Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Huawei Band A1
#1

Здравейте колеги! Ако може който от вас има тази гривна да напише по едно мнение за нея, как я използва, с какви програми общо взето каквото мисли за нея, щото имам интерес да си купя една. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Никой ли не притежава такава гривна?
Цитирай
#3

Не ти я препоръчвам. Имах една и я загубих (за което не страдам много).

Предимства: евтина, лека, елегантна като дизайн, много добра батерия.

Недостатъци: слаба функционалност (но ок за цената); недобро засичане на крачките (ползвал съм jawbone, разликата е осезаема като качество в това отношение); отвратително приложение; статистиката не се качва никъде и при ресет на телефона всичко отива по дяволите; забрави за ползването на вибрацията при позвъняване или смс, ако не си с телефон на huawei.

Накратко е това.
Цитирай
#4

Може ли да се използва с различни приложения или ?
Цитирай
#5

(2017-01-29, 10:41:03)ZinedineZidane написа:  забрави за ползването на вибрацията при позвъняване или смс, ако не си с телефон на huawei.
От два дни съм с такава и съм доволен.Относно коментара ти, гледах че в магазина за приложението е пълно с коментари за разкачане и липса на нотификации.След като си поиграх с настройките реших проблема, елементарен е - след като стартираш приложението за да не се разкача и да ти работят нотификациите не трябва да го чистиш от таск мениджъра(долния десен бутон на екрана/квадратчето/ляв за самсунг).Изчистиш ли го приложението престава да работи въпреки че иконата стои в нотификатора горе.Като влезеш в него прави връзката отново.За останалото си прав ама за толкова пари толкова пък и като гледам приложението само е направено и след това зарязано, не е пипано от юни.
Така че нотификациите работят със всяка марка стига да спазвате горепосоченото.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#6

След месец ползване обновяване на впечатленията.Освен чистенето в таска което се решава с "пинване" на приложението вътре да не се чисти с останалите и бъгавото приложение също така не винаги но някой път при изгубване на връзката поради отдалечаване не я възстановява при връщане.Освен това както при телефоните като натрупа повече дни работа без рестарт или изключване(което при нея няма как да стане поради липса на бутони) започва да прави проблеми(примерно почва да мига диода все едно сега се активира) и произволно да се разкача.След като насъбра 24 дни работа без прекъсване проблемите започнаха от 14-15-я ден и постепенно се влошиха.Решението мисля е от приложението да се избере бутон "възстановяване на заводски настройки" който според мен просто извършва рестарт на гривната(не чисти данните както иначе предупреждава).Преди това пробвах с чистене на данните и кеша на приложението като след това вместо оправяне стана още по зле.След като използвах бутона гривната започна да си работи добре като в началото само рядко има проблема с невъзстановяване на връзката(един път ми го направи за 2 дни).Така че ако се прави този "рестарт" на 1-2 седмици мисля че няма да има проблеми.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)