара...

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#13

Цената както знаете ще я решат/определят прекупвачите, значи слагате едни 100$ минимум върху цената на Шиаоми. Колкото по лъскав е модела толкова повече ще качат, изхождам от невероятните цени все още на Note2 и MiMix.
Всичко друго са само догадки.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#14

(2017-01-18, 21:21:28)HERUS написа:  Видяхте ли информацията за предполагаемите му резултати от AnTuTu? Над 210 000 точки...очертава се това да е най-бързият телефон на пазара. Ако не е той, ще е S8.
На точки всеки най-нов флангман е най-мощния телефон на пазара. Сега е 3Т, защото излезе последен после ще е този, на Самсунг и т.н по реда.

Но най-бърз по реално ползване е друга бира вече. Всичко е в оптимизацията. Не точи лиги по точките.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#15

MIUI е сравнително добре оптимизирана и очаквам и в реалния живот да е доста бърз.
А относно плановете им за експанзия, се надявам поне да повторят модела на OnePlus- да почнат доставки и да отворят сервизи в Европа.Тогава биха имали добър успех.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#16

(2017-01-19, 11:23:45)ShaSh написа:  ...А относно плановете им за експанзия, се надявам поне да повторят модела на OnePlus- да почнат доставки и да отворят сервизи в Европа. Тогава биха имали добър успех.
Ако стане това, "добрият успех" ще бъде изразен само в цената и продукцията им ще започне да се предлага на цената на други флагмани с подобни характеристики.

 
Цитирай
#17

@ShaSh не споделям твоето мнение, че МИУИ е добре оптимизиран. Вече 7 месеца използвам марката (Redmi Note 3 Pro 3/32 и Mi5 Prime) с МИУИ 8 и съм на мнение, че шаоми трябва доста да поработят върху своя скин и да сложат софтуерната оптимизация на по-високо място в списъка им с приоритети. На скоро пуснаха Redmi 4 с 3 GB RAM и Snapdragon 625 и имаше доста сравнения в с други модели, които използват същата конфигурация, а Редми 4-ката показа най-ниски резултати главно, заради тежкия скин, който използва.

Аз лично няма да се втурвам веднага да поръчвам Ми6. Ще изчакам да видя какво ще предложи OnePlus след няколко месеца и тогава ще преценя дали да сменям сегашния ми телефон Ми5. Но за сега това, което излезе като информация е точно това, което исках - Амолед дисплей, който да не е заоблен, поне 4 гб рам и снапдрагън 835. И силно се надявам отново да използват ултрасоник фингърпирнт технологията, че ми писна да си отключвам телефона с 2 действия.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#18

(2017-01-19, 11:09:47)mita6ki9 написа:  На точки всеки най-нов флангман е най-мощния телефон на пазара. Сега е 3Т, защото излезе последен после ще е този, на Самсунг и т.н по реда.

Но най-бърз по реално ползване е друга бира вече. Всичко е в оптимизацията. Не точи лиги по точките.

Не точа лиги, колега. При мен точките в AnTuTu не са фактор за покупка. Чувал съм, че някои производителите си плащат. Сещам се за едни с нагризана ябълка за емблема, за които съм почти сигурен. Просто ми харесват китайците като съотношение цена-производителност и цена-качество. Затова съм и с телефон, който работи ''мазно'' и е оптимизиран отлично, без да чупи рекорди в AnTuTu.
   
Сега по-конкретно по темата - имам наблюдения върху MIUI и мисля, че има какво още да се желае, но това, което ми харесва е поддръжката - телефоните и в Европа, и в Китай, постоянно получават оптимизации. Това в съчетание с очаквана цена $399 в UK ще помогне на Xiaomi да увеличат още повече продажбите си.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#19

Не разбирам, за какво са ви тези точки? Вземете пораснете, ползвайте просто устройството си, получавате удоволствие от това, а не от това колко точки има в телефона ви.

 
Цитирай
#20

Дата на пускането и вероятни цени на MI6 по света : http://xiaomimi6.com/

 
Цитирай
#21

Ще го представят в Бирмингам ???
Значи съм там....Smile
Цитирай
#22

(2017-01-23, 12:37:34)NoMaD написа:  Дата на пускането и вероятни цени на MI6 по света : http://xiaomimi6.com/

Тея даже не са разбрали, че въведоха еврото като валута в доста от страните в ЕС  Grater Има цени в германски марки, френски франкове и т.н. Visslar

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#23

Доста ми е съмнителен този сайт.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#24

Нормално сайт да се казва xiaomimi6 какъв да е Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#25

(2017-01-23, 16:41:24)ShaSh написа:  Доста ми е съмнителен този сайт.
В смисъл? Откъм визия, информация или нещо друго, обоснови се.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)