Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sony Z3+ проблем с камерата уп адроид 6.0.1
#1

Имам тел от 6 месеца след уп на ароида до 6.0 които беше излязал когата го взех проблема с прегряван след старт на камерата беше решен и до сега работеше много добре снимки , мрежа всичко беше ок , но 2 седмици се появи нов пак с камерата струва ми се имаше някакв уп. пак но не забелязах точно .Новият проблем - вкл камерата която тьгва от време на време или забива от самото начало . Ако трьгне почва да насича и забива .Изписава да затворя приложение което я ползва и дотам . Пробвах заводски настроики , пробвах 2 пати поравка с софтуера на сони
xperia Companion

няма ефект след 1 поправка не сам слагал приложения без ефек,провах да спра приложенито за камера и инсталирах друго пак не работи . Някакви предложения ? Мисля да пробвам да го варна до адр 5 и да го уп пак но в мом тьрся точната Smile.Някакви  предложения .
Цитирай
Аксесоари
#2

@RVD, Всъщност вече си минал през това, което бихме ти предложили допълнително.
Остава варианта да върнеш предходната версия на Андроид и да провериш дали проблема продължава.
Ако е така, следва да се насочиш към сервиз.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

малко помощ за това как да го варна знам теоретинчно Smile правил сам го на xepiria go преди 4 год някоя тема да прочета ако може да ме насочиш , да варианата за гранцията купил сам го от амазон де с фактура няма как да не я признаят но остава разтакаването сиг може да получа и нов което не е лош вариянт но бих пробвал сам се пак хавесвах си тел .
Цитирай
#4

Тази тема ще ти свърши работа:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216931
Като е важно фърмуера, който ще свалиш, да е точно за твоят модел телефон, както и при посочване на конкретния софтуер в програмата Флаштул, да направиш / маркираш Wipe Apps_Log и UserData.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)