Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Огънат тъч.
#1

Здравейте на моя съученичка и се огъна направо телефона дисплейа не работи имаше картина после нямаше и изведнъж спря.. Вижда се батерията,дънната платка т.н Не знам как е станало твърди,че някой са е метнал върху якето и после ритнал якето лекичко и след тъй се е огънал направо... Не знам не ми се вярва да е от това.. Колко струва според вас да се оправи.. (само не казвайте над 200 лева ) Благодаря. - Sony Xperia z1 е телефона преди да беше огънат тъч скрийна беше счупен и работеше!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Цената за смяна на дисплей в сервиза ще е към 1/3 от цената на устройството.

 
Цитирай
#3

И това колко пари са?
Edit: Това става ли?
- извинявайте за линка.
Цитирай
#4

(2017-01-22, 22:27:16)Pacogamer написа:  И това колко пари са?..
Как колко пари са? 1/3 от цената на устройството ти.

 
Цитирай
#5

До 200лв. ще се намери втора ръка цял и работещ телефон. Няма смисъл от ремонт.
Цитирай
#6

@ddqnov, и като се намери + работа по смяната му в сервиза - пак толкова. Ти би ли дал за дисплей втора ръка без гаранция 200 лв.?

 
Цитирай
#7

Ако се е огънал така че му се виждат вътрешностите каква е гаранцията че след смяна на тъча ще тръгне?Огънати тяло,платка,евентуално нещо разпоено!!!

Sony Xperia Z
Цитирай
#8

NoMaD, имах предвид цял телефон.
Цитирай
#9

Не ме разбрахте..телефона работи леко е огънат съвсем леко само дето има проблем с дисплея аз съм се объркал просто..  работи само дето картината е развалена ( снимката не ми дава да я кача.. Ще ви дам от нета да видите закво става въпрос) Като на снимката е и само дето леко е огънат иначе бачка ето линк на снимката http://prikachi.com/images.php?images/980/9025980Z.jpg


Прикачени файлове
.jpg c01608583.jpg Размер: 10.12 KB  Сваляния: 18
Цитирай
#10

Аха, и значи работят вибрацията, GPS-а, говорителя, микрофона, камерата, обхвата, звъненето и т.н.?
Цитирай
#11

Да всичко работи..
Цитирай
#12

И до тук така ли?!?!? Поне няма ли да предложите сервиз,който ш го опраят под 100 лева...
Цитирай
#13

Само за ориентиране, но устройство с по-малък дисплей, на който не бяха необходими по-специфични манипулации за отварянето му, както при влагоустойчив и прахоустойчив апарат, цената за ремонта на дисплей и слушалка, бяха на двойна цена от тази, която сега споменаваш, че имаш възможност да платиш за ремонт в сервиз.
Ако се прави от притежателя при негова възможност, цената би била драстично по-ниска, от тази в сервиз за ремонт на марково устройство от затворен тип.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#14

(2017-01-31, 18:20:16)Pacogamer написа:  И до тук така ли?!?!? Поне няма ли да предложите сервиз,който ш го опраят под 100 лева...
Ш'гоооравят под тая цена ако им занесеш всичко неоходимо...

Sony Xperia Z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)