Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Google now!
#1

Здравейте,
През лятото на 2016 закупих LG G3, 32GB, втора употреба, като телефонът беше с оставаща 1 година гаранция. Проблемът, който искам да споделя и да помоля за решение е следния:
При опит да персонализирам google now ми излиза съобщение "Зареждането на настройките не бе успешно". Пробвах какво ли не. Като се започне от рестартиране та се свърши с хард ресет. И нищо не помага. Това, което ме съмнява е, че е възможно да е сложен някой къстъм ром, който да създава тези проблеми. Телефонът е с android 6 и версия V30b. При опит да ъпдейтна ми изписва, че ползавам най-новата версия. Другият ми телефон (също LG G3, само че 16gb) е с доста по-нова софтуерна версия на софтуера. В момента е в сервиз заради жълти петна и не мога да напиша точната му версия, но със сигурност е по-нова. Това, което искам да попитам е:
1. Възможно ли е телефонът да е флашнат и за това да не може да се ъпдейтне?
2. Може ли старата версия на софтуера да е причината за крашването на google now или евентуален къстъм ром?
3. Коя е актуалната (официална от оператор) версия на софтуера за този модел (32GB)?
4. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и намерил ли е решение?
Прикачвам скрийншотове.
Благодаря предварително!


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Това ти изписва според мен, защото не са ти включени синхронизациите. Пусни ги и би трябвало да зареди предишните ти настройки. После може да ги спреш, ако не ги ползваш.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Здравей,
Синхронизациите са включени... Можеш ли да ми кажеш коя е ОТА версията за този модел (32 ГБ)? Каква друга причина може да има?
Поздрави!
Цитирай
#4

Здравей колега,аз съм със друг телефон но и при мен излезе този проблем .Някъде от около седмица.Но пък го имам само на един профил.Ползвам общо 3 профила,но на другите два си е всичко нормално.Та както казах от една седмица къде ли не ръчках да го оправя и не става.Имаше лоши отзиви за предпоследната актуализация,но ставаше въпрос за съвсем друго нещо.Снощи пуснаха една малка актуализация,очаквах че ще се оправи но не стана.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

(2017-01-23, 10:25:51)Miro2210 написа:  Здравей колега,аз съм със друг телефон но и при мен излезе този проблем .Някъде от около седмица.Но пък го имам само на един профил.Ползвам общо 3 профила,но на другите два си е всичко нормално.Та както казах от една седмица къде ли не ръчках да го оправя и не става.Имаше лоши отзиви за предпоследната актуализация,но ставаше въпрос за съвсем друго нещо.Снощи пуснаха една малка актуализация,очаквах че ще се оправи но не стана.

Здравей,
Какъв телефон ползваш? Аз също имам друг профил на този проблемния. Интересното е, че аз не съм получил никаква актуализация вчера... Наистина нямам идея от къде идва проблемът! Моля, някой, който има идеи да помогне.
Поздрави!
Цитирай
#6

Пробвах вече на няколко устройства.На мои два телефона Престижио и Алкател,на жената на Galaxy S5 със стоков андройд 6 и токущо на телефона на един приятел.Но все тая,проблема си го имам само със стандартния профил който ползвам в Google now.Моите двете тухлички са с къстъм ромове,но не е от това.Преди около седмица всичко си беше добре.Струва ми се,че както ти така и аз сме пипнали някъде където не трябва.Аз лично се опитвах да си наглася Pixel launcher да работи със google now.И може би от тогава почнаха проблемите.
Цитирай
#7

Здравейте.
Проблемът е решен!!! Смених езика на телефона на английски и персонализациите тръгнаха! Smile
Цитирай
#8

И при мен всичко работи вече.Няма значение от езика.А иначе вчера и на трите профила изчезнаха персонализациите Big Grin Big Grin
Май е бил някакъв гугълски временен проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)