Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за P9 lite
#1

Привет.
Отварям нова тема, за да обменим малко опит относно аксесоарите, които ползваме на нашите телефончета...

Лично към момента ме интересува какви калъфчета ползвате.
Оказа се, че преминаването ми от Xiaomi mi4 към P9 lite не беше съвсем безпроблемно - а именно в размера на новия телефон.
П9ката я държа доста по-неуверено с една ръка. Като цяло ми е трудно да достигам всички точки на дисплейя, а не е чак толкова по-голям от Шаомито Sad
Взех си силиконов калъв, но той не подобри нещата с по-лесното боравене с една ръка... пак имам чуството, че телефона ми се изплъзва. При Шаомито категорично го нямах този проблем, а не ми се сменя телефона само заради това Sad

Какво е вашето мнение за големината и боравенето с една ръка с телефона?
Какви калъфчета ползвате и помагат ли ви?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
Аксесоари
#2

Ултра тънък прозрачен силиконов използвам аз. 5.2 инчови освен ако ръката ти е меча лапа, не знам как ще боравиш с 1 ръка. Ако искаш с 1 ръка слизай на по-малки размери телефони. Аз мисля да качвам още ти ще слизаш Big Grin
Цитирай
#3

Трудно достигам нотификейшън бара, но свикнах да го смъквам с пръстовия отпечатък. Също така може да се сложи четвърти бутон най-долу и с него да го смъкваш ( настройки->интилигентна помощ->лента за навигация ). Иначе и аз съм с тоя тънкия силиконов кейс и върши работа.
Цитирай
#4

Аз съм с оригиналния кейс за модела - от някакво готино PVC е и създава страхотен грип на ръката. Пасва идеално и не поддава от никъде (това, което винаги ме е дразнело в силиконовите).
Някой се беше оплакал, че драска корпуса на телефона, но при мен няма никакъв проблем. Просто преди монтаж почиствам идеално...

Относно screen protector - за момента ползвам оригиналния "найлонов". Ако се прецака, ще търся стъкло...
Цитирай
#5

Какъв е този оригинален кейс ,в комплекта ли ти хо дадоха ?Прати снимка да го видим.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#6

И аз съм си пуснал 4-ят бутон и с него си смъквам бара. Моят е златния вариант и със силиконовият не се вижда избощо, че имам кейс.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Един малко офтопик въпрос ама само аз ли забелязвам разлика между златния и черния например ? Взех на приятелката си преди 3 седмици златния (шампанското) и нейния е по-тежък и ми се струва по-метален . Като го хвана самия телефон е по-различен на питане (без кейсове и т.н.) . Само аз ли го забелязвам това ? Моя е черен и чак ми се струва пластмасов ... Самите рамки отстрани на златния изглеждат и имат чувството на по-метални ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#8

(2017-01-19, 20:55:25)mitko.stefanov написа:  Един малко офтопик въпрос ама само аз ли забелязвам разлика между златния и черния например ? Взех на приятелката си преди 3 седмици златния (шампанското) и нейния е по-тежък и ми се струва по-метален . Като го хвана самия телефон е по-различен на питане (без кейсове и т.н.) . Само аз ли го забелязвам това ? Моя е черен и чак ми се струва пластмасов ... Самите рамки отстрани на златния изглеждат и имат чувството на по-метални ...

И аз съм го забелязал, че на черния вариант гърба е пластмасов и матиран, докато златния е пластмасов, но имитиращ метал като на Р9. Софтуерно и хардуерно не съм намирал никаква разлика.

