Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7 Edge с проблем при прехвърляне от Wi-fi към мобилни данни
#1

Здравейте!
Имам Самсунг S7 Edge и от 2 месеца може би прави тия глупости като излезне от обхвата на wi-fi-то не тръгват автоматично мобилните данни. Като изключа и включа наново мобилните тръгват и така до следващото хващане на wifi. Wi-Fi и мобилните данни са ми постоянно включени и използвам каквото има налично и нямаше проблеми преди.  От какво може да е това? Прави ми впечатление че сега като се конектне към wifi иконата за мобилните данни не изчезва а седят и двете.  Не знам дали има нещо общо с проблема. Благодаря Ви!
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен се появи същия проблем преди 2 дена, 1 към 1 както го е описал колегата, имате ли идеи?
Цитирай
#3

Аз бих изключил "Ускорител на изтегляне"  ако е включен и бих рeсетнал мрежовите настройки.
Успех.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#4

никога не съм включвал или изключвал тази опция дори не знам къде е... оправи се по много странен начин, деинсталирах шрифтовете който беше постнал в една тема, от някакъв руски сайт, след това рестартирах телефона и се оправи, бях сложил всички шрифтове и сега ги махнах всичките ... много ме съмнява това да е проблема, но бяха единственото нещо което бях качвал скоро и затова опитах .... иначе вчера пак рестартирах телефона но нямаше ефект...
Цитирай
#5

Ускорителя е в "Още настройки за свързване" ,няма друг начин да се появят двата знака едновременно ,освен когато е включен.
Иначе и аз съм инсталирал всички шрифтове,но всичко работи...ресетни мрежовите настройки,нищо не се губи освен,че трябва да въвеждаш паролите на WiFi наново.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#6

Сега проверих и е изключено, не виждам смисъл да рестартирам настройките защото проблема вече го няма.... сигурно нещо е било сбъгнало... нямам идея
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)