Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17
#26

Сайт,направен с цел единствено да привлича трафик,с цел приходи от реклама.Референция - множеството сайтове с фалшиви новини за Тръмп, привлекли доста интерес.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
Аксесоари
#27

@ShaSh, със сигурност е така, колега. Приеми, че информацията в този сайт е качена за да заблуди потребителя и е само с цел да привлича трафик и приходи за реклама.

 
Цитирай
#28

Аз това съм го приел отдавна, но не разбирам защо си цитирал подобен сайт.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#29

Защото там има постната информация за MI6, нали темата е за това.

 
Цитирай
#30

Hugo Barra и он дигна ръце от Xiaomi и си наби камшика...Smile
Цитирай
#31

Обоснови се ,какво имаш предвид.
Цитирай
#32

(2017-01-24, 18:22:06)tonkata07 написа:  Hugo Barra и он дигна ръце от Xiaomi и си наби камшика...Smile
И какво общо има неговото напускане от този пост с предстоящо излизане на MI6? Има ли някаква връзка между тези две събития?

 
Цитирай
#33

Трябва ли да има връзка? Просто спряха да го кефят. Или иска повече пари. Или има друго нещо.
Но човека си наби камшика. Дали съжалява че напусна Гугъл....
Цитирай
#34

Принципно няма връзка между двете събития,но за разлика от Xioami,Hugo Barra си е име и неговото напускане(а не освобождаване) би трябвало да намери място в този форум,ако ще и в отделна тема...Smile
Цитирай
#35

Да не го превръщаме в спор ,но човека ясно е изказал защо напуска. Но не мисля че това е защото Xiaomi не се развива. А това дали съжалява че е напуснал Гугъл знае само той. А може някой да му е предложил по-добри условия и заплата.
Аз лично не очаквам кой знае какви изненади от MI 6 особено след пускането на MI MIX.
Цитирай
#36

Ще напусне след Пролетния фестивал, който продължавал до 2 февруари... Има си други планове човека.

http://www.mobilebulgaria.com/news/39484...0%BD%D0%B0

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#37

Lei Jun има нетни почти 10 милиарда лични активи към януари тая година. Ако иска ще спонсорира и Мъск за мисия до Марс и пак ще му остават кинти за мобилки... Ше преживеят Hugo Barra. Стъпиха много здраво в Индия и Русия, правят и качествени неща - човека си заработи заплатата. Hugo е на 40, напълно нормално е да няма планове да се пенсионира в Xiaomi. Даде им Mix, остана само да следват магистралата.
Цитирай
#38

Hugo се присъедини към Facebook като новият шеф на Oculus VR

MEIZU MX4 16gb
Цитирай
#39

По всичко изглежда, че няма да видим Mi6 сега на MWC, в края на февруари...

http://4pda.ru/2017/01/26/334448/

Daaamn.
Цитирай
#40

Вероятно недостатъчни количества на новия процесор също ще са пречка да бъде представен телефонът на MWC 2017 тази година, както и своевременното му пускане на пазара след това. Освен ако не се намери дотогава някакво компромисно решение.

 
Цитирай
#41

(2017-01-26, 16:05:25)velqn написа:  По всичко изглежда, че няма да видим Mi6 сега на MWC, в края на февруари...

http://4pda.ru/2017/01/26/334448/

Daaamn.

Сигурно са в грешка, все пак в изключителния сайт xiaomimi6.com пише, че флагмана ще бъде представен през февруари Big Grin

Относно недостига на процесора, това няма нищо общо с представянето на телефона. Едно е да се представи устройството, друго е да започне да се продава или дори да се правят pre-order регистрации.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#42

Още едно доказателство за това, че за Xiaomi щамповането на смартфоните не им е от преоритетните цели за бизнеса и доход като цяло.

 
Цитирай
#43

Дори и да го представят Февруари, какво ? Миналата година представиха Февруари , наличности на керамичната версия имаше Юни.


Цитирай
#44

Е ако го представят март-април за коледа ли да го чакаме Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#45

За Ханука -п


Цитирай
#46

Няма да го представят преди самсунг. Самсунг спомогнаха на снапдрагън за изработката на 10 нм процесор, самсунг ще са първите, които ще представят телефон с него. Април ще очакваме Ми6 според мен.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#47

(2017-01-26, 22:41:50)dp4u4umi6ev написа:  Е ако го представят март-април за коледа ли да го чакаме Smile
Ако е пак керамика, вероятно в достатъчна наличност - да.

 
Цитирай
#48

Може и да има версия на MI6 с керамично body : http://wccftech.com/xiaomi-mi6-extremely...-material/

 
Цитирай
#49

Хайде малко да съживим темата:
Излезе малко информация за Mi6:
Най-евтината версия на модела (стандартната) ще бъде с 1080р дисплей, 4 GB RAM / 32 GB ROM и най-вероятно тук ще се използва процесор на MediaTek.
В Pro или Prime (още не се знае кое ще се използва Big Grin ) версията, която ще използва Snapdragon 835, резолюцията на дисплея ще бъде 2K, 4 GB RAM / 64 GB ROM, като най-вероятно ще има и модел 6 GB RAM / 128 GB ROM.
Това са разликите, а приликите между модела със Snapdragon и този с MediaTek:
Предната камера ще бъде като тази в Mi Note 2 - Sony IMX268 - 8 MPX с автофокус
Задната камера ще използва сензора Sony IMX386 - 12 MPX с големина на пикселите 1.25 μm - този сензор вече го тестваха Meizu в последният им флагман - Meizu Pro 6 Plus и камерата се справяше доста добре.
Тялото ще бъде керамично. За съжаление Xiaomi няма да има ивент на MWC2017, но се очаква до края на март да се обяви дата за представянето на Xiaomi Mi6.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#50

Само да добавя, че сензора се ползва и в meizu pro6 този с МТК мисля беше и влогърите съвсем не са доволни от него.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)