Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръки за оригинално зарядно за телефона
#1

Здравейте, някой може ли да ми препоръча оригинално зарядно, че напоследък попадам на ментаци, чиито клемички сдухват багажа на 3тия ден, а и да не говорим че зареждат на 0.7А ... мисля да избегна поръчките от ebay или aliexpress, та ако някой има опит с купувано от България, ще се радвам да го чуя.
Цитирай
Аксесоари
#2

Търсиш в Dice, че и реклама имат тук.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#3

Какво ще рече оригинално зарядно колега? Това което върви с телефона или?
Ако имаш предвид това което е с телефона то за какво ти е 2ро или същото, след като и то се прецаква, а и има избор от вече многопортови и високо-мощностни зарядни с поддръжка на QC2.0+. Харесваш си такова с нормален и QC порт и зареждаш според колко бързаш ... Избора е голям, та харесвай.
Цитирай
#4

(2017-01-20, 12:41:13)CarpeDiem написа:  Здравейте, някой може ли да ми препоръча оригинално зарядно, че напоследък попадам на ментаци...
Какво разбираш под това - оригинално? Всяко добро друго зарядно със същите параметри може спокойно да се води за такова.

 
Цитирай
#5

Всъщност оригиналното зарядно на телефона с оригиналния кабел кове на 1.8А при 25% ниво на батерията. Не са лоши. Наскоро премерено и затова повдигам темата.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)