Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои приложения спирате с EZ Disabler
#26

Много хора се оплакват от купената програма, че нещо бъгва. Защо не пробваш кракнатата за да прецениш. При мен си работи идеално.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз опитах и с нея. Никаква разлика. Писах до съпорта пък да видим кво ще кажат...
Цитирай
#28

Проблема е оправен, писаха ми под лошата ми оценка в Playstore (имало е server bug) с като си заслужиха максимум оценка от 5 звезди.

П.С : спрях около 30-на процеса да видим как ще се държи телефона !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#29

Потвърждавам. Работи нормално вече
Цитирай
#30

За теб вече работи нормално, но при зкупена от мен, ми изписва ......Acivating app license failed.....Кокво трябва да се направи ?
Цитирай
#31

От събота насам е така. Писах на съпорта, но отговор още нямам. Идеи?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#32

(2017-02-07, 13:40:02)Iordan2000 написа:  От събота насам е така. Писах на съпорта, но отговор още нямам. Идеи?

И при мен е абсолютно същото. Както и ти, аз също още нямам отговор на мейла ми до съпорта. Май не си дават много зор разработчиците му.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай
#33

Версията на "братята" работи коректно
Цитирай
#34

Някой може ли да ми съдейства с „неофициалната“ версия на приложението, след като купената не работи, а и поддръжката спи?
Цитирай
#35

(2017-02-12, 17:34:53)Iordan2000 написа:  Някой може ли да ми съдейства с „неофициалната“ версия на приложението, след като купената не работи, а и поддръжката спи?

И неофициалната не работи. На всички,които са с "ниво поправка на защита " 1януари, не работи /на s6 също. Сложи си pacage disabler,само той работи за сега.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#36

Всъщност ми прави впечатление, че при търсене не излиза в списъка с резултати, нито пък е в списъка с приложения на разработчика – фигурира само в „Моите приложения“.
Цитирай
#37

И аз съм закупил EZ Package Disabler, но не работи (кракнатата също не бачка). Ето ви друга кракната програма Package Disabler Pro (Samsung) v7.1. Бачка по същия начин!
Цитирай
#38

EZ Package Disabler e свалена от маркета ( от Самсунг са казали на програмиста да направи промяна във приложението във връзка с Note 7 и упдатите му),но изглежда че или не е направил промяната и е свалена от Google или той директно си е свалил от маркита.

ПП: Това го бях прочрл някъде - не знам дали е 100% така Smile

ПП: Package Disabler Pro (Samsung) е супер за 2-3 дни ползване и вече около 70-тина нещица са спрени .

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#39

Тук съм казал и показал за дадената програмата https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73204 при мен за сега се справя чудесно

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

^ ами цитирай си мнението де(цъкаш номерчето на поста си, горе в дясно и копираш линка), няма цялата тема да се претърсва

                                                                    
Цитирай
#41

(2017-02-12, 20:42:53)master89q написа:  ПП: Package Disabler Pro (Samsung) е супер за 2-3 дни ползване и вече около 70-тина нещица са спрени .

Цели 70? Какво толкова си спрял?
Цитирай
#42

(2017-02-12, 21:29:55)Iordan2000 написа:  Цели 70? Какво толкова си спрял?

Ако искаш на лично утре мога да ти пратя скрееншотове на това какво съм спрял, за да не заангажирвам колегите с моето мнение ( все пак всеки по-различен начин използва телефона си / апп-овете и както се казва  "боклука" за един, за друг може да е "злато") Smile .

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#43

Голяма пръчка проверката за лиценз на програмата. На телефона тръгна, но на таблета постоянно върти, че не може да мине проверка и съответно не ще да запали. Сложих му една * и писах що, ама като гледам много народ са изгоряли от това. Яд ме е, че го установих късно и вече няма как да си върна парите да си взема с тях друга програма, от някой техен конкурент.
Цитирай
#44

Ето по-нова версия от 4пда на Package Disabler Pro (Samsung) v7.3 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)