HTC Wildfire S -> LG G3s -> Huawei P9 Lite -> Huawei P20 Pro - > Xiaomi 14
Цитирай
#9

Аз направо взех златен, не съм пробвал другите модели.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

(2017-01-19, 12:23:59)fik000 написа:  Какъв е този оригинален кейс ,в комплекта ли ти хо дадоха ?Прати снимка да го видим.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Не е в комплекта. Купих си го отделно от Виваком. Няма такава цена - с отстъпката стъпи на около 6 лв. В малките магазини за аксесоари е по над 20 лв.  Bu

На кутията и на самия него си пише Huawei...
Цитирай
#11

А може ли да споделите и снимки на кейсовете, тъй като и аз искам да си взема, но предпочитам да го видя преди това на истинска снимка калъфа как седи на телефона.
Цитирай
#12

(2017-01-21, 12:33:50)danail_dd написа:  А може ли да споделите и снимки на кейсовете, тъй като и аз искам да си взема, но предпочитам да го видя преди това на истинска снимка калъфа как седи на телефона.
Ето моят. Прозрачен силикон, но от стегнатия + нано протектор.            

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

[Изображение: cdff5d099e698959b38b622ea7d83251.jpg]
[Изображение: 8f8358aaed11c399221f4468ddb29873.jpg]
[Изображение: 0c52f929d77df9ea1ad996875aab1f6d.jpg]

Ултра тънък силиконов от олх за 10лв.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

По принцип, не съм фен на кейсовете. Само на стъклените протектори, но в Добрич /от където съм/, не знам, от къде да си го закупя. Иначе, започнах и аз да се замислям за кейс.

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#15

(2017-01-21, 17:19:00)nescafe написа:  [Изображение: cdff5d099e698959b38b622ea7d83251.jpg]
[Изображение: 8f8358aaed11c399221f4468ddb29873.jpg]
[Изображение: 0c52f929d77df9ea1ad996875aab1f6d.jpg]

Ултра тънък силиконов от олх за 10лв.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Имам го същият,за 2 месеца и нещо доста пожълтя...А и моя тел. е бял и жълтото е доста дразнещо и очевадно
Цитирай
#16

Може би и при мен жълтенее, но телефона е жълт и не си личи Smile За голд варианта е перфектен според мен.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Аз съм с бялата версия и съм с прозрачен кейс на Nillkin, който вече пожълтя и на бял телефон стои грозно.
Чел съм че тези били едни от най-добрите, но не знам черен кейс на бял телефон дали ще стои добре.

https://www.spigen.com/collections/huawe...gged-armor

Huawei P20 PRO
Цитирай
#18

сигурно защото го правят в Китай Big Grin ...след време дано и телефона не пожълтее.но ако се случи кейса ще е екстра Tongue
Цитирай
#19

Днес взех оригинален гръб от Виваком на 6,90 лв. По технотата са 14-15 лв. Мисля, че е добра сделка. Дори му цъкнах QR кода от любопитство и излезе автентичен. Прави телефона малко по-дебел, но пак е удобен за държане.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#20

(2017-01-30, 13:46:07)valkov2 написа:  Днес взех оригинален гръб от Виваком на 6,90 лв. По технотата са 14-15 лв. Мисля, че е добра сделка. Дори му цъкнах QR кода от любопитство и излезе автентичен. Прави телефона малко по-дебел, но пак е удобен за държане.

И аз съм оригинален Huawei / прозрачен пластмасов / само, че от Теленор за 10 лв
Цитирай
#21

http://s.aliexpress.com/zuaymInA
Много качествен кейс, който се чуди с какво да облече телефона, препоръчвам с две ръце. Пасва иделано, не раздува телефона излишно и много добър хват. Цената е видима

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#22

Дал си линк за кейс за P8 Smile
Цитирай
#23

Линка е за няколко модела, поразгледай опциите първо..
P8, P8 lite, P9, P9 lite

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#24

(2017-02-22, 22:43:48)cinzano написа:  Линка е за няколко модела, поразгледай опциите първо..
P8, P8 lite, P9, P9 lite

Снимките ме подведоха Smile
Цитирай
#25

Само да вметна, че кейса може да се намери на доста по-добра цена.
Аз съм си поръчал този: http://www.ebay.com/itm/201744653401?_tr...EBIDX%3AIT
Още не е пристигнал, така, че не мога да дам мнение за качеството му, но е осезаемо по-евтин.
Стига да не си решил да си купуваш зелен де - на моя линк няма такива Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)