Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI6 представен на 19.04.17
#51

Преди време гледах ревюта на няколко модела Мейзу и имаше оплаквания от камерата на MTK модела, а в ревютата на Ексинос модела се твърдеше, че има подобрение. Не знам на какво се дължи това.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

Е аз гледах на Ексинос модела и братушката като стигна до камерата каза, че точно това го учудва уж флагман а със същата камера, която се представя по същия начин.
Проблема не е в самия сензор толкова, а в това, че нашите момчета могат да о*акат и най добрия такъв Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#53

Евентуално това е Mi 6:

[Изображение: xiaomi-phone.jpg]
[Изображение: xiaomi-phone-2.jpg]

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#54

Нещо много широк ми се вижда.Работата с една ръка вече е мит  Grater
Цитирай
#55

Виж човека как е хванал телефона. По дължината на показалец. Та даже не е целия показалец. Правя сравнение с моя Ми5 и е същото, а работа с една ръка е безпроблемно при Ми5

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#56

Евентуално дано не е това не ме грабва Sad

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#57

Има вариант MI6  да излезе с  двойна камера : https://www.gsmdome.com/xiaomi-mi-6-sket...amera-back

 
Цитирай
#58

http://m.profit.bg/kompanii/posrednitsi/...aomi-mi-6/ ЛОЛ ако ще са такива цените!

Изпратено от моят XT1580 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

Вчера някъде четох, че може да има версия с SD821, а на по-късен етап такава с 835.
Но като цяло много малко информация /и доста противоречива/ за този телефон, а аз си признавам, че го чакам с голям интерес.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#60

@MapTo_D, ще трябва, ако устискаш, да чакаш до месец май, когато най-вероятно, ще бъдат пуснати три модификации на MI6. Причината за забавянето им е най-банална - недостиг на Qualcomm Snapdragon 835. По предварителни данни третата модификация на модела се очаква да е с MediaTek  Helio X30.

 
Цитирай
#61

Е, ще устискам. Не съм се юрнал веднага да сменям апарата. Това, че се очакват 3 версии май е най-сигурната информация. И всичко останало пълна мъгла, две еднакви снимки на предполагаемото устройство не видях, поне да добия представа как ще изглежда. Но ще изчакаме до края на април, да го представят и тогава вече ще го мисля. Smile

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#62

Това забавяне хич не ми харесва след като всички знаем след колко време от представянето може да се купи и на каква цена, да не говорим за желания цвят и врадена памет.
Като гледам цените на Ноут2 представен септември си седят все същите вдигнати до небесата от лакомите търговци та не ми се мисли за Mi6, ако е и това за което се пише...

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#63

Излязоха първите рендери както и приблизителната цена на MI6 :
Версия 64GB ще е на цена от $289 ; 128GB - към $332 ; 256GB ще е на цена от $419.

Източник : https://www.gizmochina.com/2017/03/17/xi...r-cameras/

 
Цитирай
#64

Подобие на ми5 с 2 камери пак стъкло и керамика и без 32гб версия, но за парите си е идеалка ако са такива парите де реално

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#65

@Gosho223, разбира се, че не. На такива пари реално ще се предлага единствено и само в Китай.

 
Цитирай
#66

6 GB RAM , 256 GB ROM Big Grin

[Изображение: xiaomi-mi-6-ram-storage.jpg]

За сега не се знае какъв е този процесор 2.7 гхз, защото 835 се клоква до 2.45 гхз.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#67

Само да не е медиатек
Цитирай
#68

Тука изображение няма, или поне аз не виждам, но намерих 'новината', дано не е това телефона, че като видях какви черни рамки има около дисплея и пак ще ме откажат.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#69

(2017-03-20, 16:31:19)MapTo_D написа:  Тука изображение няма, или поне аз не виждам, но намерих 'новината', дано не е това телефона, че като видях какви черни рамки има около дисплея и пак ще ме откажат.

Би ли споделил?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#70

(2017-03-20, 17:58:12)dp4u4umi6ev написа:  Би ли споделил?



https://wccftech.com/xiaomi-mi6-overclocked-processor/

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#71

(2017-03-20, 16:31:19)MapTo_D написа:  Тука изображение няма, или поне аз не виждам, но намерих 'новината', дано не е това телефона, че като видях какви черни рамки има около дисплея и пак ще ме откажат.

Кой телефон няма черни рамки около дисплея? Като изключим черните, защото при тях се слива с цвета на телефона.

Note 10+
Цитирай
#72

Абе те да имат, ама не може моя, който е излязал преди 3 години да има 1/3 от рамките на тоя от линка горе. Това ме спря да купя 5S, ако е същото положение и при 6 може би ще трябва да се насоча към друг производител.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#73

Това е поредния рендер, а не реална снимка на телефона. От две седмици по сайтовете се въртят всевъзможни слухове за Mi6. Очевидно закъснението е изнервило някои редактори и сега бълват "новини" на килограм. Истинска информация според мен ще излезе не повече от една седмица преди представянето на телефона. Въпроса е, че не се знае кога ще бъде самото представяне...Безумната сага около Снапдрагон 835 и завземането на всички първоначални бройки от само един производител продължава...


Цитирай
#74

Китайците са като циганите- взели едно към едно дизайна на Elephone S7 и айде юруш, па онея копирали от Samsung S7.Лошото е , че като ги купуваме стимулираме производството на боклуци Smile
Цитирай
#75

(2017-03-20, 20:24:59)milenvn написа:  Въпроса е, че не се знае кога ще бъде самото представяне...

На 11/04 би трябвало да е официалното представяне.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)