Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17

@suffer благодаря ти! Точно това исках да знам Smile
Цитирай
Аксесоари

Днес си намерих телефона изключен. ОСтавих го да се зарежда вечерта, към 6 се събудих и го изключих от заряд, правих нещо. След това си заспах и към 8 като станах, прочетох набързо нещо и го оставих, закусих и след 20тина мин като отидох - няма никой. Не се и включваше. Сложих го на заряд - показа 96% и го махнах, пробвах пак да го включа и вече си тръгна. Няква мистерия се получи, беше студен, не е да кажеш да е подкарал някакви приложения на заден фон и да е прегрял. Нямам обяснение за това, което се случи, ще го видя тия дни дали няма да направи пак нещо такова...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Обмислям покупката на Ми6 , изчетох темата, но имам въпрос : Как се държи стъкления "гръб "  при изпускане ?! .. това е което ме притеснява . Принципно си пазя тела,  но се случва инцидентно  ... после какво правим ?!  Мнения - идеи ?  Благодаря !
Цитирай

@SIDES, ако панела е за смяна, просто си поръчваш нов. Например оттук - цък

 
Цитирай

Благодаря @NoMad  !  Това си е опция, но все пак е свързано с разлепване - после лепене, в общи линии = процедури.  Въпроса ми е по-скоро : Случва ли се лесно ?! ...  Примерно да падне от бюрото на пода ?! Ест. да предположим, че е със силиконово калъфче , а не гол .

 Може да изглежда смешно в очите на някой, но аз все още съм с Ми3 ... дори с два / по стечение на обстоятелствата/  ... уникално здрав тел , напълно достатъчен за моите нужди, но все пак последните месеци се усеща, как забавя темпото и би ми харесало  да го заменя .   Storstark  N oMa[b]No НMaDD[/b][b]NoMaDMaD[/b]
Цитирай

Изгледай тези два клипа:


Цитирай

Благодаря ! @suffer   за поста. Изгледах ги - доста се постараха,  но, някак ...   не  е  моето питане   Storstark   Да разбирам, че до момента на никой от притежателите не се е случвало.   Cool  И това си е нещо !   Storstark

П.п.  за под вода  бих метнал  киосерата - торкуе   ... шаомито, все още  не е   стигнало до там / лично мнение/
Цитирай

Според мен дори с калъфа от комплекта няма да има грижи ако падне.. пак има значение дали е ще е точно по гръб или на ръбче.
Цитирай
Photo 

Хора едно бързо въпросЧЕ ! Тоя ром "гаражен" ли или какъв е? Благодаря предварително



[Изображение: mi.jpg]
Цитирай

Това си е предпоследния глобал стейбъл. Виж за ъпдейт до 8.5.1.0
Цитирай

Мерси за бързия отговор ,телефона е на един приятел и той се чудеше дали е глобал, после и аз се зачудих защото нямаше червената лепенката на кутията "global version" и пишеше на китайски и така. Благодаря
Цитирай

Знаем, че телефона не е сертифициран и не издържа на вода, а на водни пръски, ала-бала. Къде му е слабото място при мокрене, само от порта за зареждане и евентуално микрофона?
Снощи при отваряне на шампанско 'малко' беше омацан и лепкав, сапунисах му дисплея и го измих под мивката ? Бях запушил микрофона, през отвора за зареждане няма как да е влязла вода, но след 10тина мин започна едно непрекъсното рестартирване, диспея премигваше, загря супер много. Викам си - уморих го, от някъде е влязла вода?! След 30тина мин на реатарти тръгна, все едно нищо не е било и сега се чудя, водата ли ще е проблема, тя трябва да е, ама пък от къде ще се е промъкнала?! В момента си работи без никакви проблеми.

Честита нова година.
Цитирай

В китайската социална мрежа Weibo се появи информация за преиздаването на Xiaomi Mi 6, оригиналната версия на която бе пусната на пазара преди три години. Смартфонът ще се нарича Xiaomi Mi 6 Remastered Edition или Xiaomi Mi 6 Classic Edition.
[Изображение: ebc45901e252a87cde1576d50ed9db21-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • BGDropche, oxuboxu
Цитирай

Хммм...., интересно дали ще го направят и кога би могло да стане това?
Цитирай

За мен Mi6 е в топ 3 на най-красивите телефони на компанията, може би и сред най-успешните.
Все още ми служи вярно, но скоро ще сменя бранда, а моят ми6 ще отиде в роднина, който като нищо ще изкара още 3 години с него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Интересно, дали ще има версия и с керамика?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)