Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Системен ПИ спря
#1

Появи ми се грешката от заглавието без нищо да правя  Angry . При задържане на Home бутона, за да си изчистя отваряните приложения телефона забива за секунда и се появява грешката. Направих Factory Reset на телефона 2 пъти в началото се оправя, но после докато си актуализирам приложенията пак се появява. Операционната ми система е Android Jelly Bean 4.3 всички актуализации са инсталирани отдавна. Телефона го имам малко повече от 2 години и никога не ми е създавал каквито и да били проблеми.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имам подобен проблем, само че като натисна home бутона и ми изписва " Процесът com.android.systemui спря". Това се случи вчера и съм на 99% сигурен че е от някоя актуализация на програма само немога да разбера коя. Днес си играх да правя фабрични настройки и да чистя кашета. Отначало се оправи, но след като samsung app инсталира наново приложенията от архива и се появи същия проблем
Цитирай
#3

(2017-01-22, 16:13:55)anatoli88 написа:  И аз имам подобен проблем, само че като натисна home бутона и ми изписва " Процесът com.android.systemui спря". Това се случи вчера и съм на 99% сигурен че е от някоя актуализация на програма само немога да разбера коя. Днес си играх да правя фабрични настройки и да чистя кашета. Отначало се оправи, но след като samsung app инсталира наново приложенията от архива и се появи същия проблем

Проблема е приложението Google изложиха се с новата им актуализация. Аз го деактивирах от диспечер на приложения и се оправи.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)